Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 97

Ahoj,
já letos pojedu AF poprvý, vybrala jsem http://www.klecka.cz/growshop/Semen...Auto_10_ks.html
Pokud Klecka nezklame, měla bych to mít v pátek doma Takže to víkend jistí

Old Post 24-04-2012 v 12:58 PM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 98

Přeju hodně štěstí! Protože o něm to nejspíš bude. Loni jsem měl AF Mazar a Syrup, ten byl proti Mazaru cca polovic výnosný, navíc extrémně olistěný gigantickými "slunečními clonami" v květech. Jejich odstranění pak vedlo k vzniku plísně v palicích, jak z pahýlů stopek vytékala míza.

Mazar dal v průměru 53 g opracovaných paliček + cca 35 g odpadu z palic na výrobu masti a výtažku z jedné rostliny.

Proč? A proč ne?

Naposledy upravil dexda 24-04-2012 v 22:23 PM

Old Post 24-04-2012 v 15:19 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 99

zdarec !
muj plan je automazar od dutche,deimos mozna syrup od buddhy.
napada vas jeste neco silneho a snad i plodneho ?

Old Post 24-04-2012 v 19:08 PM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od roden
zdarec !
muj plan je automazar od dutche,deimos mozna syrup od buddhy.
napada vas jeste neco silneho a snad i plodneho ?


deimos od buddha seeds můžu jen doporučit... klíčivost pět z pěti, silné, vitální, pěkně se větvící rostliny, pěkný výnos... ohledně finálního produktu - mnozí to považovali za podlampovku...

carpe diem

Old Post 24-04-2012 v 20:50 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Bublajzna
Ahoj,
já letos pojedu AF poprvý, vybrala jsem http://www.klecka.cz/growshop/Semen...Auto_10_ks.html
Pokud Klecka nezklame, měla bych to mít v pátek doma Takže to víkend jistí


hoj, pro Tebe to same co pro pana rodena (článek nade..).. buddha seeds = kvalita, a to samé platí o klečkovi - při každé objednávce jsem měl super servis (třeba volali kvůli nejasnostem v objednávce, atd..)...

carpe diem

Old Post 24-04-2012 v 20:56 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 102

jj, četla jsem tu na Klečku tu největší chválu Objednávka proběhla ve čtvrtek (brala jsem toho víc, většinu neměli na skladě) a dneska e-mail, že pokud všechno půjde dobře, v pátek to mám doma
Ty semena mají jedinou vadu.... Nejsou popsaný....Ani ty novinky, ani White Dwarf, Red Dwarf, Deimos a Syrup (alespoň tak mi to napsali u Klečky) Takže během květení budu spíš hádat, co je co...

Old Post 24-04-2012 v 21:43 PM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Bublajzna
jj, četla jsem tu na Klečku tu největší chválu Objednávka proběhla ve čtvrtek (brala jsem toho víc, většinu neměli na skladě) a dneska e-mail, že pokud všechno půjde dobře, v pátek to mám doma
Ty semena mají jedinou vadu.... Nejsou popsaný....Ani ty novinky, ani White Dwarf, Red Dwarf, Deimos a Syrup (alespoň tak mi to napsali u Klečky) Takže během květení budu spíš hádat, co je co...

Tak to asi budeš hádat, tenhle pakl mám taky, mohly ty semena nějak poznačit.

Old Post 24-04-2012 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 104


toto

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 26-04-2012 v 11:33 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 105

zdar co rikate na tohle ? http://www.5semen.cz/shop/detail/44...oflowering-10ks
a toto je taky zajimave http://www.5semen.cz/shop/detail/17...toflowering-7ks

nebo nejaky jiny napad na neco silneho ?

Old Post 26-04-2012 v 11:37 AM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Tak to asi budeš hádat, tenhle pakl mám taky, mohly ty semena nějak poznačit.

Tak co bysme chtěli za ty prachy Mě osobně to neva. Buď odrůdu poznám pomocí Groweru a nebo ne. Chtěla jsem letos zahrádku různorodou, tak jí budu mít

Old Post 26-04-2012 v 18:35 PM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 107




citace:
Původní příspěvek od roden
zdar co rikate na tohle ? http://www.5semen.cz/shop/detail/44...oflowering-10ks
a toto je taky zajimave http://www.5semen.cz/shop/detail/17...toflowering-7ks

nebo nejaky jiny napad na neco silneho ?




zdar, tento - Think Different (http://www.5semen.cz/shop/detail/17...toflowering-7ks) - mně také lákal, něco jsem o tom načetl... jestli se Ti to osvědčí, dej report..!

TADY: ... http://www.dutch-passion.nl/en/news...ferent-autofem/ ...to vypadá dost dobře... a ke všemu pod LEDkama!!!

carpe diem

Naposledy upravil ween 27-04-2012 v 20:23 PM

Old Post 27-04-2012 v 20:06 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnergyCool
Nový Člen

Karma uživatele EnergyCool - 85% PěstitelskáKarma uživatele EnergyCool - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 108

Tak letos pojedu tyto odrudy :

BudhaSeeds :AutoMix Buddha 10ks

V této směsi je zastoupen každý z našich samonakvétacích strainů,White Dwarf,Red Dwarf,Deimos a Syrup po jednom kuse plus dalších šest různých,které budou uvedeny na trh v budoucnu.


Dinafem : Roadrunner Automatic fem.autoflowering 5ks

SweetSeeds : Big Devil 2 Auto fem. 3ks

dále semena Regular LowRider



jak to tu čtu asi taky budu hadat myslím že to nebude problém poznat...

Old Post 02-05-2012 v 20:56 PM
EnergyCool je offline   Profil uživatele EnergyCool   Find more posts by EnergyCool   Foto galerie člena EnergyCool   Click here to Send EnergyCool a Private Message   Add EnergyCool to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Assasin
Stálý Člen

Karma uživatele Assasin - 74% PěstitelskáKarma uživatele Assasin - 74% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 435  

Příspěvek č. 109

Ja toto leto uvazujem o genetike Budha purple kush,seedbanka Budha seeds nemate niekto s tym skusenosti alebo by ste mi odporucily nieco ine..

GRES IS BEST

Old Post 03-05-2012 v 15:02 PM
Assasin je offline   Profil uživatele Assasin   Find more posts by Assasin   Foto galerie člena Assasin   Click here to Send Assasin a Private Message   Add Assasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 110

.

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 03-05-2012 v 18:59 PM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stromorod
Nový Člen

Karma uživatele Stromorod - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 111

Já už jsem nasadil AF od Buddha Seeds Red Dwarf a Syrup.Už majú okolo 6cm zatím som spokojen.Tu je fórum: http://grower.cz/forum/showthread.p...2Bautoflowering

Nedávno som chutnal konopnú čokoládu s konopnými semínkami odrody Chocolope.Hodil som ich do pôdy a uvidím.ked vyjde kludne zašlem

Old Post 04-05-2012 v 11:04 AM
Stromorod je offline   Profil uživatele Stromorod   Find more posts by Stromorod   Foto galerie člena Stromorod   Click here to Send Stromorod a Private Message   Add Stromorod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bullyt
Nový Člen

Karma uživatele Bullyt - 0% PěstitelskáKarma uživatele Bullyt - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 112

ja som posadil auto osiris 1 a auto super hash 2x zatial len 1 vyslo maju 5 cm cca som zvedavy co to bude hlavne ten osiris vraj ovocna vona, zatial dnu ked bude pekne pojdu von :P

Old Post 09-05-2012 v 07:17 AM
Bullyt je offline   Profil uživatele Bullyt   Find more posts by Bullyt   Foto galerie člena Bullyt   Click here to Send Bullyt a Private Message   Add Bullyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7432620 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív