Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nekonečný problém třásněnky NEED HELP!!! bílé skvrny a na tom černé tečky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
fbegbie
Stálý Člen

Karma uživatele fbegbie - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 49

s trasnenkama se nema cenu piplat,namichat biool se smacedlem/jar/ do poradnyho kyble ,zafixovat kvetnik kytku otocit a prdnout ji do toho,po par dnech opakovat a je to.biool je tutovka.a vsechno okolo radne vystrikat savem. ovsem ne v kvetu.jinak nemaj radi vlhko .

Old Post 27-06-2013 v 22:33 PM
fbegbie je offline   Profil uživatele fbegbie   Find more posts by fbegbie   Foto galerie člena fbegbie   Click here to Send fbegbie a Private Message   Add fbegbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 50

biool urcite tutovka není.. je to spis prevence. s bioolem sem sel proti trasnenkam a sviluskam a nepomohlo - je ale pravdou, ze uz vse bylo v pokrocilem stadiu.

Je to spatny mno - bez chemie se neobejdes - mas to sami jako v zahradnictvi - bez postriku nevypestujes skoro nic - bohuzel

je to koníček

Old Post 28-06-2013 v 17:54 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 51

Mohou třásněnky prožrat úplně až na druhou stranu listů,že je vidět jenom pletivo rosliny? Koukal jsem na druhou stranu listů,ale tam nic,černé tečky jsem měl asi jenom 4,ale přišli mi hodně velké. Zítra dodám foto.

Old Post 11-07-2013 v 21:05 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 52

Zdravím, mám na 90% ty samý potíže. Myslíte že se dá Vertimec 1.8 použít pokud je rostlina v květu?
Zkoušel jsem opatrně nejvíc napadená místa 2ml/L rosičkou pokropit, o mnoho se to nezlepšilo.
Mám obavy dávat chemku v květové fázi.

Prosím o radu, případnou zkušenost.
Zdar přírodě

Old Post 15-10-2013 v 11:45 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 53

Vermitec 1.8 ec, a použít smáčedlo, jeden postřik a je klid, vstupuje do pletiv listu, a pohybuje se v rostlině. Samozřejmě pokud je jednou máš, je potřeba pro příště preventivní postřik a trochu skropit i skříň. Vermitek klidně v 21 dni květu žádný problém.
Jo samozřejmě postřik ze spodu listů.

Old Post 20-10-2013 v 21:50 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fbegbie
Stálý Člen

Karma uživatele fbegbie - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 54

jen pro info trasnenky pokud je mas vzdy najdes ze spoda na listech.kdo hleda najde. nehledam jen trasnenky ale jdu zaroven po molicich.

Old Post 23-10-2013 v 00:52 AM
fbegbie je offline   Profil uživatele fbegbie   Find more posts by fbegbie   Foto galerie člena fbegbie   Click here to Send fbegbie a Private Message   Add fbegbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9560060 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív