Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Úvaha nad drogou...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
herry.vcelna
Nový Člen

Karma uživatele herry.vcelna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 1  

Úvaha nad drogou... Příspěvek č. 1

Právě jsem si dočetl článek od JXD "Bude válka proti mladým?", a i když to nedělám nijak často, rozhodl jsem se podělit o své postřehy. Už pátým rokem pracuju jako spilák v pivovaru a osm (nebo devět, fakt nevím tak přesně) let hulím. Jsem toho názoru, že alkohol je příšerně záludná a nebezpečná droga, která pro společnost představuje mnohem větší nebezpečí než konopí a kokain. Ano, i kokain považuji za menší zlo než alkohol ( a to sem si za svůj dosavadní život dal jen tři lajny, ale vypil jsem a ještě určitě vypiju mnoho litrů alkoholu ). Já nechci nikomu nic zakazovat, jen bych byl hodně rád, kdyby se Homo Sapiens Sapiens choval jako aspoň jednou sapiens. Před několika měsících jsem si musel sehnat nového obvodního lékaře a když jsem řekl: "Jo, marihuanu konzumuju pravidelně už pár let.", tak jsem se dočkal kázání, že určitě nechci dopadnout jak Macháček v Samotářích. Nejdřív sem nevěděl, co vlastně doktor chce, ale po několika minutách přednášení o školdlivosti hulení na mozek jsem podotknul (plně seznámen s blížící se premiérou nového filmu), že L. Carroll (Ch. L. Dodgson) hodně hulil a napsal Alenku v říši divů a za zrcadlem, a LÉKAŘ mi odpověděl, že to ho nezajímá, že marihuana je prostě špatná. Na můj dotaz, jestli už někdy slyšel o někom, kdo se léčil ze závislosti na cannabinoidech neodpověděl radši vůbec. A abych to shrnul, jakékoli represe proti konopí beru jako BUZERACI.

Old Post 08-04-2010 v 19:21 PM
herry.vcelna je offline   Profil uživatele herry.vcelna   Find more posts by herry.vcelna   Foto galerie člena herry.vcelna   Click here to Send herry.vcelna a Private Message   Add herry.vcelna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 2

Přesně tak. Mnoho lidí konopí hážou do jednoho pytle s ostatníma drogama, mnohokrát tvrdšíma. Odpor k nim je stejný, a kolikrát když se někoho zeptáš co vlastně maj proti marihuaně, řeknou že je špatná. Zeptám se. Proč je špatná? Proč si to myslíš? Zkusil jsi to někdy? On ti odpoví proto, protože je nelegální. Tím pádem kdyby byla legální nebyla by špatná jako si myslí o alkoholu? Alkohol je podle meho soukromého názoru zdaleka horší než pokuřování marijánky. Když se kouknu na ty lidi co se léčí ze závislosti na alkoholu, tak je mi z toho akorat blbě. Strašně moc lidí se řídí ne svým názorem, ale názorem zákona a to se mi nelíbí. Kdyby lidi zkusili, a pak odsuzovali, určitě by ubylo lidí odsuzujících kuřáky marihuany, a konečně by se odělili huliči od feťáků kteří jsou schopni udělat všechno proto aby dostali svou denní dávku. To je můj názor

Old Post 10-04-2010 v 12:07 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Ja si myslim ze ganja a chlast je tom stejne, klidne se do me pustte.

Old Post 10-04-2010 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 4

alkohol splna podla mna vsetky kriteria "tvrdych drog" :

pri velkej davke moze cloveka usmrtit
casom musis zvecsovat davky aby si bol rovnako ozrany
dojazd dalsi den je tiez porjadny
zavyslost tak isto celkom slusna
a pri dlhodobom uzivani ta dojebe vo vsetkych sferach zivota

Old Post 10-04-2010 v 12:36 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

A huleni te nedojebe jo? Kdyz tady vidim, tady na vesnici, lidi co kdyz se nezhulej tak jsou nervni a vztekly, litaj po vesnici od znamymu k znamymu a schanej na speka, pak musej jet do mesta sehnat dealera a koupit si "gécko" za nehorazny prachy ... A kdyz jdes o vikendu na pivko, das si svejch osm piv a jdes domu, taxes stejne omamenej jako kdyz si das dva speky a vyjde te to na stejny prachy a jses v klidu.

Old Post 10-04-2010 v 12:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 6

tak to zavysi od cloveka ale URCITE ta hulenie nedojebe ako alkhol , predstav si cloveka ktory 10 rokov denne huly a takeho ktory denne pije .... urcite natom niesu rovnako ... s hulenim sa zit da , poznam cloveka ktory ma vsetko pekne robotu decka zenu , huly 20 rokov DENNE a je maximalne v pohode ziadny vymetenec

takze ano , huleni ta nedojebe (aspon nie ako alkohol)...ak jed je jasne za vzdy sa najdu ludia ktori tomu prepadnu

Old Post 10-04-2010 v 13:00 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Je to na cloveku, ale dle me se pivo rovna huleni, je to jen muj nazor. Taky jsem se driv zastaval huleni, ale zivot neni jenom o tom bejt furt zhulenej.

Old Post 10-04-2010 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 8

tak ale ja nehovorim o poobednom pivku ale o dennom chlastani .)

Old Post 10-04-2010 v 13:08 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Traze
Nový Člen

Karma uživatele Traze - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

Zalezi jen na mentalite jedince. To ze je nekdo vztekly a nervni svedci o tom, ze je to clovek trosicku slabomyslny, neumi k marihuane spravne pristupovat a nejspis si vypestoval psychickou zavislot. Ta je naprosto neskodna. Stejne tak nervly a vztekly muzu byt, kdyz se poradne nenajim.

Ze subjektivniho pohledu muzu rict, ze to co se mnou alkohol dokaze udelat je pekne svinstvo. Rozhodne to nejde srovnavat s hulenim.

Stejne omameny jo? NIKDY se mi nestalo ze bych po speku zvracel, obtezoval sve okoli, na vsechny rval, valel se po zemi, naprosto ztratil soudnost a pud sebezachovy. Nehlede na to, ze na druhy den po alkoholovem dychanku je ti temer vzdy nehorazne spatne.


EDIT: Pravda, tohle uz se tu omylalo nescetnekrat. A kdo srovnava alkohol s konopim na stejnou uroven je tak trosku hlupak.

Naposledy upravil Traze 10-04-2010 v 13:18 PM

Old Post 10-04-2010 v 13:11 PM
Traze je offline   Profil uživatele Traze   Find more posts by Traze   Foto galerie člena Traze   Click here to Send Traze a Private Message   Add Traze to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Traze! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

alkohol vs hulení? ale jděte sakra , to už tu je mockrát taková úvaha...

Old Post 10-04-2010 v 13:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Si myslis ze se valim po zemi zvracim a rvu po hospode, byl to v Pulp ficktionu, ja umim svoje spicky kontrolovat. A hlavne, jsme narod alkoholiků!

Old Post 10-04-2010 v 13:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 12

Doktoři předepisují léky, které vyvíjí megafirmy jako Baxter, Merck a podobně, a ti by legalizací asi přišli o hodně zisků-takže je to taková symbióza (uzavřený kruh), takže doktoři tím, že straší konopím pacienty vlastně prokazují službu megaspolečnostem.

Tak jako prodavač musí znát zbožíznalství, tak i doktoři musej znát léky, které předepisují-chodí určitě na nějaká školení apod. a nebál bych se toho, že jsou některé léky do jejich léčebných metod protlačeny pěnězi a mocí těch lobystů.

To je jasný, že když je někdo bezbrzda s iq 80 tak z něj ganja může udělat ještě většího debila ale o alkoholu to platí 2-násob.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 10-04-2010 v 14:17 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od acheron
alkohol splna podla mna vsetky kriteria "tvrdych drog" :

pri velkej davke moze cloveka usmrtit
casom musis zvecsovat davky aby si bol rovnako ozrany
dojazd dalsi den je tiez porjadny
zavyslost tak isto celkom slusna
a pri dlhodobom uzivani ta dojebe vo vsetkych sferach zivota
souhlas

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 11-04-2010 v 18:27 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
73huli
Nový Člen

Karma uživatele 73huli - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 14

čus lidi, podle mojí doktorky, kterej musím chodit na prohlídky je alkohol mnohem horší než ganja. ( ona si občas taky foukne ). Samozřejmě, že se nemá nic přehánět, to ale záleží na každym, jak se k tomu postaví.

Old Post 18-04-2010 v 05:21 AM
73huli je offline   Profil uživatele 73huli   Find more posts by 73huli   Foto galerie člena 73huli   Click here to Send 73huli a Private Message   Add 73huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frankey
Stálý Člen

Karma uživatele Frankey - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 15

Čus lidi já osobně si myslil že chlast je horší něž marihuana.Samo o sobě je dokázáno že marihuana lečí natož alkohol nikoli.Lidi kteří říkají o člověku který jednou dvakrat měl perník a proto mu řikaji smažka tak je nechápu.Alkohol je taky droga ale legální a nikdo jim neříká že sou smažky.Pro mě tvrdá droga je něco po čem jste v prdeli solidně třeba herák a né perník kterej si šňupnete nebo crack ten zas vykouříte.No prostě:::Vyzkoušel jsi to už???Né ani nechci.Tak až to vyzkoušíš tak něco říkej.......Tož můj názor někdo má jiný já mam takový tak mi ho pls nehvucuj.Děkujiti Frankey

30W+18W Firs indoor(kýbl)
Není důležité vypěstovat co nejvíce,je důležité si to pořádně užít.

Old Post 22-04-2010 v 19:10 PM
Frankey je offline   Profil uživatele Frankey   Find more posts by Frankey   Foto galerie člena Frankey   Click here to Send Frankey a Private Message   Add Frankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 16

mysliet si ze herak je zly lebo si z neho v prdely a preto lebo sa picha a pernik a crack su OKA lebo niesi odpadnuty ako pri opiatoch a su dobre lebo sa nepichaju ale snupu a fajcia je hlupost
pervitin sa uziva aj intravenozne (zilou), zavyslost na cracku je vysoka a to ze sa fajci ju nejako nezmiernuje

Old Post 22-04-2010 v 20:38 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5917330 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív