Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Poselství televize :mad:
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Palec dolů Příspěvek č. 1

Milý Groweři, nevím jestli jste viděli (či četli) v pátek zprávu o důchodci z Ostravy, kterému za pěstování sedmi rostlin na zahradě hrozí až 5 let vězení, smál jsem se tomuto šystému, až jsem se za břicho popadal!!!
Sranda mě ale přešla, když jsem o víkendu zjistil, že mi otec v reakci na reportáž spálil celou úrodu co jsem sušil na chatě na půdě!!!! myslel jsem, že mě snad trefí nebo že ho trefím já!!! kecal nějaký bláboly, že už aspoň nebudu hulit, na to jsem se mu vysmál a nabízel sázku, nepřijal!! (looser)
Nasral mě, .... ale život jde dál!!!!!!!!! akorát mě sere, že už letos nezkouřím spoustu skvělých lidí u kterých jsem to měl v plánu, protože letošní úroda byla MASAKR!!!!!!!!! tak snad za rok
BE FREE :P: !!!!!!!
ps:chtěl jsem poslat tomu důchodci špeka!!!

Old Post 02-12-2002 v 09:57 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Palec dolů Příspěvek č. 2

mno tak to mi je ti te teda fakt lito (az se mi jazyk zamotal ).. alespon K+ jako malou zaplatu za nezhulene zimni vecery a at ti vyjde alespon kopulace heheeeeeeeee

holt zivot je pEs a je jen na tobe )NaS( jak si ho upavime,, btw fotrovi to vysvetli, on si mysli ze udelal spravnou vec,, ukaz mu statistiky ale nekomu to nevysvetlis,, jedine ze by jsi mel debila fotra, ale estli ma neco w hlave tak no problemo,, to uz zalezi jen na tobe,, viz. muj pripad trvalo to, ale po mnoho clancich co sem do fotra wnutil uz to tak nejak bere a nepaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

tak hoj a preju lepsi dalsi sklizen

ani f0t0n nazmar

Old Post 02-12-2002 v 10:18 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 3

Jo, souhlas s t3 i s BohouRem, otec prostě dostal stracháče a nemůžeme se mu divit, protože práskači u nás jsou a budou asi furt . Táta teď taky pod tíhou emocí (po přečtení toho článku) pronesl, že už na zahradě pěstovat nebudu, ale do jara je času dost a ono ho to určitě přejde. Stejně mám teď v plánu sázet až někdy v červenci, aby to byly jen malý keříky a nebylo toho takový hafo jako letos , takže to už vůbec nebude z venku vidět, natož poznat.
A chyba v systému je určitě, protože i sami ti policajti říkali, že něměli vůbec žádnou chuť zatýkat nějakýho neškodnýho důchodce, ale co mohli dělat, když to ten tupej holohlavec naprášil? .
Jinak máte doma, marimane, asi veselou domácnost, když se s otcem takhle ňafáte . Přijde mi ten vztah jako že spíše bratrskej než otec a syn . A myšlenka, že ti spálením úrody zabrání v hulení je opravdu najivní .

Old Post 02-12-2002 v 16:27 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

Je to špatný. Našim je to na jednu stranu úplně fuk (konopí jim ani trochu nevadí), na druhou stranu mají taky strach. Nemusím asi zdůrazňovat, že ne "z té ošklivé věci, drogy", ale z toho podivného zákona...

Milujte se a množte se!

Old Post 02-12-2002 v 16:36 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2235860 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív