Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fruit spirit-zkusenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Fruit spirit-zkusenosti Příspěvek č. 1

Mate nekdo zkusenost s timto modelem?Zastipovat...nezastipovat?Nejak jsem nenasel ze by ho nekdo pestoval.Oproti jinym modelum se mi zda zpomaleny ac ma dobre podminky pro rust.Dekuji

Old Post 23-04-2011 v 17:47 PM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

mami koupil jsem si novy fotak a tet nevim jestli mam fotit s manualnim ci automatickym zoomem........

misto techle sracek si mohl pofotit tvuj fruity spirit v kvetu a hodit to sem se svyma skusenostma, jak se pesti ucinky atd, atd a misto toho tady jen zasiras.......

zastipovat- nezastipovat?? nezastipnes - velka hlavni palice, zastipnes dve mensi..... co chces? naco se ptas??? nechces abych prisel a rozhodnul popripade zastipnul je za tebe???

Old Post 23-04-2011 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 3

Kus hoven neposer se!nekteri si tady hrajete nevim na co.....aby ste se neposrali, ze se nekdo na neco zepta.........

Old Post 23-04-2011 v 18:35 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 4

Tazatel se zastydí, mohl se podívat hned sem: http://grower.cz/semena/fruit-spirit a nebo sem: http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1 no a nechá svůj dotaz smazat.

Old Post 23-04-2011 v 19:19 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Fruit spirit letos pojedu ale co mám o něm informace od lidí co ho jeli a dali mi semínka tak je to menší až střední kytka a pokud nedostane speciální péči pak víc jak 1,5m by neměla narůst (dokonce se někde uvádí velikost kolem 1-1.2m)
s tím zaštípnutím už ti napsal kolega nademnou,jinak pokud to nejde pak balkon zaštípnout a out na zahrádce klidně nezaštipovat.

Old Post 23-04-2011 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Dolfa
Tazatel se zastydí, mohl se podívat hned sem: http://grower.cz/semena/fruit-spirit a nebo sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 no a nechá svůj dotaz smazat.

No právě ten popis mi nějak nesedí :-)

Old Post 23-04-2011 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Ten popis je uplne o nicem..
Nektere druhy jsou vhodne k zastipovani a nekterym se nechavaj centralni palice a nezastipujou.Nevim ce je ti na tom hovnari nejasnyho.
Co se tyce druhyho odkazu kde to manik pestoval...na to ze maj mit 50-60 cm.. a jemu to prerostlo jako prase,tak buh vi co mel.
Zadat fruit spirit na groweru do hledani fakt umim..LOL
Kus hoven..dej si praska,jsi nejakej nervozni

Old Post 23-04-2011 v 19:44 PM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 8

to: brekeke
v dotazu uvádíš, že jsi nic nenašel, tak nevim. Jak kvalitní otázka je, tak kvalitní odpovědi se dočkáš. Už nějakou dobu je zde na G trend, nejdříve se ptát a pak schytat melu za nehledání. Stačilo uvést, četl jsem to, to a to a jsou tam rozdíly. Tak ať to šťastně dopěstuješ jestli se rozhodneš a třeba Encyklopedii doplníš o svoje poznatky.

Old Post 23-04-2011 v 20:04 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

Nechtel jsem po nikom at mi neco hleda.
Pouze jsem se ptal na zkusenosti.A to ze to pestoval jeden clovek kterej
tu hodil report s par fotkama a buh vi jakym modelem pro me neznamena ze jsem neco prevratnyho objevil.
Zkusim znovu...Mate s timto modelem nekdo zkusenosti?

Old Post 23-04-2011 v 20:12 PM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

Ne . Zavírám . A co se týče zastřihování .....

Old Post 25-04-2011 v 12:47 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8711590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív