Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Again
Nový Člen

Karma uživatele Again - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 81

skusenosti s SWS Big Devil #2 AUTO ???

Old Post 19-02-2012 v 21:31 PM
Again je offline   Profil uživatele Again   Find more posts by Again   Foto galerie člena Again   Click here to Send Again a Private Message   Add Again to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od biobotanik
Čo si myslíte o modelu Deimos od Budhaseeds
Má dobry výnos aj dobre zhuluje? :P


citace:
Původní příspěvek od Again
skusenosti s SWS Big Devil #2 AUTO ???


Měl byste se se ptát ve vláknu Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!

Tady si sdělujeme jakej Autoflower letos plánujeme sadit.

Chápete rozdíl mezi těmi vlákny?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-02-2012 v 21:47 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 83

letos jsem si jako favoritku tratě na krátkou vzdálenost vyhlédl sémě Automaria II od Paradise seeds

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 23-02-2012 v 19:47 PM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 84

Rozhodujem sa medzi AF Deimos: Budhaseeds
AutoMazar: Dutch Passion
Syrup: Budha seeds
http://www.growshop-vrutky.sk/33-growshop-seeds
alebo niečo od tohto výrobcu ma celkom dobrý výber máte skúsenosti z tým výrobcom?

Old Post 25-02-2012 v 14:47 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 85

ta Automaria od Paradise vyzerá celkom slušne ... Report : http://forum.hanfburg.de/fhb/showthread.php?t=288732

Old Post 29-02-2012 v 12:02 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Obecné Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od biobotanik
Rozhodujem sa medzi AF Deimos: Budhaseeds
AutoMazar: Dutch Passion
Syrup: Budha seeds
http://www.growshop-vrutky.sk/33-growshop-seeds
alebo niečo od tohto výrobcu ma celkom dobrý výber máte skúsenosti z tým výrobcom?


MAZAR můžu doporučit, loňský dopadl velice dobře, nešetřil bych na velikosti nádoby, v 20 l mi vyrostl na 120 cm. Měl jsem po něm ještě SYRUP, ten už nedopadl tak dobře, možná to bylo už moc pozdě na dobrou sklizeň - kosil jsem v půlce září. SYRUP, má ale abnormálně velké listy v květech, jejich odstraňování jsem považoval za nezbytné, bohužel se ukázalo, že šťávy vytékající po amputaci ze stonku zavinily plesnivění v palicích
U Mazaru daly 3 kytky celkem 153 g čistého, z toho byly dvě v menších nádobách a i celkově menší, Syrup ze 4 kytek dal kolem 120

Proč? A proč ne?

Old Post 29-02-2012 v 14:40 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od biobotanik
Rozhodujem sa medzi AF Deimos: Budhaseeds
AutoMazar: Dutch Passion
Syrup: Budha seeds
http://www.growshop-vrutky.sk/33-growshop-seeds
alebo niečo od tohto výrobcu ma celkom dobrý výber máte skúsenosti z tým výrobcom?


zdravím, doporučuji AF Deimos od Budhaseeds, vyklíčilo 5 z 5ti, nejlepší automat který jsem zatím jel, byl i relativně odolnější plísni, než ostatní.ween

carpe diem

Old Post 29-02-2012 v 15:30 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 88

Tento rok sa chystám na AUTOGROW vo väčšom
Kúpil so od The Joint Docktor PURPLE RYDER regular. Vysadil do boxu a narobím si semená. Plánujem vysadiť cca 80-100 semien. Ak sa to všetko podarí tak predpokladám že sa asi zoderiem pri vláčení vody

Old Post 29-02-2012 v 15:45 PM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 89

Ešte mi poraďte s tým Deimosom aj z Mazarom ako zhuluju??
a nikto nemate skúsenosti zo seedbanou Growshop seeds
majú dosť lacná AF semená

Old Post 02-03-2012 v 20:20 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

Deimos je pohodová indika trochu relax na pokec mezi kámoši ale dalo se u toho i chlastat ,kámoši si ju hodně cení prej výborný.

Old Post 02-03-2012 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 91

Diky za radu
groweri vy by ste čo brali Deimos či Syrup?

Old Post 03-03-2012 v 16:13 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vobouch
Nový Člen

Karma uživatele Vobouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 92

Royal Automatic, Royal Critical Automatic, Royal Haze Automatic.. Jsem zvědav jak se R.Q.S. snaží šlechtit automamty

Old Post 04-03-2012 v 14:24 PM
Vobouch je offline   Profil uživatele Vobouch   Find more posts by Vobouch   Foto galerie člena Vobouch   Click here to Send Vobouch a Private Message   Add Vobouch to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Vobouch! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stromorod
Nový Člen

Karma uživatele Stromorod - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 93

Zdravím.Túto sezonu plánujem pestiť AF Syrup a Reddwarf oboje od Budha seeds. To vše v skleníku,k tomu hnojky Biobizz v malích množstvách kedže hlavnou výživou bude obohatený substrát allmix s perlitom.Celé to dám do samozavlažovacích kvetináčoch.
AF pestujem prvykrát preto budem rád ked mi ktomuto poviete své názory poprípade či už mal niekto skúsenosti s týmito kytkami.

Old Post 19-04-2012 v 18:02 PM
Stromorod je offline   Profil uživatele Stromorod   Find more posts by Stromorod   Foto galerie člena Stromorod   Click here to Send Stromorod a Private Message   Add Stromorod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Bulldog seeds Příspěvek č. 94

minulý rok se mi evidentně nedařilo, první pokus uhnil před sklizní 5x syrup, další várka (green-O-matic) vylezla, ale teda bída bídoucí - pár gé - ale zhulenost příjemně překvapila velkou peckou do hlavy, do třetice jsem zkusil northen light od growshopu - tady zabojovali slimejši... no čtvrtej pokus padnul na black jacka, 3 krásný kytičky, opět si na nich něco pochutnalo, když jsem odjel na vodu, zbyl mi jeden mrzák - ale zčouzenost jiná a ještě lepší (preferuju high) než u green-O-maticu...
letos se chci o kytičky líp starat, nakoupil jsem na první várku celkem 6 semen, rozhodl jsem se pro seed banku Bulldog seeds, mají jen 3 strainy tak volba padla na autohaze
http://buldoczek.cz/semena-konopi/d...i/auto-haze-3ks

a fast rider
http://buldoczek.cz/semena-konopi/d...st-ryder-ii-3ks

další várku plánuju cca po měsíci

opět zkusím štěstí se sweet seeds
tentokrát ale pujde do země i cream caramel

AF plánuju jen jako doplněk pro řezy a bublegumku ze semínka...

chlapec vod Labe

Old Post 23-04-2012 v 09:33 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

Zdravim, letos AF od Sweet Seeds
Cream Caramel, Mochan Ram.
A DP, Polar Light#2

Old Post 23-04-2012 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ouniel - 69% PěstitelskáKarma uživatele Ouniel - 69% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 96

Čau já letos jedu outdoor 4 X AF Cream Caramel,dneska sem dal klíčit.
bude to na sadě,který je směrem na jih,slunce bude snad dost.

Old Post 24-04-2012 v 09:36 AM
Ouniel je offline   Profil uživatele Ouniel   Find more posts by Ouniel   Foto galerie člena Ouniel   Click here to Send Ouniel a Private Message   Add Ouniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5013940 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív