Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W bezdechu ve sklípečku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 17

hoj, cim meris to phcko?tech 7,2 me docela prekvapilo

Old Post 21-03-2011 v 11:32 AM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od MR.Klo
Hola pane
Máš to hezky, a sikovne udelany.hlavne kytky kazda stejna.Drzim palce..


Díky pane, budu se snažit, aby to tak zústalo. Díky za podporu.


citace:
Původní příspěvek od Index
hoj, cim meris to phcko?tech 7,2 me docela prekvapilo


Na měření pH mám přístroj Adwa AD 100. Kalibruju jednou měsíčně, zjištěná odchylka je 0,1-3 během měsíce. To vysoké pH na výtoku přičítám prvnímu řádnému prolití celých květníkú po přesazení. Snad. Uvidíme jak dopadne další zalití.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 21-03-2011 v 11:48 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

23. den rústu Příspěvek č. 19


23. den na rústu a zřejmě poslední. Po 23. dni jim dám 36 hodin tmu a pak budu ještě týden svítit 12/12 výbojkou HQI-T 400W/N a až pak ji vyměním za HPS.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 23-03-2011 v 16:50 PM

Old Post 21-03-2011 v 21:48 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

2. den květ Příspěvek č. 20





Tak jsem jim nakonec žádnejch 36 hodin tmy nenaložil. Normálně jsem to po 12h přepnul na květový režim.











Alej












Výška.













Co by to bylo za Home made Box bez alespoň jednoho kousku ze stavebnice Merkur.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 23-03-2011 v 21:13 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 21

...zafarane to mas hezky,jen nechapu ptoc jsi kyti presazoval vic nez jednou?neni to pro ne zbytecny sok?..mel jsi to soupnout rovnou rovnou do 6ti litru...a tak vysoke PH se mi nejak nezda,kvalitni substraty ho maji upravene a voda by mysela byt uplne smrtici aby ti ho takhle otocila,i kdyz i to je mozne...ja osobne PH celkem jebu dobres udelal s tou tmou...36hodin bez svetla pred prepnutim je podle me zbytecnost ne-li hloupost drzim palce!

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 24-03-2011 v 06:24 AM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 22

Tak a přesně z tohohle dúvodu tu tenhle trýd mám, aby ste mě řekli, co dělám za blbosti.

V tomhle sklípečku už jsem 3 kola odjel a pokaždé se to kdesi zvrtlo a ve finále jsem sklidil třetinu toho co bych sklidit měl. Takže growroom prochází vývojem a já s ním.

S tím vysokým pH na výtoku je mi to taky divný. Ale uvidíme pozítří při další zálivce. Bylo to jen teď jednou.

Na tu 36h tmu jsem tu kdesi narazil a samou chválu od autora četl, ale pak se mi to rozleželo v hlavě a uznal jsem, že na tyhle hokusy pokusy mám ještě čas, nejdřív stabilizovat growroom a svúj pěstitelský um a pak třeba nějakej ten experiment.

Díky Vám za podporu, karmice i slova chvály, to jednoho potěší.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 24-03-2011 v 07:49 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jebutinajmeno
Stálý Člen

Karma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% PěstitelskáKarma uživatele jebutinajmeno - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Na tu 36h tmu jsem tu kdesi narazil a samou chválu od autora četl, ale pak se mi to rozleželo v hlavě a uznal jsem, že na tyhle hokusy pokusy mám ještě čas, nejdřív stabilizovat growroom a svúj pěstitelský um a pak třeba nějakej ten experiment.



kdyz se nad tim zauvazujes,co by z toho melo vlastne byt za prospech?tim ze v pulce growu jim z niceho nic vypnes slunko...nenapada me nic..je fakt ze potencial kytky se maximalne projevuje ve tme...ale tech 36hodin tmy nech az na konec pred kosou..jinak nic proti hokusum pokusum ale urcite bych je neprovadel na celem growu,radsi si hodit jeden kousek bokem a na nem experimentovat

600W-Chronic, Apollo 11, Pepper

600W- AK-47 g/W

400W-Euforia
***BO!!!***

Old Post 24-03-2011 v 12:33 PM
jebutinajmeno je offline   Profil uživatele jebutinajmeno   Find more posts by jebutinajmeno   Foto galerie člena jebutinajmeno   Click here to Send jebutinajmeno a Private Message   Add jebutinajmeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jebutinajmeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od jebutinajmeno


kdyz se nad tim zauvazujes,co by z toho melo vlastne byt za prospech?tim ze v pulce growu jim z niceho nic vypnes slunko...nenapada me nic..je fakt ze potencial kytky se maximalne projevuje ve tme...ale tech 36hodin tmy nech az na konec pred kosou..jinak nic proti hokusum pokusum ale urcite bych je neprovadel na celem growu,radsi si hodit jeden kousek bokem a na nem experimentovat


No v tom topicu, kde jsem o tom četl tak prý to uspíší přechod rostliny na květ... ale rozebírat to tu nebudem. Jednou si ten jeden kousek hodím bokem a uvidíme

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 24-03-2011 v 13:08 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 25

bezdechu, zdravim, mam 36 hodin odzkouseny a pravidelne je aplikuju. odpozorovany na tom mam to, ze pravdepodobne (aspon mi to pride) najizdi rychlejs kvet, coz se muze hodit napr. ve chvili kdy to neodhadnes s prepnutim a nechces aby jeste dlouho po prepnuti rostly, samotny urychleni kvetu z toho snad plyne.-) pocitej ze vyjedou zhruba o 3/8, kdyz kolem sebe budou mit prostor, jinak se muzou vytahnout klidne o vic jak pulku. spodky protrhavej a roztahuj at vyuzijes prostor. misto mi prislo ze tam jeste mas.

JOA co se tyce presazovani, nevidim problem v nekonecnym presazovani :-D naopak kdyz to delas rozumne a pri cyklu 18/6 tak z maly kytky postupne delas velkej ker :-)

a jeste jedna vec, pridou mi trosku pobledly, za cimz muzou byt fota pouze za svetla, cvakni to za tmy. Tyhle rusaci sou dost stabilni a mam je vzdycky tmave zeleny, pri docela nizkym davkovani. tak mozna bych jim prisolil.

tak snad vse

Old Post 24-03-2011 v 22:43 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od saiklon


JOA co se tyce presazovani, nevidim problem v nekonecnym presazovani :-D naopak kdyz to delas rozumne a pri cyklu 18/6 tak z maly kytky postupne delas velkej ker :-)


Díkes za reakci. Myslím, že s tím přesazováním chtěli říct, že bych to měl o týden míň na rústu.. Jinak si nemyslím, že bych pozoroval nějaké zpomalení rústu šokem z přesazení. Spíš naopak, rostliny vždy po přesazení do druhého dne takříkajíc povyskočily. Naštěstí to není poslední grow, takže bude příležitost testovat.

Za tmy vyfotím a nebo ještě lépe, vynesu je na slunce boží a vyfotím venku.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-03-2011 v 09:34 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

nightphotos Příspěvek č. 27



Kontrolní foto za tmy











a jedna ze slečen na dením světle.

Tak jak. Myslím, že vypadají v pořádku. Ale myslet znamená hovno vědět, že.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 25-03-2011 v 11:03 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 28

mas je moc pekny!!

......Torm

Old Post 25-03-2011 v 19:16 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

5. den květ Příspěvek č. 29



Zalito:

Fish-Mix
Grow
Bloom
Top-Max

od každého v koncentraci 1ml/l



Zálivka pH 6 a na výtoku 6,2 vše je jak má být..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-03-2011 v 16:27 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 30

Dnes

jsem výboku Osram HQI-T 400W/N vyměnil za GIB HPS 400W Flower Extreme Ouput. Oproti Plantastaru, kterou tu mám už tři kola jetou, je zcela nová takže volba padla na ni..

provedu poslední postřik Fish-Mixem.... no a fotky budou až s příští zálivkou.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 29-03-2011 v 19:11 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 31

"Běž se o Karmu podělit s více lidmi, než ji opět upravíš tomuto uživateli."
matku im nahanam!

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 31-03-2011 v 01:52 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

9. den květ Příspěvek č. 32




Už nám to nakvítá tak sem snímnul jak a jdu zalívat.











Zalil jsem opět v 1ml/l koncentraci od všech hnojiv jako 5. den květu. pH 6 výtok pH 6,4 příště tedy pouze voda s upraveným pH a možná Fish-Mix.










No a foto jak se nám to rozrostlo

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 01-04-2011 v 14:22 PM

Old Post 31-03-2011 v 21:06 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7476320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív