Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kuba a Kuba 250w vysoko školský pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Kuba a Kuba 250w vysoko školský pokus Příspěvek č. 1


Zdravim, pro spestření dlouhých chvílí při studiích, jsme rozjeli dva boxiky.
Jeden vznikl v bývalém peřiňáku o rozměrech: výška 98,5; 43,5x52,5 s myšlenkou udělat dobrej SOIL a vyhnout se všem hnojkám takže substrát má podobu:50% orchydej, 30% písek, 15% kokos, 5% koňský hnůj.

Druhý v klasickém špajzu o rozměrech přibližně: 100X50 a výška omezená tak na 2,5m substrát: kokos od Plagronu
hnojky: Rhizotonic od Canny
A+B Plagron
+ něco nakonec

Obě pěstírny osazené 250W sodík, i tak "malá" watáž nám dost zatápěla tudíž sme museli řešit velké problémy s vedrem. V peřiňáku první pokus odstranit vedro byl odtah 150M2/hod a přítah 100m2/hod teplota se sice snížila, ale díky velké cirkulaci vzduchu na úkor vlhkosti. Proto zatím finálním řešením byl nápad rozdělit box na dvě části plexisklem, což se zdá zatim nejidealnejši, vlhkost při častějším zvlhčování 60 a teplota 26!!

Ve špajzu není možnost vyříznout diru do stěni, tak byla vysoká teplota řešena delším odtahem 2XVKO 100M2/hod do serie. Cirkulace klasika klipsňák. Teplota 28 vlhkost bídná za častého zvlhčování lepší. Další problém byl zásaditá voda, vyřešil jsem to mačkáním pomerančové šťávy, snad to ničemu neškodí a dodá trochu osobitosti.

Osazení: Peřiňák: 2x Orange Bud od DP
2X Jack Herrer od Sensi

Špajz: 2X Orange Bud od DP
2X Jack Herrer od Sensi
2X Mazar
1X Buddha Deimos autoflower

Toť asi stručně vše, všechno je řešeno co nejlevnějc a snad i nejefektivnějc, za účelem ze stejné genetiky vypěstovat různý materiál. Rádi vyslechnem jakou koliv radu a připomínku, předem díky.

Naposledy upravil 16-11-2010 v 16:52 PM

Old Post 16-11-2010 v 16:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 2

Na upravu pH vody pomerancova stava? U 15letych bych to pochopil (ale stejne kritizoval), na vysokoskolaky trochu lamerina, zvlast do kokosu. Proc uz ne neco bez organickych primesi? Nevim jak moc rostlina vyuzije v zalivce cukr - plisne a houby urcite dobre.

Oddeleni svetla od pestebniho prostoru je fajn napad, jak ste asi zjistili, ale nevim jak to plexisklo bude reagovat na teplotu z vybojky. Bal bych se aby se to nezaclo tavit, nebo tak neco..

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 16-11-2010 v 17:57 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

nevedel sem jak jinak, byl to provizorni reseni tak uz vim ze spatny, dam tam nakou chemku no

Old Post 16-11-2010 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

2 inf3cti: To plexy (1mm) je úplně v klídku, je na dotek teplý, ale že by docházelo k ňákýmu tavení nebo kroucení, to rozhodně ne, koupil jsem to v baumaxu za 320kč m2

Old Post 16-11-2010 v 18:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

.

Old Post 16-11-2010 v 21:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


Tak přidávám fotku svýho cooltubu je to na pank, ale pracuje to přesně jak jsem chtěl.
Ještě připojím fotky ze 4. dne růstu. Od včerejška jsem dal kytičky do malejch pařníšků a konečně jsem docílil trošku vyšší vlhkosti kolem 70%.
Takže teď když má každá kytka svoje mikroklima tak sem sundal tu přepážku z plexy, podle mě moc nefungovala, chtělo by to líp utěsnit ale nevim jak

Old Post 17-11-2010 v 08:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7


orange 1

Old Post 17-11-2010 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


orange 2

Old Post 17-11-2010 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


Jack 1,2

Old Post 17-11-2010 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 10

zdravím
jen taková připomínka průhledné květináče patří orchideím ,ale konopí patří černé neprůhledné kyti nemaj rádi to světlo jelikož je zvíšená pravděpodobnost kořenových plísní (nebo jak se na to volá)
nejlepší je koupit takový 4hraný z nějakýho gr shopu

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 17-11-2010 v 14:15 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 17-11-2010 v 14:34 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Hoši díky za radu. To jsem se nikde nedočetl že tmavý květináče Obalím ty květináče, plísně nechci.
Měl jsem v plánu je přesadit ale až tak za 14 dní až trochu povyrostou.
pH paírky mám, ale fakt nevim jak změřit ph půdy, to mám nechat nějakej čas vzorek půdy louhovat v neutrálním roztoku a pak změřit pH toho roztoku? Nebo mám snad strčit pH papírek do hlíny, to se mi moc nezdá.

Old Post 17-11-2010 v 15:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 13

já nwm , ale občas tu vydím že lidi měřej ph roztoku co vyteče z květináče

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 17-11-2010 v 15:25 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 17-11-2010 v 15:33 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Teď jak jsem je oblepoval jsem si všimnul, že mají už krásný kořínky, díky průhlednosti těch květináčů :-D

Old Post 17-11-2010 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 16

Zdar chlapci.. :c) vypadá to pěkně, jen bych měl pár pozámek :c)

mít v jedné skříni Jacka a Mazara mi nepříjde jako dobrá volba.. Herrer se i po přepnutí na květ strašně táhne a mazar po přepnutí na květ už moc neroste.. takže buď budete mít mazara malého a jack ho zastíní (což by byla škoda Mazar je výborný a krásně voní) a nebo by byl mazar rozumně velký a jack by se vám pálil o světlo...

podle mě by bylo lepší dát všechny ty vaše Jacky do jedné skříně, ať jim můžete na květ přepnout dříve.. OB sice taky po přepnutí o něco poporoste, ale rozhodně méně než JH

a ty provázky co drží to plexi jsou drsné! :c) to respekt!! :c))) akorát nevím jak to bude s jejich životnosí v blízkosti sodíku :c) (mě už se podařilo rozbít jedno CFLko které jsem měl na jedné straně přidělané provázkem :c) od té doby jedině motouz nebo drát :c)

kytky vypadají pěkně, nevypadají, že by strádaly takže Ph asi nebude nijak hrozné... a měřte když tak Ph vody co tam lijete.. a ještě byste mohli kytky poprvé zastřihnout.. hlavně ty Jacky, ti porostou jak šílení, tak ať vám to nezvedá víko od peřiňáku :c)

jinak good luck, budu sledovat :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 18-11-2010 v 00:19 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4646960 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív