Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pomoc s výběrem substrátu a semen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od bull
Jasny, ono to pujde různě, tak to dělám já. Právě, že se bojim že to pujde do kytky a zustane to v ní, tak to radši nestříkám.. Jabloně a ovoce na zahrádce taky nestříkám, je toho hromada tak ať si červíci, strupovitost atd dá Já mám přípravek na plíseň v půllitrový sklenici, tak tam vždycky fouknu podle oka a kytky radši vynechávám. Jinak mam taky všechny jabloně plný svilušek, v srpnu když stříhám stromy a pak v září když sklízim jablka, tak se můžu udrbat. Zvláštní je, že ale na kytky nejdou. Nebo jsem si toho nikdy nevšim a kytkám nic nebylo..
A kdybych měl všechny ovocňáky a keře co mam stříkat tu proti sviluškám, strupovitosti, rzi, plísni tak bych si rovnou moh koupit protichemickej oblek a nic jinýho bych nedělal. Jen na jedný malý švestičce bojuju se sviluškama, dole je mraveniště a ty sviňáci si je pěstujou na jídlo, vždycky když je zlikviduju tak si tam nanosej další. Občas to sleduju a jsou to pěkný otrokáři.



hele bulle přestaň na švestce bojovat se sviluškama a zkus něco proti mšicím, ty si mravenci pěstěj kvůli tý sladký šťávě co vypouštěj.

Old Post 15-02-2011 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senzaa
Stálý Člen

Karma uživatele senzaa - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 18

cus growers chtel jsem se zeptat jestli byste mi doporucili nakou hlinu kterou bych si mohl koupit v zahradkarstvi jaka by byla nejlepsi pro moji chlupatou Mery jane ???

Old Post 25-02-2011 v 12:10 PM
senzaa je offline   Profil uživatele senzaa   Find more posts by senzaa   Foto galerie člena senzaa   Click here to Send senzaa a Private Message   Add senzaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

substrát zkus plantanella balkonia - organický, levnější a lepší než z GShopu

s timhle sem si prdel nedělal ,)

Old Post 25-02-2011 v 12:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 20

myslite si ze rezy sou lepsi jo ?. ja semteda zastance semínek ...

Outík 2010 by Immortall

Old Post 25-02-2011 v 20:11 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdar kamarád jede na balkóně už několik let stylem že koupí hlínu v pytli a do zasadí, stačí si pročíst hodnoty ph na těch substátech a určitě najdeš ten správnej.EC tý hlíny by mělo být ideálně kolem 1,2 . Je to jednoduchý, taky jsem se vykašlal na hlínu z growshopu a kupuju substrát+ perlit na indoor.A semena si kup od mandaly, je to levný a zaručená kvalita, tady na fóru je v odrůdách přímo od majitele doporučení co na out do čech. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=22691


to immortal: je to úplně jedno na out.

Old Post 25-02-2011 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od masterblaster



hele bulle přestaň na švestce bojovat se sviluškama a zkus něco proti mšicím, ty si mravenci pěstěj kvůli tý sladký šťávě co vypouštěj.


No jo, vidíš, skusim a uvidim

Ne, já s nima nebojuju, ty mravenci si stejně přinesou jiný. To spíš zlikvidovat mravence. Ale já přírodu nechávám, loni sem i sázel později, protože si nějaká blbá kachna udělala uprostřed hnízdo.

Old Post 28-02-2011 v 13:06 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ckulich
Stálý Člen

Karma uživatele Ckulich - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 47  

Nápad Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od GanjaDiss
Nekde tady na foru sem cetl ze balkon na jih neni moc vyhodny kvuli svetlu..ale potreboval bych pomoc s vyberem seminek ,naky tipy na naky mix nebo seminka po 1ks ,hlavne odrud kterym by se darilo i pod rukami amatera.
diky za odpoved


mrkni se sem
http://www.greenhome.cz/katalog/1180
http://www.konopneseminka.cz/produc...-outdoor-mix/70

Old Post 16-03-2011 v 19:39 PM
Ckulich je offline   Profil uživatele Ckulich   Find more posts by Ckulich   Foto galerie člena Ckulich   Click here to Send Ckulich a Private Message   Add Ckulich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2017 - Pomoc S Vyberom Semien!!! - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7343230 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív