Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Kdy začít klíčit semena na outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné Kdy začít klíčit semena na outdoor? Příspěvek č. 1

Chci se zeptat kdy začít klíčit semena na outdoor? Když bych chtěl rostlinky vysadit ven začátkem května.. Jsem začátečník a potřebuji poradit :-) Díky všem za rady.. at se daří..

Old Post 24-02-2011 v 10:13 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

klíčit uprostřed dubna , dávat ven ke konci května kvůli počasí at ji zasadíš do bavlnky a nemusí se potýkat s mrazíkama. mezitim může bejt za oknem , na balkoně apod.

Old Post 24-02-2011 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigalf
Nový Člen

Karma uživatele Bigalf - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

Já bych se na out nebránil klíčení už v půlce března...kytka ti za oknem vydrží a až budeš přesazovat ven tak bude pěkně silná

Old Post 27-02-2011 v 17:15 PM
Bigalf je offline   Profil uživatele Bigalf   Find more posts by Bigalf   Foto galerie člena Bigalf   Click here to Send Bigalf a Private Message   Add Bigalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

je to relativne. ja som napr. dal klicit az v kvetnu, kytky vysadil nekdy v cervnu a v zari som mal 3 metrove hovada. je to samozrejme dane aj genetikou, ale vacsinou sa kytka prisposobi. moja skusenost.

Old Post 27-02-2011 v 17:54 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 5

Když jsem byl ještě mlád a pln odhodlání, dal jsem vyklíčit nounejmy už 3.3. Kytky to byly věru pěkný a co bylo vůbec nejpříjemnější: u těchto prvorozenců byl jednoznačnej velmi brzkej nástup kvetení - první kytka byla hotová už v půlce srpna (bohužel zčórovaná), další byly na přelomu srpna a září. Takže já jsem taky pro velmi časný výsev...

Old Post 27-02-2011 v 18:56 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

Díky všem za odpovědi ;-) Hned jsem chytřejší..
Ještě bych se chtěl zeptat až mi kyti vyklíčí tak za jak dlouho můžu přihnojovat na růst? Raději se ptám at kytku nespálím hnojivem.. Díky všem..

Old Post 28-02-2011 v 15:30 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

dan - ty asi nechápeš že brzký vysazení není důvod proč ti to dozrálo tak brzo. ta kytka byla tak nastavená z genů - nounejm byl asi místní záležitost , kterej si to dával takhle. a dokvetl by ti stejně i kdyby si vysadil v dubnu

z mých zkušeností záleží na genech ale shrnul bych to tak že stabilní early věci teda někdy odprostřed ke konci března a normální semínka skrz duben. ony ty kytky nesmí nakvést a to se stává pokud vysadíte příliš brzo
ty kytky vysazený pozdějc stejně doběhnou ty brzký kolikrát :P

Old Post 28-02-2011 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 8

RespectFlowers to vystihol ...
aukro503 : ja zacinam hnojit ked ma rastlina aspon tak 30cm zhruba ... proste ked je uz schopnejsia a silnejsia ... a k teme len tolko , myslim si ze dat klicat semena v květnu je idealne .... cim skor tym lepsie az tak neplati , kedze idealna slnecna perioda zacina tak okolo maja ... ale dat klicat skor neni zasa az tak na skodu ked je pekne pocasie ... asi tak

Old Post 28-02-2011 v 16:36 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od aukro503
Díky všem za odpovědi ;-) Hned jsem chytřejší..
Ještě bych se chtěl zeptat až mi kyti vyklíčí tak za jak dlouho můžu přihnojovat na růst? Raději se ptám at kytku nespálím hnojivem.. Díky všem..


čau,tak nevím jak ostatní,ale osobně přihnojuju až má kytka tak 3 patra v menších dávkách,které postupně zvedám...pokud máš nějaký substrát,který je předhnojený,tak je zbytečné ze začátku hnojit..

Old Post 28-02-2011 v 16:37 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

já začínám hnojit až tak v srpnu protože mezitim přesazuju když vidim že potřebuje a mám místo. když ne, tak hnojim když vidim že to potřebuje - žloutnou listy odspodu a podobně

a to je u každý kytky jiný

Old Post 28-02-2011 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 11

oukej.. Díky za rady :-) ale přece když mi kytka poroste doma než ji vysadím ven tak se mi bude kytka táhnout za světlem a bude mít tenkej stonek není to tak? Budu rád když mi někdo dá radu abych kytku udržel při životě doma než ji vysadím ven :-) díky moc..

Old Post 01-03-2011 v 20:46 PM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od aukro503
oukej.. Díky za rady :-) ale přece když mi kytka poroste doma než ji vysadím ven tak se mi bude kytka táhnout za světlem a bude mít tenkej stonek není to tak? Budu rád když mi někdo dá radu abych kytku udržel při životě doma než ji vysadím ven :-) díky moc..


toš jedině,že bys ji přisvicoval lampou nebo pokud bude venku vcelku teplo,tak mužeš dát ven na slunko...jinak bych dal klíčit až tak nějak koncem dubna ne-li nějak v květnu..záleží,kdy chceš vysazovat a podle toho bych se zařídil..

Naposledy upravil Kambu 01-03-2011 v 21:10 PM

Old Post 01-03-2011 v 21:00 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Bigalf
Já bych se na out nebránil klíčení už v půlce března...kytka ti za oknem vydrží a až budeš přesazovat ven tak bude pěkně silná


spíš se ti potáhne do výšky jak prase...a pokud někdo bude vysazovat v půlce května tak bude mít pěkný topol ..tím myslím,že mezipatra budou pěkně roztáhlá..

Old Post 01-03-2011 v 21:07 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Kambu


spíš se ti potáhne do výšky jak prase...a pokud někdo bude vysazovat v půlce května tak bude mít pěkný topol ..tím myslím,že mezipatra budou pěkně roztáhlá..

Plus to že ti krásně nakvete a až jí dáš ven tak budeš mesíc čekat než začne zase růst, začátkem Května za okno a po zmrzlejch vyhodit ven mi přijde akorát.

Old Post 01-03-2011 v 22:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Obecné Kdy mohu nechat předklíčit? Příspěvek č. 15

Ahoj, chtěl bych se zeptat, kdy bych mohl nechat předklíčit semena na outdoor?
měl bych je za oknem(né jakoby venku) ale na parapetě doma za oknem
Myslíte si že kdybych je nechal předklíčit někdy v březnu že to ničemu neuškodí? tzv. že když pohlavně dospějou aby hned nezačali kvést.

Old Post 24-02-2016 v 11:56 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 16

Čím dřív to dáš klíčit (zasadíš), tím větší kytky budou, nic jinýho tím nezískáš, pokud to nejsou automaty.

Old Post 24-02-2016 v 12:05 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-04-2017 - Kdy nechat začít klíčit semínka - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7945140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív