Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nekonečný problém třásněnky NEED HELP!!! bílé skvrny a na tom černé tečky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Exceptional
: Ty zkurko, to je prece salvej voe

Travojed: Kazdej ti napise ze to jde sehnat vsude, ale neni to zas tak pravda(jen pitomej talstar jde blbe sehnat a to sejm se vsude mozne i ptal), prolez standart shopy typu OBI, Hornbach, Baumax nebo nejake velke zahradnictvi, musim rici ze Vertimec ty mrchy zabiji. Cus

Old Post 17-08-2011 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 34

Na třásněnky je i Spintor - je to přírodní látka s nízkou toxicitou pro člověka, takže má krátké ochranné lhůty a sehnat se dá dobře.

Old Post 17-08-2011 v 10:06 AM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 35

Díky, objednal jsem si už ten Vertimec pak dokoupim talstar, jestli to bude tak bídne. A IPX, ten Exceptional nemusí mít šalvěj Já měl jednou taky takové rajčata, kukni se tady - http://travojed.rajce.idnes.cz/mnam_1.cervence_2010/ ty prvni dve fotky, pak ty kytky sli. ale nakonec měli male šišky(nebylo dlouho slunce na květ) viz. zde - http://travojed.rajce.idnes.cz/mnamka_konec_zari/

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 17-08-2011 v 12:04 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Travojed
Díky, objednal jsem si už ten Vertimec pak dokoupim talstar, jestli to bude tak bídne. A IPX, ten Exceptional nemusí mít šalvěj Já měl jednou taky takové rajčata, kukni se tady - http://travojed.rajce.idnes.cz/mnam_1.cervence_2010/ ty prvni dve fotky, pak ty kytky sli. ale nakonec měli male šišky(nebylo dlouho slunce na květ) viz. zde - http://travojed.rajce.idnes.cz/mnamka_konec_zari/


To jseš hustej, tohle dávat na idnes :-D

Old Post 25-08-2011 v 17:22 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 37

vpoho ale smazu to no, tez mi to nekdo rikal

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 26-08-2011 v 07:15 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcspek
Nový Člen

Karma uživatele mcspek - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Exceptional


To jseš hustej, tohle dávat na idnes :-D


bych řekl, že to jedno, myslím, že tyto stránky jsou monitorovaný jako top, takže pokud dá někdo fotky na rajče, tak to je skoro stejný jako dát to sem. Ale to už je na jinej thread, takže se omlouvám za příspěvek, jen mi to nedalo ;-)

Á už v tom zase lítámééé, haťapaťa, od rána do nocííííííííí , uuuuuž nám není pomocííííí

Old Post 30-08-2011 v 14:15 PM
mcspek je offline   Profil uživatele mcspek   Find more posts by mcspek   Foto galerie člena mcspek   Click here to Send mcspek a Private Message   Add mcspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deniss
Nový Člen

Karma uživatele deniss - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 39

Určitě Vermitec,1ml/1l vody a druhý den bylo po nich,jen mrtvolky se váleli po listech:-).Důležitý je zlejt jak zespoda tak zhora.V dalším kole se mi vrátili,1 postřik a kaput:-).A zatím mám klid.

Old Post 29-12-2011 v 20:00 PM
deniss je offline   Profil uživatele deniss   Find more posts by deniss   Foto galerie člena deniss   Click here to Send deniss a Private Message   Add deniss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 40

zdravim!

ma nekdo vetsi zkusenosti s temi dravymi roztoci viz http://www.biocont.cz/shop/detail/1...meris-5-000-ks/ a popr. jake??

diky za odpoved

Old Post 10-04-2012 v 21:23 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 41

asi taky vyzkouším, jelikož řeším opět to samé...

Old Post 09-05-2012 v 17:30 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

ja je zkoušel a je to OK

Old Post 12-05-2012 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jen tak někdo
Nový Člen

Karma uživatele jen tak někdo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 43

Kup si Nurelle D střikat se spodu listu na žrave škůdce na plisen rovral a bude to dobry

Old Post 18-05-2012 v 17:52 PM
jen tak někdo je offline   Profil uživatele jen tak někdo   Find more posts by jen tak někdo   Foto galerie člena jen tak někdo     Add jen tak někdo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 44

Jo supre lidi, všichni tu doporučujete různý postřiky, vermitec,talstar,biool atd....všechno to jsou ale postčiky na listy, mnozí z vás jste se těch kurev třásněnek snažili zbavit právě postřikem. Někdo tu píše že pohodka ale že se mu pak zase vrátily...Jako jasně postřik zahubí ty kurvy co jsou na listech po případě ty co tam příjdou se nažrat a vysrat....Jenže ty kurvy žijou v HLIÍNĚ! Tak je jasný že tam pořád budou ne? Já s tím mám taky problém, včera jsem stříknul listy bioolem, dneska zatím vypadá že v poho, ale nikdo tu neporadí jak se těch mrdek zbavit definitivně i z hlíny....Ještě chvilku mi ty svině budou sosat listy a biool je nezabije, nebo alespoň nezbrzdí než sklidím, tak jim do hlíny naliu KARATE zeon, listy k tomu zestříkám a mělo by být po problému ne?? Co radí zkušení...?

:P

Old Post 20-06-2013 v 18:32 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 45

A draví roztoči jsou vám na nic pokud pěstujete s CO2 a teplotu v pěstírně máte 28-29 stupňů. já si je objednával a PROSTĚ TO NEFUNGUJE!!

:P

Old Post 20-06-2013 v 18:33 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 46

Hele tak jsem trošku studoval, jak na ty kurvy v hlíně,a dočet jsem se že z hlíny je vyhubím tak že udělám silný tabákový vývar. Jak silný? A nemůže to ublížit rostlinám? Prosím o radu nějáké chytré hlavy

:P

Old Post 21-06-2013 v 06:51 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 47

[účet odstraněn]

Old Post 22-06-2013 v 10:43 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 48

trasnenkami jsem mel uplne zamořenou mistnost, zpočátku jsem byl hodny a stříknul BIOOLem , ale za tyden masakr

pak:

Vertimex a po 5dnech znova (hlavne ze spod listu) a uz mam pul roku naprosty klid.

V hline to nezije, ale je pravdou, ze ty mrchy skacou a je mozny ze skocej i do hliny a pak je tam najdes

je to koníček

Old Post 27-06-2013 v 19:43 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6011280 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív