Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Deimos out2011 start
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Deimos out2011 start Příspěvek č. 1





Zdravím gorwery(ky)
takže na konci března jsem dal klíčit a sadit do papírových kelímků semena deimos (všech 5 vylezlo) na balkoně bez problémů a dnes šli do hlíny na zahrádku.(kvalitní hlína pravidelně hnojená kompostem)Očekávám že pár gramů bude.
Kyti zatím vypadá vitálně a zdravě (mají základ substrát pro pokojové květiny s vitality komplexem a vmíchaného hnojiva na 6 týdnů -pouze kelímek)(vše z OBI)
později v květu bude jediné pravidelné přihnojení TOP MAX od biobizz
foto bohužel přes mobil / pokud to půjde časem dodám starší foto

Old Post 02-04-2011 v 16:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 2

No budu držet pěsti, malí sazenice vydrží maximální mráz - 6C. Já bych rozhodně před "zmrzlejma" nic ven nedával.. Beru to jako zajimavy experiment

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 02-04-2011 v 18:12 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bratři v tripu
Stálý Člen

Karma uživatele Bratři v tripu - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

ahoj, pravdepodobne jeste prijdou posledni mraziky, takhle maly kytky by to mohlo znacne poznamenat. pokud to chces pojistit, dal bych tam minimalne na 3 tydny k tomu foliaku taky nejakou strechu (z folie samozrejme). Ja to takhle jel loni a vyhodou je take ze ti jarni dest nepolame tvoje jeste ted slabe kyti

Old Post 02-04-2011 v 21:46 PM
Bratři v tripu je offline   Profil uživatele Bratři v tripu   Find more posts by Bratři v tripu   Foto galerie člena Bratři v tripu   Click here to Send Bratři v tripu a Private Message   Add Bratři v tripu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Letos si myslím že to bude OK , mrazíky nečekám a déšť aspoň v nejbližších dnech nehlásí ,jo risk to je taky mi moja doporučila netkanou textilii nahoru aspoň na 14 dnů - no uvidíme -musím si ještě otestovat co snesou automatky :-D

Old Post 02-04-2011 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bratři v tripu
Stálý Člen

Karma uživatele Bratři v tripu - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

jestli to mas automat genetiky tak to bych urcite na tom nezkousel zadny pokusy, u automatu se kdejake zpomaleni v rustu projevi radikalne na sklizni

co jsem cetl dlouhodobou predpoved pro pocasi na duben, tak pry do 20. dubna mame cekat aprilove pocasi s prizemnima mrazikama, az ve trei tretine mesice ma byt ustalena teplota (pres den v prumeru 13°C) a slunecno

Old Post 02-04-2011 v 22:14 PM
Bratři v tripu je offline   Profil uživatele Bratři v tripu   Find more posts by Bratři v tripu   Foto galerie člena Bratři v tripu   Click here to Send Bratři v tripu a Private Message   Add Bratři v tripu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantera
Nový Člen

Karma uživatele Pantera - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 6

Zdarec Groweři,
Já náhodou jedu také Automatky Deimose, vylezly všechna semínka a hodují si v květináči mám to střídavě indoor a outdoor..tedko když je hezky tak dávám ven..Je vidět že jim to prospívá to sluníčko než umělé světlo..Chci se zeptat v kolikátém dni vegetace je máš tedko a jak jsou velké? díkes za odpovědi..A Growu zdar

Old Post 04-04-2011 v 16:37 PM
Pantera je offline   Profil uživatele Pantera   Find more posts by Pantera   Foto galerie člena Pantera   Click here to Send Pantera a Private Message   Add Pantera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 7

Pantera : zdar.... jak ti roste ten deimose v tej skrini... co tam mas za lampu.... uvazuju ze ho skusim dat do skrinky.

killlsmoker

Old Post 06-04-2011 v 06:48 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantera
Nový Člen

Karma uživatele Pantera - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

To killlsmoker: Deimose jsem si dával předpěstovat do květináče, sázel jsem přímo do hlíny..po Dvou týdnech růstu pod úsporkou 125W si lebedí venku na dobře osvíceném místě..na slunci.. Moje rada..pokud nemáš ideální indoor box tak doporučuju hodit ven v květináči 5-6 L abys je v příápadě silné přehánky nebo nočního mrazu mohl schovat dovnitř...Pod lampou je to ideální do 2 týdne vegetace, pak je lepší dát silnější watáž. výbojku nebo víc úsporek..Ale to si já vzhledem k prostoru nemohu dovolit..jsem rád že počasí je lepší a otepluje se..kytky rostou lépe venku než uvnitř.. Na indoor a pod úsporku jsou ideální podmínky na předpěstování..pak si je můžeš umístit do lepšího indoor boxu nebo ven na terasu či zahrádku..záleží na tom jaké máš možnosti..=) Growu zdar..

Old Post 06-04-2011 v 16:52 PM
Pantera je offline   Profil uživatele Pantera   Find more posts by Pantera   Foto galerie člena Pantera   Click here to Send Pantera a Private Message   Add Pantera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Hmm takže uplynul měsíc od nasazení a holky mají venku sotva 20cm a i když se zdají košaté jsou malé ,skrz teplý duben teda nic moc ,no co už :-)

Old Post 30-04-2011 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 10

foto plss

Old Post 01-05-2011 v 09:40 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantera
Nový Člen

Karma uživatele Pantera - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 11

To All: Lidi, klid, moje Deimosky měli také sotva 20 cm po měsíci, to proto, že se věnují rozvoji kořenového systému, v době květu ti budou růst jako o závod, mě se z 18 cm vytáhly po třech týdnech na hezkých 54 cm.

Old Post 01-05-2011 v 18:15 PM
Pantera je offline   Profil uživatele Pantera   Find more posts by Pantera   Foto galerie člena Pantera   Click here to Send Pantera a Private Message   Add Pantera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

po 35 dnech Příspěvek č. 12




takže foto po 35 dnech ,ano teploty se hodně podepsaly na velikosti i když kyti vypadá zdravě :-)

Old Post 07-05-2011 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




foto po +- 49 dnech Deimos po 15 dnech přidal až 30cm! Už se objevují první blizničky,u jedné kiti si to oblíbili mravenci ale jedlá soda ke stonku je donutila se odstěhovat jinam.
(foto nokia X6-5mpx)
už mám spočítán sběr na 5-7 června pokud nebude čorka což odpovídá 65-67dní tak uvidíme kolik dní to bude skutečně....
(kyti si prožili během dubna svoje a hrozil mráz který přečkali pod plastovýma láhvema což vidím jako významné plus pro sázení od konce března a skutečně se dá pěstovat už od dubna za určitých okolností)
Velikost kytek je od 40 do 52cm a počítám že ještě něco přidají jinak boční vrcholy jsou na každé minimálně dva což určitě podpoří urodu...
foceny + plus ta největší - jinak na dva metry voní krásně něco mezi sladkou a kořeněnou vůní a největší listy jsou opravdu velké jak na obr outdoor kytce :-)

Old Post 21-05-2011 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 14

Zdarec,

koukam ze nakonec se ti kyticky pekne rozjeli. to studene pocasi tomu nesvedcilo. Abych pravdu rekl urcite neocekavej sklizen 65 - 67 den. Co jsem tak pozoraval tak autoflowing potrebuji urcity pocet hodin svetla nez pocet dnu vzhledem k tom ze jsou kratke dny tak se sklizne protahne. co jsem tak propocitaval tak je potreba nejakych 1100 hod svetla

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 21-05-2011 v 19:01 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 15

Čau,počítej odteď ,tak měsíc a půl +-(45 dní)do plný zralosti květů možná i dýl.

Mohlo by to vyjít na začátek až půlku července.Při dobrym počasí i konec června.Držím palce.

Nějakej detail vršků by nebyl?


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 21-05-2011 v 21:32 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

hoj,tak to si počkám,no fotit to nejdřív budu asi za týden dřív se k tomu nedostanu :-),skusím pak vzít foťák....

Old Post 21-05-2011 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6032740 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív