Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » DOLAPILI Vás už niekoho ? -SR-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

DOLAPILI Vás už niekoho ? -SR- Příspěvek č. 1

zdravim Vás, uz vas niekoho dolapili? ake ste mali problemy z toho ? rád by som sa podelil a ziskal nejake skusenosti. lebo momentalne riesim ja take niečo

PSYCHADELIC»ŢRANCE

Old Post 26-09-2009 v 17:07 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospáč
Stálý Člen

Karma uživatele pospáč - 0% PěstitelskáKarma uživatele pospáč - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 2

já už z policií kvůli jedné rostlině problém měl (né konopí), ale kdyz to vysetřovali vyvalili na mě i to že jsem pěstoval v kukuřici netušil jsem odkud by to mohli vědět spíš sem si mylel že jen zkouší ale ze strachu jsem se přiznal že sem pěstoval i marihuanu. chtěli jen vedět od koho jsem vzal semínka to sem jim samozřejmě neřekl pač nejsem praskač a dál to neřešili. Zajímají jé jen velké ryby ti co si toho pěstí trochu pro vlastní potřebu to je jim jedno, kdyžtak tu napis jestě nějake podrobnosti

Old Post 26-09-2009 v 19:35 PM
pospáč je offline   Profil uživatele pospáč   Find more posts by pospáč   Foto galerie člena pospáč   Click here to Send pospáč a Private Message   Add pospáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slepec
Nový Člen

Karma uživatele Slepec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

Hmm...to ja uz taky kvuli ganje mel problemy s benga...proste klasika, je patek vecer clovek ma konecne cas jit ke kytkam...samozrejme za svetla to nejde, tak jsem vyrazil za tmy...sednu do auta, jedu a zastavim cca 500 m od policka A, coz je priblizne 600m od pole B (k policku B sedostanu za chvilu)...takza prijedu k policku A a tam vyslapana pesinka uplne jinou cestou nez chodim...prijdu ke kytkam a ty jsou nastesti v pohode nedotceny...uff...oddechnu si.......vyndam hnojky vodu, namicham koktejl, prdnu to do hhliny ke kytkam a zacnu si to razit na pole B....a pozor ted to prijde!!!........asi 300m od policka B si i za minimalnich svetelnych podminek (tedy spis nulovych) vsimnu vyjetych koleji po louce kde nikdy nikdo nejezdi....jdu dal a zacnou se plnit moje nejhorsi ocekavani, vyjety koleje vedou primo ke kytkam...dojdu k policku (tedy spis dobehnu rychlosti jakou mi me plice jen dovoly).....po prvnim pohledu na policku uz zacinam byt pomerne nervozni nebot ty kytky tam stojej nedotceny...takze urcite si to dokazete predstavit jak jsem byl v riti, kdo jinej by dojel ke kytkam, takhle na jisto (alespon podle ty stopy), kytky tam nechal a zase odjel?...kdo?...no prece benga..hned mi zacalo byt vsechno jasny...museli me sledovat minimalne jeden mesic, jinak by moje policko B takhle na jisto nedali.........po uvedomeni tohodle vseho okamzite opoustim misto cinu, ani jsem ty chudery nestihl zalit!!!!.....celou noc se prevaluju v posteli, samozrejme oka nezamhourim.....rano jsem odhodlany vsechno vyklopit...beru tedy celosezoni fotodokumentaci a odchazim na policejni stanici...rikam si lepsi se priznat za vcasu, nez cekat az si na me jeste neco najdou...na bengarne povidam, ze se chci priznat...ujme se me celkem sympaticka policistka...takze pocidam co mam na srdci...po tom co skoncim s vypravenim se me bengawoman zepta jestli to je vsechno, no a me je jasny, ze to musim vykopit vsechno...takze tak po dalsich 20 min vypraveni vykolpim vsechno..a to znamena, ze uz vedi o 1600 kilu v garazi..stejne tak vedi o varne na pude, do ktery se da vlitz jen falesnou skrini (mimo jine fakt husta vychytavka, s kamou jsme to kutily pres rok)...po tom co si napisou jmena lidi, kterym jsem prodaval, me kunda rekne: "dekuji pro dnesek to je vsechno"....takze po cello denim vyslychani me hodi do cely a me se zacne promitat cely zivot pred ocima a v duchu si rikam..dat si tak jeste jednu buchnu s brkem svy obliny cudky v koutku..no rano jsem prevezen do Praglu k Apatykarovi...no a dal je snad vse jasne...rozjely se abstaky jak svin a ja zacal pocitat dny kdy se dostanu ven a dam si buchnu pod jazyk s brkem svy oblibeny cudky v koutku.......hej lidi tajk budte fakt opatrni, nikdy nevite kdo vas sleduje.....

samozrejme piste dal sve zazitky s policii..fakt me to zajima..protoze si myslim, ze jsem zacil jen slabej odvarek z toho co ty magori fizlacky dokazou

Old Post 26-09-2009 v 22:06 PM
Slepec je offline   Profil uživatele Slepec   Find more posts by Slepec   Foto galerie člena Slepec   Click here to Send Slepec a Private Message   Add Slepec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 4

Slepec , to jses prásknul celkem zbytečně. Mě to připadá, že sice pole mohl někdo objevit a říct o něm poldům, ale o tobě nemusel nikdo vědět....

Naposledy upravil Bárt 27-09-2009 v 13:46 PM

Old Post 26-09-2009 v 22:20 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BassXxX
Nový Člen

Karma uživatele BassXxX - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

Chlape tak to je mě moc lito je blbost ti ted říkat, žes měl radši všechno spalit pořádně to promyslet a až pak jit na benga.

Old Post 26-09-2009 v 22:23 PM
BassXxX je offline   Profil uživatele BassXxX   Find more posts by BassXxX   Foto galerie člena BassXxX   Click here to Send BassXxX a Private Message   Add BassXxX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BassXxX
Nový Člen

Karma uživatele BassXxX - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 6

Ted to dopisu odeslu a Bart napsal to sami. Jo a vyprdni se na pernik to byla spis ta paranoja.

Old Post 26-09-2009 v 22:25 PM
BassXxX je offline   Profil uživatele BassXxX   Find more posts by BassXxX   Foto galerie člena BassXxX   Click here to Send BassXxX a Private Message   Add BassXxX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pozitekk
Nový Člen

Karma uživatele pozitekk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 7

Slepec> jako sorry - tvrdy drogy a basa neni moc legrace ale ty si mne hooodne pobavil...ser na to.. vidis co pak delas

Old Post 27-09-2009 v 04:12 AM
pozitekk je offline   Profil uživatele pozitekk   Find more posts by pozitekk   Foto galerie člena pozitekk   Click here to Send pozitekk a Private Message   Add pozitekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

slepec - hele asi by si neměl hulit když máš tak velký paranoie že děláš tohle dobrovolně ... jinak mám pocit že tady takový témata sou

Old Post 27-09-2009 v 06:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Username
Stálý Člen

Karma uživatele Username - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

slepec- tak to si pěkný kokot aspon vidíš že z toho hnusného prášku děláš jenom hlouposti přiznávat se když tě nikdo nechytil to uz je moc kolik tije?

3-TEK 4- ALL

Old Post 27-09-2009 v 09:58 AM
Username je offline   Profil uživatele Username   Find more posts by Username   Foto galerie člena Username   Click here to Send Username a Private Message   Add Username to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 10

Jojo, zachoval ses jak idiot, vsechno co jsi udelal bylo zbytecny a udelal jsi to jen proto, ze jsi paranoidni vysmazena fetka...

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 27-09-2009 v 10:57 AM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Slepec: to myslíš vážně? myslím že sis to vymyslel co?Takovej hňup snad ani být nemůže

Old Post 27-09-2009 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čtveroo
Nový Člen

Karma uživatele Čtveroo - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 12

...Slepec: ...tak to je mooooc, a proto nemám rád smažky...

Komu se nelení, tomu se

Old Post 27-09-2009 v 12:19 PM
Čtveroo je offline   Profil uživatele Čtveroo   Find more posts by Čtveroo   Foto galerie člena Čtveroo   Click here to Send Čtveroo a Private Message   Add Čtveroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 13

Slepec je píča, ne jen protože je tak vysmažený že se sám udá, ale hlavně že udá jiné lidi! Jdi se zabít, kryso.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 27-09-2009 v 13:01 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aštan
Stálý Člen

Karma uživatele aštan - 92% PěstitelskáKarma uživatele aštan - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 14

prý jdi s ezabít kryso tak to si slepec snad jenom vymyslel

Old Post 27-09-2009 v 13:29 PM
aštan je offline   Profil uživatele aštan   Find more posts by aštan   Foto galerie člena aštan   Click here to Send aštan a Private Message   Add aštan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

slepec... no comment... snad jenom, že tenhle thread se měl dle autora týkat Slovenska .) ... no nic... je vidět, že seš sdílnej

Old Post 27-09-2009 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bench_NM
Stálý Člen

Karma uživatele Bench_NM - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 16

no mna niekto natrel policajtom.. Bohuzial. priznal som a a dohodli sme sa tak,ze to mam pre vlastnu potrebu... nebol som trestany este atd. Tak vraj dostanem len podmienku najhorsie... a pri lepsom pripade zastavia cele to vysetrovanie ci co to je. Je to možné? alebo ma len namotavajú, neni to nejaky chytak?

PSYCHADELIC»ŢRANCE

Old Post 27-09-2009 v 15:54 PM
Bench_NM je offline   Profil uživatele Bench_NM   Find more posts by Bench_NM   Foto galerie člena Bench_NM   Click here to Send Bench_NM a Private Message   Add Bench_NM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8624190 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív