Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st micro-grow design box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

1st micro-grow design box 125W Příspěvek č. 1


Jedna se o muj prvni micro grow... do nynejska jsem se zabyval pouze pestovanim stromecku (bonsai), tak budu vdecny za jakekoli rady ;-)

Box - 67 x 24 x 60

semena jsou od kannabia.es - Flash automatico, 1x usporka 26W pro rust, 125W usporka Elektrox pro kvet.

Edit: vetrani pridano, jedna se o 2x PeCkovej ventilator napajenej z USB, pritah pasivni + napojeni svetla na casovy spinac.

V rustu svetlo 18/6. V dobe kvetu 12/12.

Teplota pres den 22°-27°, pres noc 16°-20°.

Hnojim trochou kraliciho trusu, plus prirodnim hnojivem, ktere jsem pouzival i pro bonsaie.

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Naposledy upravil Anyndur 11-09-2010 v 11:19 AM

Old Post 30-08-2010 v 17:47 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 2


nakliceny seeds

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 30-08-2010 v 17:48 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3


uz v boxu

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 30-08-2010 v 17:53 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

myslím že by jsi si měl pro začátek pročíst FAQ je tam spousta zajimavého počtení a hodně se toho o pěstování dozvíš.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 30-08-2010 v 17:54 PM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 5

@dade: Uz se tak nejak stalo ;-)

Zdravim vsechny, rad bych poridil svetlo na kvet, ale nemuzu zatim najit zadnou vhodnou volbu....muzete nekdo poradit? vice mene shanim a davam pednost usporce nebo necemu s objimkou E27...

diky moc vsem

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 01-09-2010 v 08:22 AM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 6

radši si sežeň lepší box kde bude místo na ofuk...tohle je na prd

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 01-09-2010 v 09:47 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 7

novy box uz je zarizen, stejne jako vetrani...jen nemam photos

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 01-09-2010 v 10:11 AM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 8


tak mensi update jak rostlin, tak boxu.....opet par dni starsi foto, dnes uz je po stenach folie

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 08-09-2010 v 17:25 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 9



Rostlinka v bilym kvetinaci je v 12 dnu rustu, rostlinka v hnedym je v 8dnu rustu.

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Naposledy upravil Anyndur 11-09-2010 v 18:08 PM

Old Post 10-09-2010 v 23:17 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SirChiko
Stálý Člen

Karma uživatele SirChiko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 10

Pekne, nech ti to vyjde , btw co som pozeral tak ty to mas na klicenie na tom co sa s tym cisti xicht ze? Teraz neviem ako sa to vola

For the Horde

Old Post 11-09-2010 v 11:57 AM
SirChiko je offline   Profil uživatele SirChiko   Find more posts by SirChiko   Foto galerie člena SirChiko   Click here to Send SirChiko a Private Message   Add SirChiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11

vatovy tampon

Old Post 11-09-2010 v 13:31 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

@McHrib: spravne :-)

@SirChiko: jsou k dostani bezne v drogerii,....klasicky odlicovaci tampony :-)

btw: dekuju ;-)

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 11-09-2010 v 16:23 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 13

to si dobrej blázen mít 125w v papírový krabici

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 12-09-2010 v 11:20 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 14

vyser se na usporky a kup si sodík !! zvlhčuješ to něčím???

Old Post 12-09-2010 v 11:47 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 15

no tak to je eště lepší nápad do papírový krabice!! to sou mi nápady nezapomeň 155

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 12-09-2010 v 12:23 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 16

koooki- vyser se na usporky a kup si sodík !!
hmm 70W HPS a 17 gee kym napises vyser se na usporky tak si pod tym tvojim sodikom vypestuj aspon 20g :P

Old Post 12-09-2010 v 13:01 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8831400 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív