Encyklopedie Odrůd Cannabis ~ Grower.cz    
STATISTIKY ENCYKLOPEDIE: Odrůd: 402 | Seedbank: 42 | Pěstitelských reportů: 62 132 členů online ~ Registruj se!  
MAGAZÍN - FAQ - FÓRUM - GALERIE - INZERCE - ROZCESTNÍK - REGISTRACE - MŮJ GROWER - CHAT - EXIT
 
featured foto
Royal Queen Seeds

Hledej odrůdu podle šlechtitele:
Hledej odrůdu podle fenotypu:
Přidat growreport
Pravidla pro growreporty
O Autorech
Prodejci:
Sensi Seeds
Amsterdam Seeds
Seedsman
Attitude Seedbank
Prodej Semen
Overgrow.com


Grower.cz Mapa Portálu:


(c)MMVI Team Grower.cz
Seedbank Rozcestník
Inzerce / Advertise Here!
Grower.cz Grower.cz > Encyklopedie > Royal Queen Seeds > Fruit Spirit

Fruit Spirit

Royal Queen Seeds [objednat semena]
ikona  Blueberry x White Widow

Fenotyp: Sativa/Indika Mix (Převážně Sativa)
Hodnocení: 5.00/10
310px
Oficiální popis:

Fruit Spirit představuje soudobý výsledek nekonečné snahy o vývoj nových příchutí, které roztančí Vaše chuťové pohárky při každém jointu / bongu. Tento strain marihuany je jedním z nejsladších Skunků, na něž jsme kdy narazili. Znalým kuřákům, kteří hledají takovou novou příchuť, která se nikdy neomrzí, s hrdostí představujeme feminizovanou Fruit Spirit od Royal Queen Seeds.

Jedná se sice o rostlinu konopí s převažujícím vlivem Sativa, tento strain nicméně při pěstování indoor nepřesáhne výšku 1 m. Při pěstování venku potřebuje hodně slunce a snese klima Itálie nebo Řecka, dokonce ale i více tropické klima, jaké panuje v Jamajce nebo v Brazílii. Venku může tento strain marihuany narůst do výšky 2 m. Není vhodný pro pěstování v chladnějším klimatu, např. ve Francii či ve Velké Británii.

Fruit Spirit feminizovaná má výnos v průměru 30-40 g na rostlinu neboli zhruba 400 g na metr čtvereční, pod osvětlením 600 W. Během kvetení se příliš netáhne do výšky, takže její pěstování bude jistě radostné pro všechny, kdo mají v oblibě velké hlavní koly. Rostlina se svými pevným, jakoby jinovatkou pokrytými palicemi má takové aroma, že budete hořet nedočkavostí, kdy už přijde čas sklizně.

Tento strain konopí si vyžaduje 8 týdnů kvetení, což je na rostlinu s převažujícím vlivem Sativa relativně krátká doba. Pro maximalizaci příchutě Fruit Spirit po sklizni je nutno postupovat mimořádně opatrně a uvážlivě. Jako vždy, doporučujeme před sestřiháním / sesekáním nechat rostliny 7 dnů schnout. Při sestřihání za sucha si rostliny zachovají svoji zvláštní příchuť, která se jinak během sušení snadno ztrácí.

Pokouření Fruit Spirit je prostě jedinečné. Její kombinace super sladké chuti, spolu s příjemným head high, jí zaručí místo mezi Vašimi oblíbenými strainy marihuany. K aroma, které tento fantastický druh vydává během růstu, se přidává dokonce ještě znamenitější zážitek při kouření. Jedná se bezesporu o jeden z našich feminizovaných strainů s nejlepší chutí, který je nádherné kouřit, a při každém potažení v ústech zanechává intenzivní chuť borůvek.

Výška rostliny: 50-60 cm
Účinek: silné high se sladkou chutí
Obsah cannabinoidů: mimořádně vysoký
Doba kvetení: 8 týdnů
Úroda (na rostlinu): 50-60 g
Měsíc sklizně: začátek října 
Grower Report ~ johnyPrD ~ Hodnocení: 4/10
310px
FenotypFenotyp:Indika/Sativa Mix (Převážně Indika)
Délka kveteníKvetení:56 dní
Vzhled odrůdyVzhled: vysoká rostlina , která má delší vzdálenosti mezi jednotlivými větvemi ale tvoří velké centrální palice
Chuť a vůně odrůdyChuť a vůně:   sladká vuně z podtonem hliny
Účinky a efekt odrůdyEfekt:
VýnosVýnos:6/10
Hodnocení odrůdyHodnocení:5.00/10
Popis Popis odrůdy:

Tato odruda se mi docela líbila ale vmém připade se mi jevila velice vytahle(přesto dobré stonky ktéré se nelamali) a to jsem je měl na rustu 28 dni od vyklíčení poté přepnuto na 12/12 a za prvních 14 dní vyjely z 20 cm kytiček na 120 cm (nejvíšší vrcholek)ale potézačaly tvořit vrcní centralni palece až 20 cm pod 250 w pote jsou ale větší rozestupy mezi patry. Já hodnotím tuto odrudu 5/10 a vynosově 6/10 ale jel jsem pod 250 w tam se tato odruda nehodila kvuli své vyšce pote se i tam vzal někde pyl (pravdepodobne se mi tam vyskyt hermač ale kdyz sem to prohližel tak sem nic nenasel zjistil jsem to az o zklizni ale jen jednom miste cely grow to nepostiho).Ale pod 600w do 1.2 m2 ideal 9 kytek na 6 až 8 vrcholu a vysledek zarucenej (takto se mi ta rostlina jevila nemam odzkoušené)

Zahrada Zahrada:

Pěstebni prostor 80-80-180
lampa 250 w MH a HPS
ufo z max odtahem 375m4/h
hlina biobizz ligh mix 11L květniky(cca na 1 zalivku 1,3l)
hnojiva: plagron alga grow a bloom jednou tydne 5ml/1L, phit-amin rust a pulka květu pote jako postřik guankalong bloom 2ml na 1 l posřiku potě 2 tejdny Proplach voda+enzimy pH 6,5( měreno ph metrem )nad 3 nebo 4 patře zastřiženo