Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » ZaČatek Outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BegginHonza
Nový Člen

Karma uživatele BegginHonza - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 3  

ZaČatek Outdoor Příspěvek č. 1

Takže mam 8 seminek TRN (NEFEMINIZOVANE) ve vatě aby vykličily,zitra budu už sazet..Myslite kolik UDĚLAM STĚCH 8 MI ?matek? nebo mě nevyjde ani jedna?šance? %??

Begginoshonzinos

Old Post 28-04-2011 v 17:02 PM
BegginHonza je offline   Profil uživatele BegginHonza   Find more posts by BegginHonza   Foto galerie člena BegginHonza   Click here to Send BegginHonza a Private Message   Add BegginHonza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

To má byt jako thread kde budeš prezentovat kytky venku, bo se ptáš jen na tuhle ptákovinu?

Nechci se nejak dotknout tveho growskillu, ale matky řeš až nabereš nejaky zkušenosti.

Old Post 28-04-2011 v 17:25 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 3

Myslím, že si pleteš pojem matka a samice... v tom smyslu, že matky se selektují, jsou pro vegetativní množení, ale ty je chceš jen sklidit,ne? To se dá předpokládat tak 50% ale může to být i od 20-80%...no uvidíš, když by ti šlo o místo,můžeš zkusit udělat tak v červnu řízečky a nechat je pod zářivkou vykvýst, pak můžeš hned samce vytrhat nebo přesadit, klidně bych měl o nějakýho zájem na křížení.

Old Post 04-05-2011 v 14:16 PM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker 161
Nový Člen

Karma uživatele smoker 161 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Zdravím, mam obednane seminka red dragon hozene v kvetinači mají asi tyden od zrozeni ale strašne se vytahly je to dobre??nebo ne a co s tím mam delat zatím to mam doma a pozdeji to chci dat na balkon výška 7-8 cm dík.

smoker 161

Old Post 07-05-2011 v 11:11 AM
smoker 161 je offline   Profil uživatele smoker 161   Find more posts by smoker 161   Foto galerie člena smoker 161   Click here to Send smoker 161 a Private Message   Add smoker 161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

Karlik novacikovy si dal ..

Samiciek by ti malo byt viac nez samcou je to zhruba 6/10 tusim..

Matky su akekolvek samicky z ktorych si potom robis rezy..

.
.
.

Smoker jednoducho to zahrabes hlbsie do zeme aj zo stonkou..

Old Post 07-05-2011 v 11:18 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker 161
Nový Člen

Karma uživatele smoker 161 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

a ješte bych se chtel zeptat ? je jedno jak dlouho jim davam denně ofuk?nebo bych to nemel přehanet?

smoker 161

Old Post 28-05-2011 v 09:58 AM
smoker 161 je offline   Profil uživatele smoker 161   Find more posts by smoker 161   Foto galerie člena smoker 161   Click here to Send smoker 161 a Private Message   Add smoker 161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeffry
Nový Člen

Karma uživatele jeffry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 7

Taky zdravím! Mám obědnané 10x orange bud a chtěl bych to dát k jednomu potůčku, abych měl dostatek vody. Nevíte jak to mám přesně udělat aby mě tam odtékala voda, ale aby se kytka nepřelila? Zatím co jsem promyslel, tak že vykopu jámu k tomu.

Old Post 09-06-2011 v 13:51 PM
jeffry je offline   Profil uživatele jeffry   Find more posts by jeffry   Foto galerie člena jeffry   Click here to Send jeffry a Private Message   Add jeffry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 8

to: jeffry ...bez ohledu na to zda sázíš u potůčku nebo ne spíš počítej s tím,že kytku budeš spíše zalívat (budeš-li chtít) nějaké samovolné zaplavování nehrozí ...pokud máš na mysli přívalové delší deště tak s nima si také hlavu nelámej ...příroda si poradí pokud teda nezasadíš někde v Troubkách ...tam ti nepomůže ani metrovej výkop

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 11-06-2011 v 05:38 AM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od jeffry
Taky zdravím! Mám obědnané 10x orange bud a chtěl bych to dát k jednomu potůčku, abych měl dostatek vody. Nevíte jak to mám přesně udělat aby mě tam odtékala voda, ale aby se kytka nepřelila? Zatím co jsem promyslel, tak že vykopu jámu k tomu.


Není škoda pěknejch 10 kousků OBčka sekat k potoku? Budeš tam mít večně nachcanou zeminu bůh ví jakýho původu (problém s pH, živiny) a vůbec v květu plísně a přízemní mrazy od vody.
Místo hrabaní u potoka to namrskej na jinej flek a ušetříš jim i sobě trápení

Old Post 11-06-2011 v 09:01 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od smoker 161
a ješte bych se chtel zeptat ? je jedno jak dlouho jim davam denně ofuk?nebo bych to nemel přehanet?


Zdravíčko, hele ofuk ti nekomplikuje a ani jinak nenarušuje průběh životního cyklu kytek, ba naopak, budou mít silnější stonky, což bude odraženo na výnose,pokavaď se nepletu... já mám třeba ve skříni 12cm PC větrák na 12Voltovém trafu a jede non-stop měj se a ať se daří. GL. Z.

Pamatujte si,že jste lidi a že se musíte dívat i skrze temný mrak v daleký prostor a vědět,že ZDE trvá všechno jen do času.....
Realita nemá konec v onom bodě, na němž končí naše vědomosti... Profes. Werner Jäger, filolog
out06/ukradeno, in/ sklizeno, OG FaQ, dávkování B´cuzz hnojiv

Old Post 11-06-2011 v 10:41 AM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-07-2014 - autoflower outdoor - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2724310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív