Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. NFT 16x Jack Herrer in da 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

1. NFT 16x Jack Herrer in da 600w Příspěvek č. 1




Zdravím.

Takže mám vlastnoručně vyrobenou skřín z dřevěných latí o velikosti 120x120x 190cm potaženou bilo-černou folii z grow shopu.
Lampu mam 600 W Philips Master SON-T Pia Green Power pod Awingem medium s tepelným štítem. Na lampu je namířen klipsnák pro chlazení.Zítra přidám ještě diamantovou folii.
Ventilace Prima-Klima 430m3/h s termo regulaci pachač 300m3

Hnojit budu Metropama, Ph i Ec metr mám.

Systém je NFT gro tank 1m2, ale zatím nechávám holky prokořenit na tácku v 75x75x65mm RW kostkách.

Testy s lampou ukázaly teplotu do 27*C a tet jsou v 18*C do 2hodin rána po tmě. Vlhkost přes 90%.

Zatím RW kostky namočeny v Ph 5,2 a Ec 0,3 na 16hodin. Zálivka bude zatím čistá voda s Ph 5,7-8

Old Post 22-12-2011 v 21:20 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 2

tu zvlhcovacku bych trosinku krotil.tohle muze byt jedine na skodu.hod ji na casovac,nebo uber vykon,protoze takhle chytnes maximalne plisen a navic se vyvoj korenovyho systemu rapidne zpomali.

Old Post 22-12-2011 v 21:29 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

Tak zvlhčovačku jsem dal trošku dál a přidal jsem 20cm ofuk, který to jen tak okrajově rozhání tu mlhu.

Old Post 22-12-2011 v 22:28 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

7. Den růstu Příspěvek č. 4





Tak tu mám aktualizaci.

Teplota 19*C noc a do 26*C den.
Vlhkost malá, 50-60% max

Ph 5,8-5,9 a EC pořád 0,5.

Postříkáno nejdřív Bio-Defense od Bcuzz a druhý den zase po setmění Cropmaxem.
Bohužel při pokládání holek do NFT se mi jednu podařilo zlomit, udělal jsem ji dláhu z drátu a izolepy, snad to přežije.
Awing je 55cm od vrcholků a holky měří 13-15cm.

Zbytek už fotky, tak raďte a kritizujte

Old Post 29-12-2011 v 11:33 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Ahoj power. Benjichaouat píše dobre, že stačí krotiť zvlhčovačku trošku. Pre takto veľké (alebo malé) rastlinky je ideálna vlhkosť 70 - 80 %, väčšia je skôr na škodu, listy toľko nedýchajú. S teplotou v noci najlepšie pod 18 °C neísť, ja odporúčam 20 °C, neskôr počas kvetu môže byť nižšia.

Budeš zastrihávať?

Marihuana je dar.

Old Post 29-12-2011 v 12:01 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 6

No stříhat to nechci, ale jak se na to dívám tak je to nějak namačkane uprostřed takže asi budu muset at lépe využiju plochu.
Co myslíte vy? Zaplní mi prostor když je nezastřihnu?

Jo a zvlhčovačka jede jen přez den na 3/4 výkon

Old Post 29-12-2011 v 12:33 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

nic nezastřihuj, včas přepni a ohýbej.. nekaž si donkydick zastřihnutím..

Old Post 29-12-2011 v 14:06 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 8

Power - na zastrihnutie sa pýtam práve kvôli genetike. V poslednej dobe sa riadim pravidlom, že indiku zastrihnem max. 2-krát (alebo vôbec), a sativu zastrihnem min. 3-krát. Pri indike beriem, že rastlina je po zastrihnutí viac zahustená, čo v konečnom dôsledku spôsobí menšie kvety kvôli horšiemu prístupu svetla, takže ju netreba strihať. No pri sative som si všimol, že sa zvýši výnos na rastlinu min. o 50 %, rastlina pije viac vody, a najlepšie je, že zostáva presvetlená, pretože po prepnutí na kvet vyženie výhony, ktoré bývajú štíhle.
Týmto obkecaním sa dostávam k Jackovi Hererovi, ktorého odporúčam zastrihnúť, ale samozrejme reflektujem aj to, že niekedy je obrovský centrál nádherný (napr. pri C99 alebo Santa Marii). Podľa mňa jedinou nevýhodou zastrihnutia je mierne spomalenie rastu. Píšem mierne, pretože rastliny by sa mali zastrihnúť vtedy, keď už majú dobrý koreňový systém, aby bol šok čo najmenší. Vtedy rastlina už po 2 dňoch (aj v hline) rastie znova - s dvojitými vrškami.

Marihuana je dar.

Old Post 02-01-2012 v 10:01 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

11.Den růstu Příspěvek č. 9






Zdravím, tak jsem se vrátil ze silvestra a všem přeji šťastný nový rok a přináším Vám nové fotečky.

Začnu špatnou zprávou, kytička co jsem ji nechtěně zlomil už hnije na kompostu

Pak 2 kytičky nechcou růst do výšky, jako ostatni. Jsou stejně vysoké jako na začátku, jen mají hodně hustě listy na sobě a kořeny od nich jsou jak biče bez "rozvětvení".

No a matkář říkal že JH se krásně větví. Po přepnutí pry vyletí i spodní větve do +-stejné výšky, tak asi zastřihnu jednou ty největší kousky a některé nechám na vrcholovku, azpon zjistím co je lepší.


Nějaké údaje:
Teplota: 19*C noc, 26*C Den
(párkrát jsem měl až 28, ale pak jsem pootevřel díru ve stropu co vede na půdu a max 26,na noc ji musím zakrýt, jinak 17*C)

Ph od 5,8 k 6 za 3 dny
EC pořád 0,5

Výška 15-22cm (těch 15 jen ty 2 holky) zbytek 18-22cm

Jo a fotky jsou se zaplým sodíkem + blesk z fotáku ať to není tak žluté. Večer přihodím za tmy.

Old Post 02-01-2012 v 12:06 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

13.den Příspěvek č. 10





Čau, tak přináším poslední fotky z růstu. Dneska už budou mit 12 hodin tmu.

EC pořád 0,5 a listy maji pořád sytě zelené
Ph 5,7
Teplota max 26
Vlhkost 50-65%
Výška 20-24

Zítra jedu koupit kolínka na ohýbání a podpěrnou sít, tak snad se mi to povede dobře zaplnit.

Naposledy upravil power 05-01-2012 v 19:47 PM

Old Post 04-01-2012 v 19:52 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EboLA
Stálý Člen

Karma uživatele EboLA - 84% PěstitelskáKarma uživatele EboLA - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 11

Nechceš fotit těsně po zhasnutí lampy? Celkem to hyzdí thread, ty polosvěšené spící "chudinky" .

I debil může překvapit!

Old Post 04-01-2012 v 22:48 PM
EboLA je offline   Profil uživatele EboLA   Find more posts by EboLA   Foto galerie člena EboLA   Click here to Send EboLA a Private Message   Add EboLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 12



Zdravím , dnes jsem jim zvyšil EC na 0,8 a na listech se mi začínají objěvovat takove propálene skvrny dalo by se říct. Maji takovou rezavou barvu a jsou to tečky na různých částech rostliny, každá kytka jinde ale všechny.

Myslíte že je to přehnojené nebo jsem dal nějaké části metropu méně ?

Old Post 05-01-2012 v 17:34 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

V půlce 8.dne květu Příspěvek č. 13





Zdravím, tak tu mám další update.

První dvě fota jak to vypadá celkově.


Další fota jsou problémy s listy, nevím čím to může být. Nejvíc postižené jsou u čerpadla, zadní holky mají jen pár velkých listů zahnutých do boku jako na poslední fotce + světlejší zelená barva na "kratší" polovině listu.
Nevíte čím to může být?

Teplota: 19*C noc až 26*C den (sundal jsem head-shield a žádná změna, jen více světla)

EC jsem asi 5. den květu zvedl na 1,1 a stále 1,1.

Další problém mám s Ph, po 3 dnech mi kleslo z 5,8 na 5,2 a pořád klesá, takže dolévám vodu, která má po namíchání hnojek EC 1,1 a PH 6,1. Takže se mi PH zvedne tak na 5,6+ , ale nevíte čím by to mohlo bejt?

Dík za k+ a vzácné rady

Old Post 12-01-2012 v 16:36 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14

spis jim neco chybi.EC 1,1 se mi zda malo, na to ze je to uz v kvetu.a kdyz rikas ze si to zvedl az nedavno,tak to o tom taky neco vypovida.kolik mas ec vody z kohoutku? ja bych jim dal krapet vic.a hlavne kdyz sem prepinal na kvet tak sem tam daval vic MR1 nez je v tabulce od vyrobce. videl sem vic lidi co s metropama taky po prepnuti meli problemy s listama. o metropech je to celkem znamy ze to takhle delaj a musis jim po prepnuti doprad jeste rustovy hnojivo.

jinak k tomu PH. rw kostky si v sobe udrzuji spousta litru roztoku,takze kdyz das novej namichanej roztok tak se ti to smicha stim co tam jeste zustalo. i kdyz to proplachujes po case vodou tak tam neco zustane. a navic pises ze si je napoofroval na ph 5,2 tak to asi o necem svedci!

Old Post 13-01-2012 v 05:45 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 15

Nazdar

jestli používáš vodu z RO, tak by EC 1,1 mělo v této fázi bohatě stačit. Může to být i kolísáním PH nebo teplotní výkyvy v kořenové soustavě.

Old Post 15-01-2012 v 14:52 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 16

Vodu mam 0,1EC z kohoutku a teplota v nadrži je 19-21*C, topítko asi dokoupím, ale nějaké malé at mi to drží vodu 22-24*C.

Dneska vyměněna voda a místo Amino Roots jsem nasadil Amino Bloom a zvedl EC na 1,2.

PH nového roztoku je 5,9 ,bylo 5,2 tak snad nebude žádný šok.
Dneska ješte naposledy postřik BioDefense at mi je nic nesežere a zítra jeste CropMax.

Jo a výška je od 35cm (2 nějak zaostávají) po 55cm (2 nejvyšší vrcholovky) zbytek 45-50cm.

Old Post 15-01-2012 v 18:57 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí
16-04-2011 - Pan Jack Herer 12 ks 400W - 86 odpovědí
14-04-2010 - Jack Herer 600w - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8993580 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív