Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co po jointu dělaté nejraději??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Obecné Příspěvek č. 1

Docela by mě zajímalo co kdo z nás po vykouření jointíka dělá.

Já osobně většinou hraju na PSX..pokud je u nás doma víc lidí a hulíme.
Nebo čučíme s mojí manželkou vypáplý na nějakej filmeček a to ho pak prokoumem až do krajnosti...
Nebo když čadím sám vemu svýho psíka a jdem na krásnou procházku...couráme se po venku a tak..

Sexík po jointíku je taky super,ale to si necháváme se ženou až vypadnou ti kámoši od nás...my si zapálíme další jointík ....a....(tady už nastává cenzura )

Tenhle thread jsem založil proto, že třeba někdo z Vás dělá jiný perfektní věci a já se tak ochuzuju o další skvělý zážitky...takže se nestyďte a pochlubte se...

Old Post 26-04-2002 v 09:54 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 2

No já si ho třeba ráda dávám před kinem - to je úplně jinej zážitek (např. Purpurové řeky, ten úvod jak jede kamera nad cestou mě úplně dostal). Procházka má taky něco do sebe, člověk to nějak tak vnímá úplně jinak - třeba vůně trávy a pod:-)

Old Post 26-04-2002 v 10:12 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 3

Po jointíku je pro mě nejlepší vyvalit se někde na sluníčko, dát si třeba cígo, po pár minutách se třeba zvednout, vylízt si na nějakou skalku, kde je hezkej výhled na okolí a tam koukat a koukat a koukat a ... Vyhlídky sou nejlepší věc.
V zimě je dobrý zhlídnout nějakej pěknej filmeček. Posledně sem koukal na Fargo, no a... prostě mazec!
Ten sex taky neni nejhorší záležitostí, ale většinou ho provozuju radši neovlivněn.
Zdravim a K+ za to, že sem se moh tak hezky rozkecat.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 26-04-2002 v 10:35 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 4

procházky či vyhlídky - zkrátka být v přírodě... jenom tak uvažovat, snít... jízda na kole je super
sex není špatný, ale jak už bylo řečeno, radši bez thc.

Vlastně já už jsem na "protidrogovém" tak co vám tu vykládám o procházkách ...


Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 26-04-2002 v 10:41 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 5

Balím dalšího.

Old Post 26-04-2002 v 11:10 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka1802
Stálý Člen

Karma uživatele Jirka1802 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 34 

Obecné After Joint Příspěvek č. 6

Já osobně nejradši buď nějakej dobrej pohodovej film (off topic: dobrej byl kanadskej nezávislej "Mladí muži za pultem" - doporučuju), nebo klidofku muzičku do pohody... Ale co můžu vůbec nejvíc, tak to je si zalízt s nějakou pěknou, milou osůbkou opačnýho pohlaví do vany plný vody a pěny a tam se pěkně zčadit a ... "CENSORED"...
Taky nejsou špatný, jak už tady někdo psal, procházky v přírodě, zvlášť teď na jaře, když je venku krásně, všechno voní a kvete a roste a je to takový pozitivní a dobíjející energii

2 fšichni: Je jaro, je krásně - milujte se a množte se

Old Post 26-04-2002 v 13:36 PM
Jirka1802 je offline   Profil uživatele Jirka1802   Find more posts by Jirka1802   Foto galerie člena Jirka1802   Click here to Send Jirka1802 a Private Message   Add Jirka1802 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knizeRohan
Nový Člen

Karma uživatele knizeRohan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 2 

co po jointu?? Příspěvek č. 7

Sexík zhulenej je v pohodě, člověku se pak dobře spí, odpočívá... Ze všeho nejraději si ale bubnuju s taneční muzikou nebo když je s kým, tak v partě lidí...Ještě mě taky hodně dostává psát texty po špeku nebo zkoušet s kapelou, myslím, že ganja velkým způsobem podporuje tvůrčí invenci a pro mě to je jedna z jejich nejlepších vlastností...tak Bum,Bum

knize Rohan

Old Post 26-04-2002 v 14:38 PM
knizeRohan je offline   Profil uživatele knizeRohan   Find more posts by knizeRohan   Foto galerie člena knizeRohan   Click here to Send knizeRohan a Private Message   Add knizeRohan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

Lidi jako Mr.Mates-CrazyHorse ci Ondrash jako by me citovali: "procházky či vyhlídky - zkrátka být v přírodě... jenom tak uvažovat, snít... Vyhlídky sou nejlepší věc. "

Ale ani mesta, pokud si clovek umi vybirat spravny casti, nemuseji byt spatny... pri takovym objevovani novych ctvrti treba, se myslim citim jako Kolumbus .
Drive jsem si obcas zahulil i pred spanim, pak zapalil svicku, vonnou tycinku a jen tak relaxoval, treba poslouchal i nejakou klidnou, pozitivni hudbu...

Zkuste se nekdy zhuleni podivat na sebe zvenci, pohledem jinych a treba si tak uvedomite, v cem byste mohli byt lepsi bytosti - pokud to chcete. Verim, ze ano!

Old Post 26-04-2002 v 17:29 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

2 knizeRohan Příspěvek č. 9

Potvrzuji. Po špeku(cích) skládat hudbu (v mym případě na kompu (Fruityloops (nejlepší prográmek))) príma - lepší než jen sedět a něco poslouchat. Pak u toho vždycky strašně kalim, ale druhej den to už tak dobrý většinou neni

Old Post 26-04-2002 v 17:38 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 10

jointy

Old Post 26-04-2002 v 18:05 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeTman
Stálý Člen

Karma uživatele LeTman - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 58  

Palec nahoru ...only relaxing... Příspěvek č. 11

Po vypalenym brcku jeee nej si vyjit nekam do prirody, lehnout si pri slunecnim svitu na louku a poslouchat zvuky prirody.... Kdyz tak udelate, s urcitosti uslysite zvuky, ktere byste jinak vubec nepostrehli. Nejlepsi je byt se svyma (best) kamaradama (samozrejme by meli byt zhuleny taky...). Takto to zkuste pres den, ale kdyz je noc..: to je neco jinyho. Kdyz je videt mesic a hvezdy a mate zapalenej malej ohnicek a burtiky a zvuk kytary s bubinkem se line krajinou, sedite kolem ohne dokola a jointici koluji porad rychleji a rychleji jooojo, to je slast...

" Když zasadíš semínko, vyroste ti kytička,
z kytičky pak lísteček a z lístečku palička,
chlape, ty jseš hlavička! "


Gardens in the sky... a ta nadpozemská chut

Old Post 26-04-2002 v 18:53 PM
LeTman je offline   Profil uživatele LeTman   Find more posts by LeTman   Foto galerie člena LeTman   Click here to Send LeTman a Private Message   Add LeTman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmaf
Stálý Člen

Karma uživatele Madmaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Smoke Příspěvek č. 12

Jo jo jo.....já si taky rád vychytávám stávek.Je to ale podle stavu někdy du s kámošema do hospůdky,někdy sem sám doma a pouštím si na compu hudbu(techno,metal,jungle) a pouštím si vizualizace(pluginy)dá se na tom dobře ulítnout),nebo hraju nějaký hry,ale to jen chvilku protože když sem zkouřenej tak sem nějakej nemotornej a moc mi to nejde.A filmy jsou taky v pohodě,ale většinou sem při nich moc unavenej.Teď sem byl s kámošem u jezera,dal sem si prdíka,šel sem samozřejmě pojest a pak sem šel s psíkem ven,je to ještě štěně,ale o to víc je sním sranda,skoro celou domu kolem mě pobíhal sem a tam a já sem pobíhal sním taky,celkem sem si na tom ulít.
A karma +....taky sem chtěl něco takového založit,myslím že máme stejné myšlenky....

Madmaf

Old Post 26-04-2002 v 19:11 PM
Madmaf je offline   Profil uživatele Madmaf   Find more posts by Madmaf   Foto galerie člena Madmaf   Click here to Send Madmaf a Private Message   Add Madmaf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Madmaf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 13

zalezi kde jsem: doma - pisu, posloucham hudbu, cumim z okna.
venku - cumim na krajinu (prijde mi takova pohadkova)
nebo kdyz jsem ve meste, chodim se cumet na nadrazi na vlaky. neco jak ve filmu Sladky nicema. ty masiny, jak se lesknou, hlasatel... uplne su z toho vzdycky vedle. neco o tom napisu, ten system drah je dokonalej, jenom jak vsichni musej met ty uniformy, odpisknout, odmavnout... to je super.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 27-04-2002 v 12:04 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Dotaz Co po jiontu dělám nejraději? Příspěvek č. 14

Já si po jiontu nejraději hned zapálím cigáro :-)

Old Post 27-04-2002 v 18:15 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Pohodička Příspěvek č. 15



......ja taky.

Old Post 28-04-2002 v 04:44 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Pohodička Příspěvek č. 16

Nejradši pozoruju dění okolo sebe lidi a tak...

Zachaliáš

Old Post 28-04-2002 v 08:22 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7571450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív