Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Super Cali Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

60. den Příspěvek č. 33






Je tu nějak málo fotek, tak jsem něco dám

dnešní velikost: 122 cm, 107 cm, 92 cm

1 - all
2 - all
3 - flowers
4 - small
5 - small

Old Post 19-07-2011 v 20:54 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

60. den Příspěvek č. 34






1 - medium
2 - medium
3 - medium
4 - high
5 - roots

Old Post 19-07-2011 v 21:04 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

65. den (15. den květu) Příspěvek č. 35






Tak je tu pravidelná aktualizace

V týdnu jsem kytky vynesl ven ze skleníku, ať si užijí přímého slunce a trochu vánku. Žel počasí nepřálo. Pořád přšelo a foukal velký vítr tak jsem je v pátek večer vrátil do skleníku a jak na potvoru bylo celý víkend krásně.
Ukázaly se mi na listech malé hnědé tečky ze špatného pH a tak jsem změřil vodu na odtoku, která měla pH7. Zalil jsem tedy vodou s pH5 a budu se snažit to pH půdy stáhnout na 6,5.

Jinak slečny pořád rostou a jejich velikost je 130 cm, 112 cm a 100 cm.

Jinak proběhl opět postřik Polyversem a koupil jsem přípravek Rock Effect od Agro Natura. Je tvořen olejem ze stromu Pongamia Pinnata, který působý antisepticky a proti škůdcům, tak uvidíme co to dokáže.

Dále použiji od 4-tého týdne přípravek Bud Rot Stop jako prevenci proti plísni. Osvědčil se mi i jako likvidátor plísně v palicích, kdy po aplikaci se už prostě žádná nová plíseň nevytvořila.

Ještě mám na postřik Plant vitality Plus od B.A.C. jako prevenci proti sviluškám a taktéž doporučuji, funguje i jako likvidátor při velkém zamoření.

Jak vidno, letos neponechávám nic náhodě.

Old Post 25-07-2011 v 22:02 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

73. den (23. den květu) Příspěvek č. 36

Tak nám začal 4. týden květu a holky se v růstu ne a ne zastavit.
Jako splašený roste největší a nejmenší kousek a to o 20 cm za týden. Střední kousek dal jen 8 cm, ale má nejvíce nakvetlé palice a jako jediná vypadá na 4. týden květu. Dvě zbývající vypadají na 2. týden květu. Připomínám, že všechny tři začli nakvétat stejně.

Jinak kořeny totálně prorostly květináčem do hlíny a rostou dále. Před třemi dny jsem kytky malinko ve skleníku přeskupoval a po nadzvednutí květináčů jsem je všechny přetrhal. Po třech dnech jsou znova pevně přichzcené do hlíny pod květináčem a tak už s nima nehýbu. Z toho zjištuji, že 25l květináč je málo. Další pro mě zjištění je to, že kořeny rostou neustále i ve 23 dni květu. Měl jsem za to, že po přepnutí na květ už nesoustředí sílu do kořenů, ale do květů.

Kytí jsem poprvé postříkal přípravkem Rock Effect a zdá se, že jim to neublížilo ba naopak trošku prospělo. Vypadají, že trošku jako by pookřály a tváří se zdravěji, ale je to jen můj dojem. Tento týden začínám s posrřikem Bud Rot Stop a plísní se nebojím, i když tento týden bylo ve skleníku tak vlhko, že kytky byly celé úplně mokré.

Míry 150cm, 120 cm, 120 cm

Foto 1 - nejvíce nakvetlá kytka
Foto 2 - "nejmenší" kousek
Foto 3 -

Old Post 01-08-2011 v 20:55 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

73. den (23. den květu) Příspěvek č. 37






Tak nám začal 4. týden květu a holky se v růstu ne a ne zastavit.
Jako splašený roste největší a nejmenší kousek a to o 20 cm za týden. Střední kousek dal jen 8 cm, ale má nejvíce nakvetlé palice a jako jediná vypadá na 4. týden květu. Dvě zbývající vypadají na 2. týden květu. Připomínám, že všechny tři začli nakvétat stejně.

Jinak kořeny totálně prorostly květináčem do hlíny a rostou dále. Před třemi dny jsem kytky malinko ve skleníku přeskupoval a po nadzvednutí květináčů jsem je všechny přetrhal. Po třech dnech jsou znova pevně přichycené do hlíny pod květináčem a tak už s nima nehýbu. Z toho zjištuji, že 25l květináč je málo. Další pro mě zjištění je to, že kořeny rostou neustále i ve 23 dni květu. Měl jsem za to, že po přepnutí na květ už nesoustředí sílu do kořenů, ale do květů.

Kytí jsem poprvé postříkal přípravkem Rock Effect a zdá se, že jim to neublížilo ba naopak trošku prospělo. Vypadají, že trošku jako by pookřály a tváří se zdravěji, ale je to jen můj dojem. Tento týden začínám s postřikem Bud Rot Stop a plísní se nebojím, i když tento týden bylo ve skleníku tak vlhko, že kytky byly celé úplně mokré.

Míry 150cm, 120 cm, 120 cm

Foto 1 - nejvíce nakvetlá kytka
Foto 2 - "nejmenší" kousek
Foto 3 - nejvyšší kytí
Foto 4 - květ
Foto 5 - all (vpravo vzadu Grapefruit Krush 150cm)

Old Post 01-08-2011 v 20:57 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

107. den (cca 32. den květu) Příspěvek č. 38




ahoj, netrpělivě čekáme na aktualizaci wolfe :-) abych tě namotivoval, přihazuju svoje silně umělecké fotografie z 29.7.
Jináč plíseň už začala řádit, jsem zvědavej jestli se tomu vyvaruješ.

Old Post 08-08-2011 v 19:38 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

90. den (40. den květu) Příspěvek č. 39

Tak jsem tu po dlouhé době s aktualizací. Předem bych chtěl říct, že letošní léto stojí totálně za píču. Člověk si koupí autoflower s tím, že to bude kvést v těch nejslunečnějších dnech v roce a vono hovno. 14 dní chcalo a chcalo. Ve skleníku neklesla vlhkost pod 90% ve dne a v noci pořád 100%. Při této vlhkosti se objevila plíseň i u mě, než jsem stačil stříkat Bud Rot Stop. Nasadil jsem ofuk do skleníku, který jede non-stop a stříkám jednou týdně Bud Rot Stop. Plíseň se zastavila, ale každý den to radši probírám jak popelka a občas nějaký snítko načatý vyhodím, ale to nestojí ani za řeč.

Jedna kytka je vyloženě indikového typu. Palice nízká, tlustá a hodně hustá. Listy jsou však 100% sativa. Sativivější jsem ještě neviděl a to platí o všech třech.
Další dva kousky jsou sativa se vším všudy. Táhnou se do výšky, palice tenké a hodně dlouhé a řídké. Hodně dlouhé chloupky.
Všechny tři voní naprosto stejně. Vůni moc popsat nedokážu, ale je to taková typická vůně dobrýho hulení. Žádný ovocný sračky a všeljaký příchutě. Čistá monotóní vůně. Takhle krásně mi voní třeba SAGE. Ne úplně podobně, ale tak čistě.

Zítra končím 6tý týden květu a snad už to přestalo růst. Když to shrnu, tak při přepnutí měl nejkrásnější kousek 86 cm a výtáhla se ma 125cm (indikový typ) - celkem o 39cm.
Další měla 80 cm a vytáhla se na 170cm - celkem o 90cm.
A poslední vyjel ze 72cm na 140cm - celkem o 68cm.

Foto 1 - centrální palice sativa 2
Foto 2 - boční palice sativa 2
Foto 3 - boční palice sativa 2
Foto 4 - boční palice sativa 1
Foto 5 - centrální palice sativa 1 (musel jsem ji ohnout bo narážela do skla)

Old Post 18-08-2011 v 20:33 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

90. den (40.den květu) Příspěvek č. 40






Tak jsem tu po dlouhé době s aktualizací. Předem bych chtěl říct, že letošní léto stojí totálně za píču. Člověk si koupí autoflower s tím, že to bude kvést v těch nejslunečnějších dnech v roce a vono hovno. 14 dní chcalo a chcalo. Ve skleníku neklesla vlhkost pod 90% ve dne a v noci pořád 100%. Při této vlhkosti se objevila plíseň i u mě, než jsem stačil stříkat Bud Rot Stop. Nasadil jsem ofuk do skleníku, který jede non-stop a stříkám jednou týdně Bud Rot Stop. Plíseň se zastavila, ale každý den to radši probírám jak popelka a občas nějaký snítko načatý vyhodím, ale to nestojí ani za řeč.

Jedna kytka je vyloženě indikového typu. Palice nízká, tlustá a hodně hustá. Listy jsou však 100% sativa. Sativivější jsem ještě neviděl a to platí o všech třech.
Další dva kousky jsou sativa se vším všudy. Táhnou se do výšky, palice tenké a hodně dlouhé a řídké. Hodně dlouhé chloupky.
Všechny tři voní naprosto stejně. Vůni moc popsat nedokážu, ale je to taková typická vůně dobrýho hulení. Žádný ovocný sračky a všeljaký příchutě. Čistá monotóní vůně. Takhle krásně mi voní třeba SAGE. Ne úplně podobně, ale tak čistě.

Zítra končím 6tý týden květu a snad už to přestalo růst. Když to shrnu, tak při přepnutí měl nejkrásnější kousek 86 cm a výtáhla se ma 125cm (indikový typ) - celkem o 39cm.
Další měla 80 cm a vytáhla se na 170cm - celkem o 90cm.
A poslední vyjel ze 72cm na 140cm - celkem o 68cm.

Foto 1 - centrální palice sativa 2
Foto 2 - boční palice sativa 2
Foto 3 - boční palice sativa 2
Foto 4 - boční palice sativa 1
Foto 5 - centrální palice sativa 1 (musel jsem ji ohnout bo narážela do skla)

Old Post 18-08-2011 v 20:40 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

90. den (40.den květu) Příspěvek č. 41






Foto 1 - celek 1 (rozmazaná)
Foto 2 - centrální palice indika
Foto 3 - centrální palice sativa 2
Foto 4 - sativa 2 bez vršku (rozmazaná)
Foto 5 - celek 2 (rozmazaná)

Old Post 18-08-2011 v 20:44 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 42






Včera bylo k večeru hezky, tak jsem pořídil nějaké fotky

Foto 1 - listy sativa Haze
Foto 2 - srovnání
Foto 3 - centrál ala indika
Foto 4 - jeden kousek
Foto 5 - druhý kousek

Old Post 20-08-2011 v 11:47 AM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 43






další

Old Post 20-08-2011 v 11:54 AM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

133. den (cca 58. den květu sch1+sch2) Příspěvek č. 44





Zdravím, stalo se to čeho jsem se obával.
I přes neúnosný vedra stihly 2 cali haze za týden a půl ze 60% zplesnivět. Jistou měrou se na tom podílel i zavíječ kukuřičný, takže předpokládám, že stejný osud čeká i ostatní rostliny. Navíc zbylá sch3 je pravě ta slabší, a i když je v květu 51 dní, vubec na to nevypadá a netroufám si ani odhadovat jak dlouho ještě bude potřebovat.
Ty sklizené nebyly dozrálé ani náhodou, imho chyběly tak 3-4 tydny. Výšku měli obě kolem 225 cm a to po topovaní z 26.6.(viz muj přispevek na 1. stránce)
Proti plísni jsem se "bránil" kuprikolem a acrobatem - sux! Teprve ted jsem koupil od Agra fungicid Teldor SC vyloženě na šedou plíseň. Za 7,5 ml chtěli 80,- a při ředění 1ml/1L žádná výhra. O Bud Rot Stopu jsem se dozvěděl až od tebe wolfe a zdál se mi drahej, ale jestli ti bude fungovat, nebudu skoupý s koupí :-)

1. celek, ale jde vidět jen sch1 a vzadu sch3, která tam zůstala
2. sch1 tops
3. sch2 tops
4 sch1 roots

Old Post 26-08-2011 v 21:28 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 45

To je škoda. Jinak v květu bych nějakým chemickým fungicidem raději nestříkal, sice Teldor nemá moc dlouhé OL, ale dobrota to asi taky nebude. U Bud Rot Stopu bych účinku úplně nevěřil, viz diskuze tady na konci: http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-26200.html

Zkus Polyversum, není tak drahý jako Bud Rot Stop a je ověřené, že plíseň zlikvidovat umí.

Old Post 27-08-2011 v 10:53 AM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 46

tak jak to vypada? tenhle model me celkem zajima

Old Post 08-09-2011 v 14:47 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

110. den (60. den květu) Příspěvek č. 47






Tak jsem tu opět s aktualizací.
Jsem 10 dní před bankou udávaných dnů do sklizně, tak uvidíme. Sklízet to budu podle mikroskopu, tak nevím, jak dlouho to nechám ještě kvést.

Takže i přes malé problémy na začátku holky dorostly do neuvěřitelných rozměrů pro autoflower odrůdy. Musel jsem dva kousky ohnout, aby nenarazily do střechy. Míry 185 cm, 165 cm a 130 cm.
Hnojit jsem přestal asi před týdnem a prolévám to Final Flushem od Groteku.
Nad plísní jsem zvítězil beze ztrát, nic jsem nevyhazoval, nic velkého neutrhnul. Svilušky se mi objevily jen jednou asi před třemi týdny, jak byli 3 dny vedra a po postříkání Plant Vitality Plus hned zmizely.

Palice se začaly nafukovat až někdy kolem 6. týdne, do té doby jsem myslel, že to bude stát za hovno (dlouhokvetoucí model jedu prvně). Teď to vypadá tak jak má.

Vůně se dost změnila, je hodně výrazná, ale kolem není moc cítit. Člověk si musí jít čuchnout přímo k palici. Kámoš říká, že smrdí jak čutka (jeho výraz pro venkovku. Modely, které se sázely z pochybných semínek tak před 10-ti lety, když ještě nebyly klony ze šlechtěných matek. Pak začal každej cpát modely z pod lamp ven a už to nikdy nebylo vono. Už se nikdy tak skvěle nezkouřil jako z jeho čutek.) Tak uvidíme

Old Post 08-09-2011 v 22:16 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 48






další

Old Post 08-09-2011 v 22:19 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6183420 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív