Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Roustou/li vám někomu houby na zahradě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Roustou/li vám někomu houby na zahradě? Příspěvek č. 1

Čůs,
zajímalo by mě zda máte někdo štěstí jak já a rostou vám zázračný houbičky na zahradě...
Bohužel fotky nemám, ale co sem se přestěhoval do RD v praze tak mi tu rostou (už nějakých 6 let) v kvantech všude možně po zahradě.
Dřiv sem se tim nějak nezabejval zjistil sem to až tenhle rok že jde o lysohlávky, jen vim že ty samý houby tu rostli už dávno dřív.
Co bych to odhadnul tak sem nasbíral v jeden den po zahradě cekem asi z 5 různých míst cca 150 hub.
Co vy?

Old Post 24-10-2010 v 15:40 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 2

Zdar tak tento druh nám na mezi neroste,ale máme tu každý rok mrtě Václavek

Old Post 24-10-2010 v 16:47 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

jo to já mám taky žampiony a ja nevim co všecko už mi tu rostlo já sem tu přítomnost těch libových hub zjistil uplnou náhodou. Dřív sem je totiž nekonzumoval a ani sem pořádně nevědel jak vypadaj nesezbíraný ještě v zemi.
Co mi to na zahradě roste za houby sem začal skoumat až když sem pustil ze zahrady domů psa, ten se začal po necelý hodine dusit a pozvracel mi ručně tkanej koberec za celkem dardu peněz.
Vylezl sem ven a přemejšlim z čeho to může mít kouknu na místo kde sem při ranním cigárku čuměl na pár hub a tam už byly jen zbytky, kousky klobouků atd. Tak sem pár celých hub urval a podle porovnání s obrázky na netu sem vydedukoval že jde o Psilocybe bohemica, neboli tedy Lysohlávku českou. No nejdřív sem z toho ani nějak radost neměl ale po vydařeném výletu do českých luk, polí a lesů jsem skutečně rád že je tu mám Jen už dávám pozor na psa, teď sem totiž zjistil že bleje taky když olizuje ty ropuchy který se mi tu občas objevěj že bych si jednu chytil?

Old Post 24-10-2010 v 16:57 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 4

Mě rostli každý rok na zahradě modráci, tak 100kusů. Zhruba každé 3 dny.
Až letos vůbec nerostou :-(

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 30-10-2010 v 19:50 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9441960 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív