Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Home Grow- 2kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Obecné 400W Home Grow- Mefič Příspěvek č. 1






Zdravím,
Chtěl bych se s váma podělit o svůj Grow..

Vybavení:

Homebox: 100x100x180cm

Ostvětlení: 400 W Philips SON-T PIA GreenPower

Stínidlo: Adjust-a-Wings Medium

Ventilace: UFO 365 m3/hod na ofuk 2x Ventilátor s klipsnou

Filtr:Home Edition

V růstu zvlhčovačka,ale je to nějaký obyč..

Hnojky: Advanced hydroponics (Grow,Micro,Bloom) Advanced Natural Power (Root Stimulator,Enzymes,Bloom Excellerator,Final Solution )

Květináče:6,5 L

Hlína:BIOBIZZ-ALL-MIX

Osazenstvo:
13x Chronic
5x Sensi skunk
3x Skunk1
1x Mazar

Naposledy upravil Mefič 04-03-2011 v 00:10 AM

Old Post 28-01-2011 v 19:32 PM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

Chci ještě doplnit,že holky byli 18/6 19 dní a 12/12 jsou 35 ... Fotky z růstu bohužel nemám..

Old Post 28-01-2011 v 19:55 PM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3

Čus vypadá to v poho akorád možná jedna připomínka ktěm vržkům ty sis měl trochu pohlídat

Old Post 29-01-2011 v 07:53 AM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gemini pro
Stálý Člen

Karma uživatele gemini pro - 83% PěstitelskáKarma uživatele gemini pro - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 4

Čus bus, hezký ale je v tom takovej zmatek nepříjde ti? já mám uplně to samý 400w stejný hnojky ale řezu mám 3 black domina a 3 northen light a tech vršku tam mám určitě víc . Jsem zvědavej jak ti to vykvete jestli sem teda dáš fotky :-) až mi bude fungovat usb tak udělám topik tak se mužeš podívat. jinak hezký jen na takovej prostor moc řezu si myslim

Old Post 01-02-2011 v 07:30 AM
gemini pro je offline   Profil uživatele gemini pro   Find more posts by gemini pro   Foto galerie člena gemini pro   Click here to Send gemini pro a Private Message   Add gemini pro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Zdar,tak zmatek bych ani neřekl..spíš na to nemám moc času abych to vše uhlídal..jinak určitě jsem fotky dávat budu a taky se rád podívám na tvoje holky,jak ti to roste..

Old Post 01-02-2011 v 18:30 PM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6




Ahoj,

přidávám tady další fotky z 52 dne květu..včera jsem sklidil Sensi a Skunk 1..
Sensi má moc pěkné a hlavně hodně tvrdé palice.. zbyvá už jen Chronic a Mazar..

Old Post 18-02-2011 v 17:07 PM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

pekny jedu tedka 16ks nycd taky pod 400w ale nevim asi hodim 6kilo budu sledovat

Old Post 18-02-2011 v 17:27 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8


Zdarec,
tady jsou poslední fotky z druhého kola,konkrétně Chronica..chybí tam ještě dvě kytky které jsem už měl venku...

Mezi tím jsem koupil ještě jeden box a jede to taky pod 400 W..Takže přidám nové fotky jak to monetálně vypadá..

Old Post 03-03-2011 v 22:51 PM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9






3 kolo...



Jak jsem již zminoval,že jsem mezi tím rozjel další kolo,tady jsou podrobnosti..

Vybavení:

- Homebox Lightbox - 100x100x200cm

- 400 W Malé stínidlo + GIB Lighting Flower Spectre HPS

- VK 125 365 m3/hod - průměr 125 mm + 2x ventilátor s klipsnou ,zatím nepoužívám..

-Koncový filtr 240 m3/hod Home edition

-Hnojky (Plagron top-grow-box TERRA SADA)+(AH, Bloom Excellerator,Final Solution)

-Květináče:
1x20l hl květník
4x 11l hranaté
6x 10l kýble od hořcice..

-Hlína:Plagron Royalty Mix

- Modelky:
5x Warlock
4x Mazar
2x Skunk1



Fotky z růstu 18/6

Old Post 03-03-2011 v 23:47 PM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mefič
Nový Člen

Karma uživatele Mefič - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mefič - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10





A další fotky už z doby květu 12/12..

Naposledy upravil Mefič 25-03-2011 v 10:21 AM

Old Post 04-03-2011 v 00:03 AM
Mefič je offline   Profil uživatele Mefič   Find more posts by Mefič   Foto galerie člena Mefič   Click here to Send Mefič a Private Message   Add Mefič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-11-2010 - 400w GrowBox 2. kolo - 70 odpovědí
02-06-2006 - 70W + 50W homegrow - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2513270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív