Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » První INDOOR - CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

První INDOOR - CFL Příspěvek č. 1

Chci si rozjet svůj první indoor. V minulé době jsem už indoor jel, ale s kámošem a o velkou většinu se postaral sám. Já jsem se s ním skládal jen na semínka a hnojky, no a on udělal zbytek.
Skoro by se dalo říct, že jsem mu dal prachy no a já si za pár měsíců přišel pro výsledný produkt.
Ale letos to bude vše jinak !
Pojed si indoor sám jen já nikdo jiný. Ale zarazil jsem se na nejdůležitější věci - světlo. Jak už z názvu vyplývá pojedu CFL, ale nevým jestli je DUAL nebo jen KVĚTOVÉ spektrum, protože na 2 světýlka RŮST/KVĚT není. Takže co ?
Dalším problémem je značka jestli Plug & Grow a nébo Elektrox . Co myslíte ?

Pak sehnat tak moc potřebné finance a jedeme

Hnojky samozřejmě od Atami - B´cuzz a to B´Cuzz PK 13-14 a B´Cuzz Coco A + B z toho vyplývá, že Substrát bude Coco + nějákej ten perlit

Připomínky a nějáké návrhy na vylepšení budou přivítany

Old Post 17-01-2011 v 17:54 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 2

Hoj
Myslím, že jestli zvolíš Plug and Grow, Elektrox, N-lite, nebo jiné nehraje zas takovou roli, protože mají při stejné watáži celkem podobné parametry...

Ale spíš než kombinované spektrum (jestli ses ptal na toto?) bych volil květové červené spektrum i za cenu toho, že ti o něco déle porostou.
Myslím, že je lepší si na sklizeň třeba týden počkat, než mít na úkor času řidší a paličky, k čemuž bude mít to kombinované spektrum určitě větší tendenci...

Každopádně idální je 125 blue na růst a 200(250) red na qvět...

Pic

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-01-2011 v 20:09 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 3

čus...taky se přiklánim spíš k tý red....jaká značka je fakt jedno...je to na jedno brdo

Old Post 20-01-2011 v 16:14 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
Hoj
Myslím, že jestli zvolíš Plug and Grow, Elektrox, N-lite, nebo jiné nehraje zas takovou roli, protože mají při stejné watáži celkem podobné parametry...

Ale spíš než kombinované spektrum (jestli ses ptal na toto?) bych volil květové červené spektrum i za cenu toho, že ti o něco déle porostou.
Myslím, že je lepší si na sklizeň třeba týden počkat, než mít na úkor času řidší a paličky, k čemuž bude mít to kombinované spektrum určitě větší tendenci...

Každopádně idální je 125 blue na růst a 200(250) red na qvět...

Pic

No jo no škoda, ale máš pravdu du do REdka.

citace:
Původní příspěvek od travodlak
čus...taky se přiklánim spíš k tý red....jaká značka je fakt jedno...je to na jedno brdo

Jo jo, asi to tak nakonec bude .

Jinak ohledně ostatních věcí (hnojky,substrát, apod.) je to dobré ?

Old Post 20-01-2011 v 17:31 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

Jo atami je v pohodě , jen se drž dávkováni od výrobce a tedy si o tom neco přečti , cau Hlava


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=28249
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=17420

Old Post 20-01-2011 v 18:19 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Jo atami je v pohodě , jen se drž dávkováni od výrobce a tedy si o tom neco přečti , cau Hlava


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28249
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17420


Jo jo díky, jen sem nepochopil proč si mi tam dal i link na pěstění Hydro ?

Old Post 20-01-2011 v 18:28 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2017 - Můj první indoor 2x600w - 3 odpovědí
14-01-2015 - První indoor - POMOC - 17 odpovědí
09-12-2014 - První grow INDOR POMOC!! - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8362470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív