Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ICE TANK by MazaR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mazar
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 63 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

cirka před měsícem jsem v boji s velkou teplotou našel výbornou zbraň, nevim jak se mi to povede popsat, až bude digital foťak k otcovo 50 tak to dam do galerie.

Celej fígl spočívá v tomhle: po obou stranách skříně jsem si vybudoval takový krychle - jsou vypouklý ven, každá asi 30x30x30 nebo tak nějak. zde je nádoba naplněná ledem. Teplota 250w metalky rozpouští led, kterej ale musí bejt dostatečně ndaleko od kytek!!!!!!! rozpuštěná kapalina je vedena hadičkou z obou tanků do jdnoho rezervoárku, kde se ohřívá na skříňovou teplotu. Pokud rezervoárek dosáhne určité hladiny, tak tekutina přepadem odtéká hadičkama přímo do flašek ze kterejch je pak zaleju. Zkoušel jsem tu vodu vést přímo k nim, ale nedělá to dobrotu

Teplota klesla cca o 3°C - 5C°C, zaáleží kolik ledu se dá do tanku. pozdějc ho stačí míň, ale když tam je malý kytí, tak tam zahučí třeba i 6 plnejch tanků ) všechno je to vlastní výroba, jako tanky jsem použil slepený plexisklový stěny, nahoře otevřený, hadičky k akvariovými vzduchování, a rezervoárek jsem odělal z kompenzační baňky od Škoda 105 S kterou jsem těď rozstřelil - je tam přepad a ostatní díry se jednoduše ucpou všim co je po ruce

ještě na tom musim trochu zapracovat a provést par uprav - izolace apod.

Jediný co je na hovno, je neustálá pruda rodičům, že v 1/4 mrazáku dělate furt led

pište prosim napády, připomínky, otázky apod. A pokud by tohle někdy chtěl zkusit, rád bych uvítal někoho s kym to konzultovat a hledat chybky.

MaZaR

Old Post 06-01-2003 v 09:39 AM
Mazar je offline   Profil uživatele Mazar   Find more posts by Mazar   Foto galerie člena Mazar   Click here to Send Mazar a Private Message   Add Mazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 2

hmmm,
ty chuligane, to vypada na dobrej koumes

Old Post 06-01-2003 v 10:08 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Pohodička Příspěvek č. 3

A kutil Tim n.2

Old Post 07-01-2003 v 19:16 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 4

No já nemám problém s teplotou, jen bych chtěl říct-bacha na elektriku, jak tak čtu máš to samou vodu-všecno uzemnit a přes pojistku!!! katastrofický scénář:praskne hadička, fáze se dostane do vody ta neni spojená se zemí, voda se vyleje, maminka to pude utřít a maminka is dead, je to drsný, ale je to tak. Jinak máš-li to uzeměný i pojistky, tak si ztratil cca 1min svého života čtením zbytečných informací.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 08-01-2003 v 01:25 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 5

2 kvetak: diky diky, na tohle jsem abych pravdu rekl uplne nejak zapomel, protoze ma tlumivku a starter v takovym boxu nad skrini, a vsechny ty hadicky vedou pod snurou, takze se nemuze nic stat a zkratem jsem se ani moc nezabival, proste jsem to odizoloval od okoli. casem to ale spacham, treba na hromosvod

MaZaR

Old Post 08-01-2003 v 17:12 PM
Mazar je offline   Profil uživatele Mazar   Find more posts by Mazar   Foto galerie člena Mazar   Click here to Send Mazar a Private Message   Add Mazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5156270 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív