Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Z čeho připravit mast: vepřové sádlo, vazelina, kokosový nebo palmový tuk?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 33

Našel jsem asi nejlevnější kokosový tuk, tak se podělím.

http://www.dobrykolonial.cz/Mydlar/...k-10-litr%C5%AF

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 14-04-2012 v 12:08 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Zdraví cena za 1 kg masti Příspěvek č. 34

Zdravím komunito, snad jsem se nepřehlíd, ale nic podobného jsem neviděl co se dnešní doby týče. A tak se vás chci zeptat na cenu ve vašem okolí za kilo lékařské vazelíny na mast. Chystám se dělat větší množství, ale dávat 250,- nekřesťanských korun u nás v lékarně se mi fakt nechce!...A tak se ptám na vaše zkušenosti a poznatky? Kupoval jsem pár let zpět a stála kolem 100,-. Tak mě to zdražené celkem pozastavuje.

Popřípadě i bambucké máslo či kokocový tuk.

Díky moc, snad se něco kloudného najde.

Old Post 25-07-2012 v 17:10 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 35

Co tohle?
code:
http://www.dobrykolonial.cz/Mydlar/187-Kokosov%C3%BD-tuk-10-litr%C5%AF

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 26-07-2012 v 12:03 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 36

Tak mi dneska dovezli všechny tři suroviny,takže se můžu dát do díla jinak zatím nejpřijatelnější je asi kokosový tuk-je tuhý,ale když se dá na prst, tak se roztaví, bambucké máslo je tuhé pořád a palmový tuk je jak řidká vazelína...napřed jsem chtěl udělat tři druhy, ale nakonec asi budu kombinovat-ještě si to musím pořádně rozmyslet všechno jinak s tím obchodem spokojenost totální,komunikativnost,vstřícnost,prostě fajn jen pak ještě převážím celkovou hmotnost,mají tam uvedeno +- 5g, tak jestli to není jen - pak budu informovat jak budu dál u postupu

Old Post 10-08-2012 v 10:40 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 37

http://www.dobrykolonial.cz/Mydlar

please seed and smoke weed

www.youtube.com/watch?v=D44pyeEvhcQ

Old Post 29-08-2012 v 13:26 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 38

Nazdar po dlouhé době!
Během této chvilky jsem vyrobil několik kol kvalitních konopných sádel kopuvaných v nejlevnějších obchodech.
Koupil jsem obyčejném Tescu-Tesco sádlo a spokojenost uživatelů je maximální a pokud se skladuje v ledničce tak nepodléhá zkáze.
Nejvíce si lidi-hlavně důchodci pochvalujou účinky a snadnou roztíratelnost.
Jinak do toho palmového oleje 1:1 bych taky šel a určitě to někdy vyzkouším....
Tak mastem zdar!



Fanánkův out 2010

Old Post 29-08-2012 v 22:50 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 39

čágo bélo...tak teď se ukažte odborníci
udělal jsem teda postupně každou zvlášť, ale pak jsem smíchal zbytky dohromady (jedna 5l sklenice) že udělám mast z bylinek. pak jsem to nechal na chodbě a palmový tuk neztuhl a tím pádem ani ta směs s bylinkama...:-/ je prostě tavitelný už při nízké teplotě. tak co teď s tím? naředit to, ale čím? nejtvrdší mi připadalo to bambucké máslo,tak tím? a nebo vazelínou? sádlem?...
help i need somebody!!! )

Old Post 05-09-2012 v 17:09 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 40

včelí vosk, nebo lanolin?

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 05-09-2012 v 18:50 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 41

hmm...taky zajímavá možnost, jen by mě ale zajímalo co to udělá v praxi. jestli se to vůbec spoí a popřípadě jestli se to pak při zpětném tuhnutí neoddělí zase na své vrstvy...

Old Post 05-09-2012 v 19:32 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 42

Já použil včelí vosk a spojilo se to, ovšem se sádlem, nikoli s tím co tam máš ty, ale nemyslím, že by to měl být problém.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 06-09-2012 v 14:34 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 43

tak snad v pátek ho mám doma vzal jsem kilo vosku,tak uvidíme...jen nevím jestli ho dát hned, když tam jsou ještě suroviny a nebo až to pak přecedím,tak to jen zahustit?

Old Post 11-09-2012 v 09:56 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 44

aresek jak to dopadlo?

Old Post 03-10-2012 v 17:03 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 45

A co říkáte na použití kakaového másla?

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 07-10-2012 v 14:35 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 46

čágo bélo čekám na usušení pěkných venků,ať to konečně můžu dokončit, strašně se to letos táhne...jinak voskem zahuštěno(možná zase až moc) ale uvidíme až tam bude vše co má být a pak jak to zcedím...maximálně to pak ještě doředím vazelínou nebo tím palmovým tukem na požadovanou konzistenci počítám, že tak do měsíce je hotova-konečně.

Old Post 16-10-2012 v 12:59 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 47

a ohledně toho kakaového...nejsem si teď úplně jist, ale myslím že to je ten samý ,,problém" jak palmový tuk. že se taví již při pokojové teplotě. ale tak smíchat to s něčím a nebo to pak zahustit a myslím že by neměl být problém a snad by to mělo i vonět

Old Post 16-10-2012 v 13:01 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 48

Planujem masticku z bravcoveho sadla...koli vacsej trvanlivosti chcem pridat nejaku silicu...najskor eucaliptus a borovica pripadne mata a gafor.Vo vseobecnosti su silice a gafor ucinne antibakterialne latky.Aky je vas nazor...spoji sa to,bude to fungovat proti starnutiu masti?

Old Post 31-10-2012 v 12:18 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2472590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív