Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5ks White Rhino,5ks Great White Shark,5ks Mataro Blue....400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika 5ks White Rhino,5ks Great White Shark,5ks Mataro Blue....400w Příspěvek č. 1



Zdravim pratele zeleneho listu.chtel bych demonstrovat svuj 5. grow.a snad i nejlepsi))).no uvidime.

Byliny:5 ks Mataro Blue(KANABIA)
5 ks White Rhino(GREEN HOUSE SEEDS)
5 ks Great White Shark(GREEN HOUSE SEEDS)

Slunce:400w sodik OSRAM

Medium:Grow mix 50L Plagron,5L Keramzit

Box:Home made)160v-110s-50h.

Vzduchotechnika:Odtah VKO 125,Pritah PC vetrak 150mm,Ofuk Klipsnak

Hnojky:Plagron Grow,Bloom,Phytamin,B'cuzz kvet.stimulator,Hesi Pewerzyne,Hesi Super Vit,Final Solution,

Zvlhcovacka Sencor.

Old Post 20-04-2011 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

rady a tak,rad privitam....)))))

Old Post 20-04-2011 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


Tak holky uz pomalu lezou...doufam ze uspesnost bude 100 procent.jako u Dutch Pasion.aspon muzu vyvratit ze green house neklici))))no uvidime...

JInak fotecka z minuleho growu...orange bud.....

Old Post 21-04-2011 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

zdravim,zapomnel jsem pridat kvetinace...3,7L TEKU.Jinak 5 GWS uz je venku,3 WR take a 3 MB tez.Takze cekam na 4 opozdilce....snad vyjedou))jeste pockam do zitra a zacnu presazovat do 250ml kvetinacku a pujdou pod slunicko....))))

Old Post 22-04-2011 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

zdar,tak holky uz jsou pod slunickem)),nevylezli 2 ks WR.Skoda.........Priste uz foto.Snad jeste vylezou ale nedaval bych tomu moc nadeje....

Old Post 26-04-2011 v 08:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Mam jednu otazku.Zastipnou nebo ne?????Vzdy jsem zastipoval a ohybal a lamal...)))prumer g na kytku 25.Par lidi mi rikalo ze to nemam zastipovat a udelat jednu centralni paldu a spodky.Centralni palda muze mit i 35 g a spodky dalsich 20.Poradte.........Do me celkem male skrinky by to mozna stalo za to....uz dal nevetvit a nezastipovat.tesim se na diskuzi.piste sve nazory ....dekuji

Old Post 27-04-2011 v 11:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 7

greenhouse seeds mi vyklicila vsechna seminka, ani jeden hermac. I kvalita vysledku byla dobra az na lemon skunk.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 27-04-2011 v 12:39 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od kaparaso
Mam jednu otazku.Zastipnou nebo ne?????Vzdy jsem zastipoval a ohybal a lamal...)))prumer g na kytku 25.Par lidi mi rikalo ze to nemam zastipovat a udelat jednu centralni paldu a spodky.Centralni palda muze mit i 35 g a spodky dalsich 20.Poradte.........Do me celkem male skrinky by to mozna stalo za to....uz dal nevetvit a nezastipovat.tesim se na diskuzi.piste sve nazory ....dekuji


Neštípal bych to.

Old Post 27-04-2011 v 13:25 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

dik za nazor.....

Old Post 28-04-2011 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10



tak dnes jsou kytky 4 den pod slumcem 400w.dari se jim ale objevily se svilusky.ze susiny nad nima))))no jo no.stane se.postrik OMNITE.a je s nima snad konec.pridavam foto.13 bylinek a vedle rajcatka a orange bud na OUT.

Old Post 30-04-2011 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

tak rozhodnuto...nestipu to.jen par kolinek....))cekal jsem vic nazoru.ale neva aspon nekdo...))holky jedou.svilusky kaput.mozna ty dva nosorozce co nevyjeli doplnim orange budem.ale jsou regular.budu muset hlidat samce.no nevim.jestli to za to stoji.....???????

Old Post 01-05-2011 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

tak jsem tu zpet.vyklicilo 13 bylinek.2 White rhino nee.)no skoda na tenhle model jsem se tesil nejvice.Mataro blue:3 krasny sazenice a 1 zaostalej mensi a 1 uplne retardovanej mrzak.GWS jsou nadhery ty budou)))))a 3 WR taky moooc pekny.plus jsem doplnil orange bud ze sve selekce.priste foto.jinak dnes 12 den 18/6.teplota den:27°C A noc:17-18°C.Zalivka jednou za den za den(korenovy stymulator...trosku..))))))tod vse...mej te se lidi...a nezapomente na 11 kvetna.....Ma vyroci BOB MARLEY....!!!!!!!!!!!

Old Post 05-05-2011 v 16:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




oprava ze vcera dnes je to 12 den 18/6.pridavam fotky na prvni celkovy pohled,2 fotka je mataro blu mrzak...a treti mataro blu asi nej kyticka.....

Old Post 06-05-2011 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

tak nejaky rady ci co))))))

Old Post 08-05-2011 v 10:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 15

kolik máš vlhkosti ve skříni ? při květu si měl ubrat vlhkost .. jak máš velkou tak se ti táhnou to je jasné

Old Post 08-05-2011 v 10:18 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

no nemam vlhkomer.ale mam zaplej porad odtak vko 125.ale ne v noci.myslis ze to je tim.ja myslel ze jsem pozde prepnul.mely tak kolem 20-25 cm.a jeli do vejsky jak blazen.

Old Post 09-05-2011 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0073460 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív