Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Super Cali Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Super Cali Haze Příspěvek č. 1






Předem zdravím všechny growery, kteří se tu občas zastaví a něco napíšou Ať už pochvalného, či kritického.

Zakládám zde po několika vzkazech svůj vůbec první trýd a to s autoflowerama, které jsem objednal od Attitude seedbank.
Objednané semínka jsou Super Cali Haze od Short Stuff Seeds http://www.shortstuffseeds.com/seeds.htm

Vím, že bych měl semínka hodit rovnou do velkého květináče bez jakéhokoliv pozdějšího přesazování, ale noční teploty ve skleníku padají pořád k 10 °C a mít na parapetu 15-ti litrové květináče se mi nechce.
Tak jsem se rozhodl zasadit semínka do cca. 0,75 litrů malých květináčů, které ráno vyndám na parapet, kde se krásně sluní a na večer je vrátím zase dovnitř za okno. Až tomu teploty dovolí, tak půjdou kytky do skleníku a do 15 litrových květináčů.

Semínka jsem nechal klíčit na toaletním papíru v plastové krabičce, kterou jsem položil na wi-fi router, který dost topí takže teplota O.K. Všem doporučuji.

Hlínu jsem použil All-mix od BioBizzu a květinky zalévám vodou s kořenovým stimulátorem od AH s upraveným PH 6,0.
Jako hnojivo na růst plánuji použít 1xtýdně Fish-Mix od BioBizzu a k tomu 1xtýdně postřik Phytaminu od Plagronu. Do každé zálivky přidám kořenový stimulátor od AH.
Na květ plánuji použít 1xtýdně nějaké hnojivo na květ (ještě nejsem rozhodnut jaké) a Topmax od BioBizzu. Pokud bude v květu vidět nejaký deficit Fosforu či Draslíku, tak použiji Monster Bloom od Groteku.
Jak v růstu tak v květu použiji s každým hnojením Vitamax Plus od Groteku

Z 5-ti semínek 4 vyklíčili, to jest 80%

Jako bonus jsem dostal ještě po jednom semínku Grapefruit Krush a Super Sour od Emerald Triangle seeds. Obě vyklíčila

Foto 1: předpěstování semínek 17.5.
Foto 2: zasazení vyklíčených semínek do substrátu 18.5.
Foto 3: sazeničky po 3 dnech
Foto 4: sazeničky po 7 dnech velikost 3-5 cm. Špinavých oken si nevšímejte, dělají nám fasádu
Foto 5: obal

Naposledy upravil desertwolf 25-05-2011 v 22:15 PM

Old Post 25-05-2011 v 20:25 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 2

Paráda, na toto som sa tešil od prečítania príspevku v threade "co letos pla..." Na ajsimágu sa mi nepodarilo nájsť obsiahlejší ríport, len páru fotiek a minimum riadkov, takže vzhliadam k tomuto!

15litrov nie je až tak veľa, neplánuješ aj nejakú hodiť do zeme, mimo grínhausu, nech prejaví svoj zahmlený potenciál naplno?

Držím palce, ať to vyjde a skosíš osobne!

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 25-05-2011 v 21:56 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 3

No paráda , na tohle se těšim, závist největší ! Taky jsem ji chtěl, bohůžel tam kde jsem objednával už nebyla...
Jinak bych taky doporučil dát to do větších květináčů než těch 15l, přeci jenom, neni to obyč automat, ale super auto, což znamená delší růst. Co jsem tak koukal na reporty těhle super aut, tak měly určitě víc jak metry snad všechny, tohle je ještě k tomu Haze, takže se to potáhne jako čuně. Dal bych tomu nejmín 20l, nebo spíš do volný země!
Plus bych ti doporučil to co nejdřív dát do toho skleníku, vyšší vlhkost tomu růstu jen prospějě a že růst je u automatů sakra důležitej!

No a ten bonus?
Na to sem taky nedávno koukal Grapefruit Krush (Bubba kush x grapefruit) a Super sour ((Blueberry x Sour Diesel x OG Kush) x Lost Coast OG)), no ty vole až se mi z toho ježej chlupy na zádech!
Jsou to regular nebo feminy?
U těhle modelů píšou, že dozrávaj začátkem října (v Kalifornii), takže u nás to bude posunutý tak o ty 2-4 tejdny, tak to záleží na štěstí, ale věřim, že když se povede, tak to budou pecky!
Tak hodně štěstí!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 27-05-2011 v 07:26 AM

Old Post 25-05-2011 v 22:31 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 4

Ten 15 litrový květináč byl první nástřel. Moc jsem nevěřil tomu, že vyroste přes metr. Dám to tedy do 25 litrových květináčů a do země to dávat nebudu, nemám kam, aby to nebylo vidět a skleník je u mě vyzkoušený a osvědčený.
Do skleníku bych to taky rád přesunul co nejdřív, bohužel počasí tomu nepřeje. Včerejší nejnižší noční teplota ve skleníku 7,6 °C. Alespoň jsem z kelímků udělal provizorní malinkaté skleníčky.

Ten bonus semínka jsou feminizovaná.

Old Post 26-05-2011 v 22:46 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

14 dni Příspěvek č. 5






Dnes je to 14 dni, kdy vykoukly na svět první semenáčky.
Květinky nasazují 3 patro (nepočítám děložní lístky) a velikost je 7-9 cm.
Zatím zálévám pouze kořenovým stimulátorem s Vitamaxem, tak velký panák na každou každé 2-3 dny a předevčítem byl proveden první postřik Phytaminem.
Podle počasí to o víkendu asi přesadím do 25 l květináčů a šoupnu to do skleníku, minimální noční teplota ve skleníku 13°C.

Dle mého mají květinky slabé stonky. Počasí nebylo nic moc, tak byli uvnitř za oknem a tam není žádný vánek. Po přesazení do skleníku přidám malinký ofuk pro posílení stonku.

Kytky mi připadají poněkud světle zelené, takové vybledlé. Je to v Allmixu a hnojit se mi to ještě moc nechce, co vy na to, mám to už přihnojit?
Jinak změna v růstovém hnojivu. Probral jsem doma hnojiva z Cannafestu a našel jsem Organik Grow http://www.organiknature.com/ona_en...recimiento.html NPK 9-1,5-6, dávkování 1-5ml. Ze začátku začnu s dávkou 1ml a budu po týdnu zvyšovat o 1ml/l. Nemám EC metr, tak nemohu zjistit přesné dávkování.
Jinak tohle hnojivo doporučuje (někde jsem to viděl, ale teď nevím kde) Jorge Cervantes

Na poslední fotce - na prvním patře se na listech objevily takové světlé vybledlé tečky, na druhém patře už je jich daleko méně, tak uvidíme na třetím patře zda-li to zmizí. Podle mě je to nějaká drobná genetická porucha, neboť se to ukázalo na prvních zárodcích listu a roste to prostě s listem.
Kdyby však někdo věděl, čím to je, tak sem s tím

Naposledy upravil desertwolf 03-06-2011 v 16:18 PM

Old Post 03-06-2011 v 15:52 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 6

Ahoj, může to být škůdce(sviluška nebo něco podobnýho).Až budou kytky větší a budou mít silnější stonky a víc listí,tak je pak preventivně radši stříkni.A pozor po postřiku,bych nedoporučoval je nějakou dobu vystavovat vysoký teplotě a přímímu světlu.Už jsem takhle pár kytek upálil zaživa.

ZDAR


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 03-06-2011 v 16:16 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 7

Tak jsem to důkladně prohlídl microskopem a žádného škůdce jsem nenašel, jsou to prostě fleky s vybledlým chlorofylem

Old Post 03-06-2011 v 16:29 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8

Nech to bejt, až to vysadíš do skleníku, tak tam tu vlhkost svilušky stejnak nedaj, teda i kdyby to byly ty mrchy!
Jo a k tomu hnojení, rozhodně ještě nehnojit, neboj oni se ti rozjedou až budou mít místo pro kořeny!
Jinak 13 stupnů je pohoda, klidně bych to tam šoupnul už ted!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 03-06-2011 v 17:47 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 9



Tak se dnes něco stalo, ale nevím co?
Předchozí fotky jsou dnes z rána a tyto fotky jsou z dnešního večera.
Všechny kytky vypadají stejně.

Old Post 03-06-2011 v 21:53 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 10

No, a přesně kvůli tomuhle nemám rád malé květináče. Podle mě máš problém s kořeny. Nepřeschly Ti třeba květináče, když jsi je měl na přímém slunci? Nebo naopak - nepřelíváš je? Hnojivem to nebude, spálený nevypadaj.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 03-06-2011 v 22:55 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 11

Zdarec jo taky bych tipnul přelití...před dvěma tejdny sem dal ven nějaký genetiky od RQS co mi vylezli...moc sem je zalil a ráno jel do fachy a nečekal že bude odpoledne tropic a když sem se vrátil domu tak byly total uvařený a už to nedaly a když koukam na tvoje fotky,tak todle mi dělaly žezy ve skříni když sem na ně pral hodně zvlhčovačky a přelil sem je...

Old Post 03-06-2011 v 23:16 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 12

Aneb proč babičky zalévají zahrádky večer..

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 03-06-2011 v 23:39 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 13




Kytičky jsem zalil včera večer asi kolem 20:00h.
Ráno vypadaly takhle. Konce listů jsou suchý a když na ně šáhnu, tak se rozpadaj.
Dnes je dam do skleniku a uvidim.

Naposledy upravil desertwolf 04-06-2011 v 10:02 AM

Old Post 04-06-2011 v 09:47 AM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 14

Doporučuji , rozhodně ty kytky nenechávej na přímým světle a dej je někam do stínu nebo polostínu.Nech jim vyschnout substrát(ne přeschnout).

Koukni do FAQ:

http://grower.cz/pestovani/navody/z...nojeni/7.html#3

Neměň často stanoviště a pokus se teplotu držet pod 30°C.Mírnej ofuk větrákem taky pomáhá.

ZDAR


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 04-06-2011 v 22:41 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 15






Tak jsem tady s nějakou tou aktualizací.
Nejdřív k tomu, co se vlastně stalo: když jsem měl kytí ještě doma za oknem, tak jsem na bazalce hned vedle objevil hejno svilušek a po pořádném prohlédnutí kytí jsem našel na listech pár vajíček. Vzal jsem tedy čistý hadr, (který byl vypraný v prášku a s aviváží, což asi byla ta největší chyba) a namočeným jsem se rozhodl setřít vajíčka z listů. Byl jsem tak důkladný, že jsem asi setřel z listů nějaký ochranný film či co, ale poté začli listy chřadnout a chřadnout.

Na druhý den jsem se rozhodl, že je přesadím a hodím do skleníku, kde se asi budou mít lépe. Jedna Super Cali Haze to nedala a také, což mě více mrzí Super Sour.
Kytí jsem zasadil až po děložní lístky a listy které nakonec úplně oschly jsem otrhal.

Z důvodu vzniklé situace jsem zapoměl dokoupit pytel Allmixu, byl víkend a to co jsem měl by nevystačilo na 6 květináčů o objemu 25l. Smíchal jsem tedy 50 l Allmixu s domácím tak 10 let uleželým kompostem, který se za ta léta přeměnil v hlínu. Plus něco málo říčního písku a perlit.
Zaléval jsem pouze kořenovým stimulátorem a včera poprvé pohnojil Fish-Mixem a postříkal Phytaminem.

Z klasických kytek mám tedy Grapefruit Krush, o ten se nebojím. Ten má na růst ještě dost času a stane se z něj nejspíš skvělá dospělá samička. Nevím ale co Super Cali Haze.
Je to automat a v neděli byl na světe 23 dní, tak uvidíme, kdy začne kvést. Podle mě je na kytkách tak 14 dní zásek co se týče toho, jak by dnes mohla vypadat, kdyby se nestalo to, co se stalo a mohla nerušeně růst.

Přemýšlel jsem jestli nedat klíčit semena nová, ale banka uvádí 100 - 120 dní od semínka do sklizně a mohlo by se stát, že bych to vlivem počasí nesklidil, tak uvidíme co s tím bude. Za všechno si můžu sám a dnes vím, že listy v žádném případě neotírat - nikdy!!!
Vše je jen moje a moje vina.

foto 1 - po přesazení
foto 2 - po přesazení
foto 3 - tahle to nezvládla a takhle vypadala hned druhý den po přesazení. Jsou to ty listy co jsem otřel. Kterých jsem se nedotkl rostou vesele dál
foto 4 - takhle vypada 23 den
foto 5 - 23 den celek

Naposledy upravil desertwolf 14-06-2011 v 22:04 PM

Old Post 14-06-2011 v 21:53 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16




ahoj, rád bych Vám tu také představil svoje 3 SCH. Doufám, že to wolfovi nebude vadit, popř. to smažu, ale zakládat novy trýd nechci.
Objednáno z www.weedworld.co.uk . Semínka byla mizerně malá, ale klíčivost 100%. Dvě vyjely hned a 14.4. vykoukly první lístky, třetí bylo slabší a celkově to tak zůstalo do dnes.

1. foto - 8.5. sadba ven. 3x SCH v popředí, vzadu z leva 2x P1 + PPP
2. foto - 22.5.
3. foto - 16.6. (2 měsíce života) výška cca 1,6 -1,7 m, a ta zakrslá vlevo, co nejde moc vidět, mi byla k pasu. Lepší fotku jsem vlivem telefonu a prostoru nepořídil :-/

Naposledy upravil aspect 16-06-2011 v 23:18 PM

Old Post 16-06-2011 v 23:04 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8968890 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív