Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Thurlwood silent box 70w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 17


Menší update,kytky necelé dva týdny 18/6
Teplota 26 a míň
Vlhkost krásných 55+
Přesazené a jedná střihlá FIM(možná )V boxu je teď 7 kytek...
Smrad z kytek....mocný
Dvě jsem prdl za okno snad bude fajn počasí jak dneska...pic

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 12-02-2011 v 10:50 AM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 18


18ctý den voda+stříhání všech kytek...
zároveň mám dotaz,i když tam brzo fouknu 70w,nebude to nesmysl nechat všech 7 kytek v tak malém prostoru??

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 15-02-2011 v 13:06 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 19


23.den 19/6
Vlhkost 40-60
Teplota 21-24

kytky dostaly krystalon start(nic jiného nemám )
0.6g na litr
PH neměřím,nemám kalibrační roztok..

tak z toho vzniká takový malý PUNK GROW

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Naposledy upravil thurlwood 20-02-2011 v 17:26 PM

Old Post 20-02-2011 v 15:42 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 20

Není 6 kytek na 38x44cm moc? Jinak pěkný

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 23-02-2011 v 19:06 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 21

tak já bych řekl že záleží jak che ten pěst víst pokud by jel SOG tak by se to dalo ...........ale ajk jsem četl v prvním příspěvku o zastříhávání tak to na SOG nevidim a tudíž ybch souhlasil s Dr. Crabacles a počet kytek zmenšil :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-02-2011 v 19:22 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 22


Já už si myslel že si píšu sám


JJ pravda,jeden samec už vilít a na 100% ještě 1 nebo 2,3 budou,takže se počet zredukuje.

jinak odpověď na způsob pěstu je na fotce...pojedu SCROG aby to nasvítilo vše,a pak to sklidím nadvakrát.Vrchy,spodky,ale to je zatím jenom moje fantazie

26.den 19/6

teplota a vlhkost vše v normálu

teď je tam 77w ve 3 ůsporkách 4850lm

teplota barev 30w-4100k
24w-2700k
23w-400k
jsou tak max 3cm nad sítkou..

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Naposledy upravil thurlwood 23-02-2011 v 19:54 PM

Old Post 23-02-2011 v 19:44 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 23

nemysliš že by nebylo dobré pořešit nějak tu sodu když už to máš ? třeba do toho nějak bouchni ja tak opravuji ovladač když nepřepíná

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 23-02-2011 v 20:33 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernej
Stálý Člen

Karma uživatele cernej - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 24

cus .. je to pekny a odvazny jen mala pripominka .. ph je moc dulezity .. a lumeny se nescitaji cece tak 30 W usporka ma kolem 1500-1800 lm.... je lepsi tam vrazit jednu 100w usporku nez tri 30W cece ..kazdopadne zmakni tu sodu s usporkama je to nesrovnatelny .preju hodne stesti ..a at kvetou

Old Post 25-02-2011 v 11:36 AM
cernej je offline   Profil uživatele cernej   Find more posts by cernej   Foto galerie člena cernej   Click here to Send cernej a Private Message   Add cernej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Nápad :megafon:70w hps jede... Příspěvek č. 25


Zdravím

32.den 19/5
vlhkost:40-60
Teplota...nevím uvidím během dne.

Dneska jsem tam foukl 70w hps protože ty ůsporky sotva prosvítily vrchní vrstvu scrogu...Hned je poznat ten rozdíl,.Zároveň dneska přepnu na květ at konečně můžu vyházet případné samce

v pátek dostanou 0,6g krystalonu start+2ml Ionic Bloom Soil (máte někdo zkušenosti)

Už jsem taky poznal své začátečnické chyby,ale o tom bude rekapitulace až po sklizni(jestli to dobře dopadne)
Moc pod sodíkem ještě fotit neumím tak sorry za kvalitu....


Slunce: Lucalox 70w/e27

EDIT:COLOR CHARACTERISTICS CRI:25CRI....WTF?....2000k(Color rendering index)

Initial Lumens: 6000L

(to je jenom kdyby někdo tápal jak já)

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Naposledy upravil thurlwood 01-03-2011 v 16:16 PM

Old Post 01-03-2011 v 12:04 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 26


IONIC

pro mě naprosto nový a neznamý hnůj

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 01-03-2011 v 12:12 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 27


Windoory co naklíčily navíc(100% klíčivost jsem fakt nečekal)

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 01-03-2011 v 12:17 PM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BHCBRUNES
Stálý Člen

Karma uživatele BHCBRUNES - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 28

mas to pekne aj ja ficim na niecom takom,,, http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

grow,.

Old Post 01-03-2011 v 19:24 PM
BHCBRUNES je offline   Profil uživatele BHCBRUNES   Find more posts by BHCBRUNES   Foto galerie člena BHCBRUNES   Click here to Send BHCBRUNES a Private Message   Add BHCBRUNES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 29


3 tí den 12/12
Teplota 27 max
Vlhko:46-60,v noci max 96

scrog sem vyhodil páč kytky pod sodou vystřelily jak z vody a místa mám ještě kotel,tak at si jedou....

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 04-03-2011 v 09:34 AM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 30


Menší up:

6 tý den 12/12(38 celkem)

TO.. anakit:Tak to mám radost

Místa zbývá kotel,ale jede to jak nafetovamá srnaPři drátování jsem měl to štěstí že jsem zlomil jeden mooc pěkný vršek,mno uvidíme třeba přiroste zpátky.Ani na jedné kytce nevidím kule nebo preflowers,ale snad už to brzo poznám.Prostor ce celkově hodně přeplněný,tak uvidíme jestli to po vyhození případných samců prořídne....dvakrát jsem jim aplikoval krystalon start 0,6g na litr(v rozmezí 2 týdnů)...když budou vypadat fajn,jakože tak jak teďtak z kryst.končím

pic

Jo na fotce je videt kolik mám ještě místa ..

jenom tak ot.Dneska jsem ráno vstanul,mrknu do skříně a kytky byly vyčórované....Pak jsem doopravsy vstanul a zjistil žo to je sen

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 07-03-2011 v 10:48 AM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 31

Jo takove sny taky znam ze mi prestal vetrat vetrak a vsechno bylo spalene a nebo ze to zhnilo pres noc . Pockej tak tyden a budes mit jistotu co to budou za pohlavi. Zajímalo by mě jaký bude výsledek s tím Ionicem, co jsme se docetl na netu tak by to melo byt neco jako final solution. Jsem zvedavy na vysledek toho scrogu . Drzim palec

Old Post 07-03-2011 v 11:17 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
q*BerT
Stálý Člen

Karma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 197 

Příspěvek č. 32

Zdaar,
jedeš fakt pěkne chlape. Co se týče toho zlomenýho vrchu, tak záleží jak moc si ho nalomil. Osobně mám takové zkušenosti, že se kytky vyhrabou z čehokoliv podobnýho. Stalo se mi to hodněkrát a vždycky to zase srostlo. Hlavně je potřeba to dát ihned k sobě, vyztužit a za pár dní už zase drží. Nesmí být samozřejmě úplně oddělená, pak musíš bejt asi hodně velkej kouzelník
Jinak bych hnojil i plagronem jak jsi psal na začátku
Ať se daří !


Old Post 07-03-2011 v 11:52 AM
q*BerT je offline   Profil uživatele q*BerT   Find more posts by q*BerT   Foto galerie člena q*BerT   Click here to Send q*BerT a Private Message   Add q*BerT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5330680 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív