Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nekonečný problém třásněnky NEED HELP!!! bílé skvrny a na tom černé tečky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 17

Jo a ty bile fleky na aktualnich kytickach jsou od postiku Polyversem...

Old Post 18-12-2010 v 21:37 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 18

Cau hele me na ty trasnenky pomohl vertimec 1,8ec Fakt doporucuju. Hned po prvni aplikaci zdechly a uz se neobjevily.

Old Post 21-12-2010 v 09:19 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 19

Diky za tip... No a panove vidite v tom tedy jen ty Trasnenky, nebo s kytickama krouti i neco vice?

Jinak zatim jsem stale nespozoroval zadny pohyb, tak nevim...

Old Post 21-12-2010 v 09:34 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 20

Tak vcera jsem po boxu rozmistil zlute lepove desky a zatim na nich uvizl maximalne prach :-)

Nejake dalsi tipy prosim?

Old Post 22-12-2010 v 09:53 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 21



A jeste nejake aktualni foto...

Old Post 26-12-2010 v 11:21 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 22



2.

Old Post 26-12-2010 v 11:24 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 23

Stimto som mal problem aj ja a zahubylo mi to vsetky kyti

Old Post 25-01-2011 v 19:33 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 24

No me uz prakticky taky, zbyla mi jen jedna kyticka z tech 4 co jsou na posledni fotce. Stale je nemocna, mam strach, ze to do konce kvetu neprezije...

Netusis co to je, nebo jak se to k tobe dostalo? Chtel bych o tom zjistit co nejvice...

Old Post 26-01-2011 v 08:29 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 25

U mne se to třeba vyskytlo po tom co jsem nechal křovinořez v cimře vedle boxu.Bojoval jsem s tim 14 dní.Biool na nic.Konečné řešení byly dvě dávky mospilanu.
Mrchy zahubeny,kytky zachráněny.

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 17-02-2011 v 07:52 AM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od krasus
na prvni foto to vypada na trasnenky hele co me vzdy pomohlo 100% byl dursban nasypes trochu do kvetinace a potom na postrik omite
oboji se da sehnat treba v obi do 100 Kc


No na to prvni foto možná ale jak sem cetl tak to střikaś polyversem a v tom je houba ne? A vše to ostatní vypadá jako začinajicí listová plíseň , můj názor Hlava

Old Post 02-04-2011 v 04:04 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

třásněnky Příspěvek č. 27

Tak se mi tu rozlejzají třásněnky 3x jsem to stříkal talstarem 0.5ml/l s odstupem cca 3 dnů, ale po nějaký době jsou zase zpátky a přijde mi, že jich je ještě víc. Mám zvednout koncentraci, nebo jak s nima bojujete vy? Projevuje se to nějak zásadně na výnosu?

Old Post 14-06-2011 v 19:38 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 28

teda, to je rad... Už jsem si to vyřešil, má se na to používat Vertimec 1ml/l.

Old Post 16-06-2011 v 18:45 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

nejlepší je dravý roztoč - Amblyseius cucumeris
dá se objednat tady www.biocont.cz

Old Post 20-06-2011 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30



Cau, hele doufam ze to tu nezasravam, ale nejspise opravdu bojuju proti timhle svinim, ted jsem je zkoumal mikroskopem, jsou celkem rychli, maji i takovou zuzenou prdel a na nich jakesi 4 chloupky. Ale. stribrne plosky na listech jsem mel pouze na par listech, spise mi mou kytku(ano sice salvej ale trpi stejne jako jakkakoli rostlina) poziraji, okousane listky-zvlaste ty vrchni malde, stavnate. Na spodnich listech jich je malo, zkusil jsem cosi v zahradkarstvi, asi je to zredukovalo, ted jsem zkusil biool a nerekl bych, ze to ma valny ucinek. Takze nejspise zkusim roztoce+ lepove desky, ale stejne poridim nejakou chemku, jelikoz cervi je pozerou na ex,ale co potom, nedaji se nikde uskladnit oproti postriku. Zase nikde nenachazuim zadne male cervne hovinka, jen suche casti listi, takove kolecka a ohlodane nove listky. Takze se chci ujistit ze opravdu bojuju proti trasnenkam, zkroucene listy jsou asi nedostatkem vlhkosti. Zadny jiny dalsi druh parazitu jsem nenasel. Takze mam ted hodne otazniku . Diky predem za rady

Old Post 21-06-2011 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od IPX
Cau, hele doufam ze to tu nezasravam, ale nejspise opravdu bojuju proti timhle svinim, ted jsem je zkoumal mikroskopem, jsou celkem rychli, maji i takovou zuzenou prdel a na nich jakesi 4 chloupky. Ale. stribrne plosky na listech jsem mel pouze na par listech, spise mi mou kytku(ano sice salvej ale trpi stejne jako jakkakoli rostlina) poziraji, okousane listky-zvlaste ty vrchni malde, stavnate. Na spodnich listech jich je malo, zkusil jsem cosi v zahradkarstvi, asi je to zredukovalo, ted jsem zkusil biool a nerekl bych, ze to ma valny ucinek. Takze nejspise zkusim roztoce+ lepove desky, ale stejne poridim nejakou chemku, jelikoz cervi je pozerou na ex,ale co potom, nedaji se nikde uskladnit oproti postriku. Zase nikde nenachazuim zadne male cervne hovinka, jen suche casti listi, takove kolecka a ohlodane nove listky. Takze se chci ujistit ze opravdu bojuju proti trasnenkam, zkroucene listy jsou asi nedostatkem vlhkosti. Zadny jiny dalsi druh parazitu jsem nenasel. Takze mam ted hodne otazniku . Diky predem za rady


Co to je za kopřivu? :-D Sorry, jenom joke. V každým případě zajímavá genetika, ještě jsem neviděl, aby to ani zdaleka nepřipomínalo 3-5 cípej list... Na roztoče a lepový desky se vyprdni, trvá to dlouho a co jsem slyšel, tak účinek žádnej valnej. Pokrop to rovnou nějakou chemkou. Mě se osvědčil ten Vertimec - 1ml/l.

Old Post 13-07-2011 v 21:37 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 32

kde sis koupil prosím tě ten Vertimec ? Díky moc a růstu zdar !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 17-08-2011 v 07:50 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3514440 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív