Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Scháním 30-40l kýble s víkem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

Dotaz Příspěvek č. 1

Nazdárek lidičky,scháním 30-40litrový kýble s víkem,nevíte někdo kde bych je koupil,(nechci žádnou vaničku,jen pořádně velkou nádobu).

Old Post 21-01-2003 v 14:36 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

a co větší než 40l Příspěvek č. 2

Dík moc za odpověd,napadlo mě a co větší než 40litrový dají se taky sehnat?

Old Post 21-01-2003 v 15:34 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pekor
Nový Člen

Karma uživatele pekor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

vyrob si ich z nejakych starych dosiek daj do toho ciernu foliu na krajoch to prilep paskou, mozes tu foliu prilepit v nejakych bodoch aj obojstrannou paskou. Ja mam takto 4 x 35 litrov vody v nadobach, ktore vyplnuju celu skrinu

Old Post 21-01-2003 v 16:49 PM
pekor je offline   Profil uživatele pekor   Find more posts by pekor   Foto galerie člena pekor   Click here to Send pekor a Private Message   Add pekor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4

Tip 1. jak psal E_D-po malířích a stavbách (láhev s sebou )
tip 2. Trochu nákladnější 200l plechový sud
tip 3. Plastové sudy
tip 4. Kanystry na vodu (velké)
tip 5. Opět nákladnější a těžší-porcelánová kadečka na zelí
tip 6. Eště mě napadla starší záchodová mísa (funkčně čistě pěstební)-málo vody?-prostě spláchneš a je vody dost

Pekor:
Nemožem povedať, že hovrim? po Slovensky, ale tím "dosiek" si myslel starý dřevěný sud (taky na zelí), nebo něco jiného (jen mě to napadlo-žádná dedukce)
Jinak je opravdu hrůza jak češi přestávaj rozumět našim starým bratrům slovákům, malej dotázek mi, když jsme na záchodě tak tlačíme, jak se to řekne "po slovensky", přece tam netisknete ne:

[Edited by Kvetak on 22-01-2003 at 12:43 AM]

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 21-01-2003 v 23:38 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 5

U nás sa tlačí aj na záchode aj v novinách (aj kaleráby :-), preto hovorievame idúcky na WC, že ideme na tlačovku

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 22-01-2003 v 19:40 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 6

v bauhausu lejou michane barvy do kyblu s vikem... myslim, ze by ti nejaky prodali, snad maji i standardni cenu, akorat nevim, jestli neni nejvetsi 20l...

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 25-01-2003 v 13:06 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6239900 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív