Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1 Indoor,Chronic,400W,Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 17






9.3. - 44 den květu
12/12 květ

Telplota: den 24-29 °C
noc 23-25 °C

Vlhkost: 30-40%

Ph vody v zálivce 6,0

Zvlhčovačka odstraněna cca v 10. dni květu

1x týdně Alga Bloom + Green Sensation v zálivce
Do každé zálivky P-K
Všechny hnojiva dávám +/- dle návodu.

Zalévám každý druhý den cca. 500 ml na kytku.

Ventilátory na ofuk jedou nonstop.

Jinak jak píšu poořád: Pište, raďte, kritizujte :-)

Old Post 09-03-2011 v 13:16 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 18



A ještě dvě...

Old Post 09-03-2011 v 13:18 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 19

ten chronik vypadá dobře,může mít dobrou výnosnost.

Old Post 09-03-2011 v 13:25 PM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 20

No to jsou celkem parádní keře , jak je ta kytka přesne vyskoka , ne i s květináčem jen kytka .

Jak je vidět , takto pokroucené listy nemaj vliv na kvalitu a vynos , je to proste dané geneticky . Jinak nevim možna uz bych to nehnojil jen vyplachoval , ale je to na tobě , měj se Hlava

Old Post 09-03-2011 v 14:34 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

BritCare :
S výnosností se uvidí, jak to nakonec vše dopadne :-)
Dám vědět.....

Old Post 09-03-2011 v 15:36 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 22

Hlava :
Ahoj
Kytky jsou vysoké cca. 35 až 40 cm. Už jsem to tu někde psal, ze strachu že mi holky přerostou jsem je přepl brzo. Holky se po přepnutí vytáhly cca. o 10cm.
Nevadí příště budu moudřejší :-)
Ty zkroucené listy neznamenají vůbec nic špatného, mužu to jen potvrdit. :-)
Nemá to vliv na nic. Jak říkáš genetika.
Hnojky mám v plánu vysadit za 5 dní ale to se ještě uvidí.

Old Post 09-03-2011 v 15:46 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 23

vypadá to dobře ale ty spodky bych příště oholil. stejně jsou k "hovnu" a těm vrchům to pomůže. jinak co se týče toho hnojení...ec by bylo fajn měřit. myslím, že royality mix je sama o sobě dost předhnojená a k tomu dávkování hnojiv dle výrobce...mno někdy lépe méně než více. kyti ale pěkné. pěstu zdar :-)

Old Post 10-03-2011 v 07:25 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 24

robbbie :
Díky, k těm spodkům, je to můj první pěst a tak jsem nevěděl jak moc je oholit abych nějak neuškodil holkám. Snad příště budu odvážnější. :-)

Royality mix je předhnojený, ale na kytkách jsem viděl, že po cca. 3 týdnech by byly rády za nějaký ten přídavek :-)

Old Post 10-03-2011 v 08:54 AM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 25

Chtěl bych se vás zeptat kdy a jestli vůbec mam ostříhat přebytečné listy, prostě všechny listy krom listů u květů a rostoucí z květů?
Dík

Old Post 10-03-2011 v 09:04 AM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Filcka
Chtěl bych se vás zeptat kdy a jestli vůbec mam ostříhat přebytečné listy, prostě všechny listy krom listů u květů a rostoucí z květů?
Dík


Až to budeš sekat,není důvod to oholit o třeba tyden dřív.

Old Post 10-03-2011 v 09:08 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 27

jak říka Machoman, až to budeš sekat. Kyti z těch listů žije tak je škoda je dát pryč. Ty spodky tam už nechej, v 50tém dni to už asi nic neudělá. Příště to "hol" od začátku. Všechny ty malé výhonky ve spod rostliny dej pryč. Někdo je sice nechává jako vedlejší produkt třeba na haš atd... ale já mám odskoušeno, že když je odstraním tak se to na vrchních pálkách projeví..

Old Post 10-03-2011 v 11:53 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 28

tech zakrnelich spodku akorat na has tam moc nemas[mas male kviti] u vetsich potvor to ma podstatnejsi vyznam....tohle je OK ;] , priste to bude dokononalejsi;]

Old Post 10-03-2011 v 12:07 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 29

Libovka, krásně zařízený box, a samozřejmě krásný kytiz. moc se mi libi ta stavebnice regulátoru teploty a relativní vlhkosti (flajzar) , sou s tím nějaké větší šmelky ohledně zapojení ? taková věc se ve skříni hodí a cenově je dostupná jak sem se díval tak mi dyžtak napiš něco k tomu propojení skrz zvlhčovačku

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 10-03-2011 v 18:27 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filcka
Stálý Člen

Karma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% PěstitelskáKarma uživatele Filcka - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 30

13.3. - 49 den květu
12/12 květ

Telplota: den 24-29 °C
noc 23-25 °C

Vlhkost: 30-40%

Ph vody v zálivce 6,1

Zvlhčovačka odstraněna cca v 10. dni květu

1x týdně Alga Bloom + Green Sensation v zálivce
Do každé zálivky P-K
Všechny hnojiva dávám +/- dle návodu.

Zalévám každý druhý den cca. 500 ml na kytku.

Ventilátory na ofuk jedou nonstop na druhej rychlostní stupeň:-)

Tak jsem pořídil nějaké nové fotky holek ze 49 dne, od zítra prolejvám čistou vodou a za pár dalších dnů holkám zhasnu :-)

Pište jak se vám to líbí nebo nelíbí a jinak growu zdar
:-)

Naposledy upravil Filcka 14-03-2011 v 10:37 AM

Old Post 13-03-2011 v 20:33 PM
Filcka je offline   Profil uživatele Filcka   Find more posts by Filcka   Foto galerie člena Filcka   Click here to Send Filcka a Private Message   Add Filcka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba
Stálý Člen

Karma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% PěstitelskáKarma uživatele kuba - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 104 

Příspěvek č. 31

no nevypadá to zle ...jenm mě zarazil ten greensensation.neleje se až od 4tejdne???
jinak nechci ti to vymlouvat ale popřemejšlej nad jinou a levnejší variantou,mně osobně green dost zklamal(a nejsem jedinej).za ty prachy sem čekal skoro zárak a žádnej extra rozdíl.jinak ty listy jak píše hlava sou asi genetikou já to měl u chronika taky...krom toho světlání se kroutila i prostřední čepel listu...ale do tý doby než bude uplnmě mrtvej ho tam nech.každej lístek dobrej...

KUBA

Old Post 14-03-2011 v 08:35 AM
kuba je offline   Profil uživatele kuba   Find more posts by kuba   Foto galerie člena kuba   Click here to Send kuba a Private Message   Add kuba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 32

zdravím, máš to pěkně vymazlený, jedu poměrně stejný grow, hlína a hnojky stejný krom postřiku, jsem ve 3. týdnu květu a pořídil jsem si greensensation, tak by mě zajímaly tvoje/vaše postřehy ..

Old Post 14-03-2011 v 09:29 AM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-07-2015 - 1.# Indoor, Hydroponia 600W, Hydroton - 31 odpovědí
08-06-2010 - 1. indoor: 250w/hlína - 132 odpovědí
28-03-2007 - 10x Chronic, 400W - 95 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9304220 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív