Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2011 - Frisian dew
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 17


myslím, že není potřeba komentáře !

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 27-08-2011 v 12:24 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 18

tímto se s vámi loučím a přeju hodně štěstí!
Snad příští rok založím nějaký tread v téhle sekci.
Hodnotit letošní sezónu nebudu, protože nemám slov...

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 27-08-2011 v 13:50 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 19

Pokud není zlomená cela větev ( 2 kusy ) tak to ještě zachráníš .. přivaš to pořádně kde se to zlomilo (jakoby s rouboval) a to se zacelí.

Old Post 27-08-2011 v 14:34 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 20

Já bych to také nevzdával ...mám skušenost,že přesto,že se kytka zlomí či rozlomí v klidu kolikrát dojede i na zemi ...stačí ji trochu zafixovat a hlavně dbát na to aby nechytla od země plísen.Věřím tomu,že se vzchopí nebo aspon část .Rád bych věděl jak to dopadlo pokud jsi již kytky nepoužil třeba na mast.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 06-09-2011 v 22:01 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

vše je ok,ale měly na mále.5 hodin práce ->Prostřihání listů,přivazování,lepení.No máknul jsem si.Nádherně kvetou.Později fotoreport

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 07-09-2011 v 02:41 AM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 22






Aktualizace
Kapitola desátá - "po apokalypse" Frisian dew 118 den od nasazení a 38 den květu || No-name 73 den od nasazení a 15 den květu

Zdravím všechny,

po delší době opět přináším fotoreport. Před 12 dny zasáhl náš kraj velmi silný nárazový vítr, který způsobil to, že zlámal všechny 4 stonky u mých Frisianů, všechny rostlinky byly na zemi, myslel jsem, že je s nimi ámen, protože jsem navíc byl hodně daleko od domovu a neměl jsem šanci je dát dohromady. O částečnou neodbornou opravu se postaral bratr. O dva dny později jsem se o ně postaral sám, stonky jsem pořádně obvázal izolačkou, byly rozpůlené i po délce 60cm. Dále jsem po přivazoval větve a zbavil je velkých listů, aby světlo dopadalo i na méně přístupné paličky. Veškerá práce zabrala cca 5 a půl hodiny. I přes tuhle hektickou záležitost se nyní rostlinám opravdu dobře daří. Dvě rostliny měří přes 3 metry, jsou to obrovské keře, které mají obrovské palice, voní po tropickém ovoci s nádechem žvýkačky. Krásná vůně se line do okolí 10 metrů. Dvě rostliny jsou si podobné spíše na Purple 1 a dvě na Super skunk.
No-name měří k 50 cm, vůbec nevím o jakou odrůdu se jedná (indika), nicméně pozdě jsem ji vysadil (29.6) a dopadá na ni jen 2hodiny přímého slunečního světla, jinak je pořád ve stínů. Je to to experiment a pro potěchu oka. Kvete 15 dní a nádherně voní, pár gramíku snad bude =)

Děkuju za k+ a hlavně za podporu, příště snad před sklizní =)))

Rostlinky hnojeny 31.8: tekutýma Hoštic. slepičincema 15ml/10l (N - 5%, P -10%, K - 5%) a dále hnojeny 31.8 a 8.9: Plagron ALGA - Bloom (květ), 50ml/10l (N - 1,5%, P - 13%, K - 14%). Plagronem hnojím každý týden a mezitím slabounce přihnojuji slepičincemi.
Dnes 8.9 hnojeny naposledy, teď 14 dní flushing

Aktuální počet rostlinek: 4x Frisian dew - kvete 38 dní
Aktuální počet rostlinek: 1x No name odrůda - kvete 15 dní

Foto: - byly pořízeny 8.9.2011

1. a 2. Frisian dew - pohled na celek

3. a 5. Frisian dew - paldy

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Naposledy upravil papua 09-09-2011 v 10:48 AM

Old Post 08-09-2011 v 15:35 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 23






pokračování foto:

Foto: - byly pořízeny 8.9.2011

1. a 3. Frisian dew - hmmm květy...

4. a 5. Frisian dew - no-name

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 08-09-2011 v 15:41 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 24






Menší aktualizace
Kapitola jedenáctá - "semínka" Frisian dew 119 den od nasazení a 39 den květu || No-name 74 den od nasazení a 16 den květu

dnes jsem si všiml, že jeden Frisian má semínka. V průměru 2,3 na jednu paličku, vůbec neznám původ opylení. Nejspíš to je hermafrodit, který měl minimální počet samčích květů, které byly ukryty tak, že mně to uniklo... Další varianta je, že od domu asi 500m roste nějaký planný cannabis (cannabis ruderalis), který mohl odpanit mou Frisianku, ale je to velmi nepravděpodobné, protože jsem ty planné rostlinky zlikvidoval, jedině, že by nějaký ten ruderalis se zatoulal a já ho přehlédl a nevytrhl.

Ostatní Frisiani, kteří jsou vedle nemají ani jedno semínko což mě přijde divné.
No aspoň budou semínka na příští rok a do závěrečné soutěže =)))

Foto: - byly pořízeny 9.9.2011

1. a 4. Frisian dew - Frisian, který má semena

5. Frisian dew - palička jiného frisianu, která je metr vzdálená

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 09-09-2011 v 10:34 AM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 25





nějaké foto:

Foto: - byly pořízeny 13.9.2011

1. a 4. Frisian dew

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 13-09-2011 v 10:04 AM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMART
Stálý Člen

Karma uživatele SMART - 81% PěstitelskáKarma uživatele SMART - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 26

zdar, máš to moc pěkný.. jedu taky FD, ale v kýblech..máš už to krásně nakvetlý, to ty moje se s tim nějak loudaj xD udělal sem chybu že sem nezkusil alespon jednu v zemi, je vidět, že tam se z tohohle modelu stává monstrum xD

Old Post 13-09-2011 v 10:58 AM
SMART je offline   Profil uživatele SMART   Find more posts by SMART   Foto galerie člena SMART   Click here to Send SMART a Private Message   Add SMART to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 27

Zdar a silu B-), nechci prudit ani rozumovat, ale... Kde ma tvuj FD fialovou barvu palic? Mas origos seminka od Dutche? popr. z jake stranky sis je objednaval? A seminka neschovavej, mozna par let ziju v omylu, ale jestli kyticka neni oprcana- coz se ti zda nepravdepodobny, tak to je par semen ktery kazda kytka vytvari a snazi se dal do budoucna "zachranit" svuj druh. Vyroste ti z toho takova plana kyticka. Kytka potrebuje samce na opyleni. V nasem svete uz to tak holt je... Baba potrebuje k potomkum chlapa B-). Ale jinak to mas pekny, tak veselou sklizen preji ;-)

Im-2Pac

Old Post 18-09-2011 v 17:33 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 28

Jo, mám originál semínka z 5semen.cz
Zkusím si ty semínka příští rok vysadit, ono za zkoušku člověk nic nedá, aspoň bude o zábavu postaráno =) třeba to je oprcané z okolí a může a taky nemusí z toho něco být...

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 18-09-2011 v 18:59 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 29

Moje dve Frisian Dew tiež nie sú fialové. Ale sú v kvitnutí voči tvojim asi týždeň pozadu.

Old Post 18-09-2011 v 19:30 PM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Im-2Pac
Stálý Člen

Karma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% PěstitelskáKarma uživatele Im-2Pac - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 30

Nejsem zase tak sectelej a nechci sirit nepravdu, ale... nikde jsem zatim necetl o tom ze ma frisian 2 varianty stejne jako Durban, to ale neznamena ze to tak neni :-/. Mam semena taky z 5semen.cz, co jsem doposavad videl seminka z holandu nebo z ruznejch seedbank od kamosu, byly to krasny, velky semena. Me prisli takovy seminka, ze kdybych za ne nedal tolik penez tak je mrsknu do hajzlu :-). Taky se mi nezda 2x v klidu ze mi z feminizovanych semen vyroste samec :-/... Ale treba jsou samci z feminizovanych semen normalni a treba jsou normalni zeleny frisiany :-)... Hlavne ze je veselo -_-

Im-2Pac

Old Post 18-09-2011 v 21:08 PM
Im-2Pac je offline   Profil uživatele Im-2Pac   Find more posts by Im-2Pac   Foto galerie člena Im-2Pac   Click here to Send Im-2Pac a Private Message   Add Im-2Pac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 31

No, každopádne má Frisiana viacero ľudí tento rok, tak uvidíme, čo komu z toho povylieza. A budeme o niečo múdrejší do budúcej sezóny hehe. Ja som mal seeds 3x fem. z konopnesemena.sk, a tiež neboli nejak moc veľké. Ale minulý rok som mal DP fem. a tie boli ako špendlíková hlavička. Ale úroda bola fajn...

Old Post 19-09-2011 v 01:51 AM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 32

já osobně jsem velice spokojený s FD od Deutche.....

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Naposledy upravil papua 21-09-2011 v 13:00 PM

Old Post 19-09-2011 v 17:29 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2017 - Outdoor 2017 JV Morava :) - 59 odpovědí
11-09-2016 - Outdoor 2016- Orange Bud + Mazar - 6 odpovědí
04-09-2016 - Outdoor 2016- Orange Bud + Mazar - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4726720 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív