Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Under control - aneb out 2010 po Rastafariánsku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Obecné Under control - aneb out 2010 po Rastafariánsku Příspěvek č. 1



Zdravím všechny zahradníky.

Tak sme zas o rok starší a zkušenější, takže nám nic nebráním uplatnit své zkušenosti v nadcházející zahrádkářské sezóně.


Původně jsem chtěl dokumentovat out od úplného začátku klíčení semen atd. ale vzhledem ke své vytíženosti a k faktu, že hlavně ze začátku není moc co fotit, tak jsem se na to vybodnul...

K faktům :

- jako médium jsem zvolil kombinaci kvalitního domácího kompostu a recyklovaný lignocel z indooru, v poměru cca 1:1
- kytizz si porostou v černých kýblech o objemu cca 10 litrů
- přihnojovat budu pouze občasně dle potřeby a sice hnojema B´Cuzz co používám i v indoru

Posádka : ( pravděpodobně to ještě není kompletní sestava)

Mazar - z řezu vlastní produkce ( matka z vídně)
Jamaica Pearl - z feminizovaných seeds ( sensi seeds)
Super skunk - z řezu vlastní produkce (matka sensi seeds, bohužel zatím nezjištěno pohlaví)
Sensi Star - z řezu vlastní produkce ( matka z vídně)
Prezent - dostal jsem od kámika darem genetiku, ale nejsem si 100% jist co to je, takže než abych mystifikoval špatným názvem, tak této kytičce budeu říkat prostě jen pezent...

Kytičky byli nejdříve asi cca týden pod 2*18w zářivkama a teď už si další týden meděj venku. (To deštivé počasí dělá divy, pač za ten týden venku hrkly tak o 5 cm !!!
V malých půllitrových kelimcích jsou další 4 superskunky (mám dvě matky SS a z každé jsou dva klony). Doma zjišťuju pohlaví, takže tyto klony, respektivě i matky si ponechám pouze v případě ženského pohlaví, což bych měl vědět už do týdne (už na zkušební klony svítím cca týden 12/12)...

1. Foto celek


2. Foto je kořenový bal Chroniku z indooru v lignocelu. (Tento kokos je použit u tohoto outu, jako provzdušnění kompostu.

Případné dotazy, připomínky, Káčka i výtky vítám

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-05-2010 v 13:42 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Jednotlivé modely Příspěvek č. 2






Tentokrát Vám sem hodím fotky jednotlivých kytizzz...






foto č.1 - Mazar bez záštipu, hezké větvení ve spodní části kytky













Foto č. 2 - Present tato kytka je zaštíplá, obdobně jak mazar se ale sama hezky větví ... (maji podobnou stavbu "těla" )















Foto č. 3 - Super skunk je to prasák s neskutečným růstovým potenciálem. Také byl zaštípnut. Bohužel u něj zatím nevím pohlaví, takže snad to bude holka. Této kytičky by byla škoda











Foto č. 4 - Sensi star roste dost pomalu, proto jsem ho ještě neštípal. Tady je zajímavé, že i matka sensi staru roste o dost pomaleji než ostatní, ale má asi nejhustší patra. Přemejšlím, že vysadím ještě jeden Sensi star, kterej budu normálně zastřihovat a na tomto pojedu pouze jednu centrální šíšku a pak porovnám výsledek, co bylo efektivnější? U tohoto modelu mám pocit, že asi ten centrál... (klidně mě vyveďte z omylu, já jsem ho ještě nejel)











Foto č.5 - Jamaica Pearl nese největší známky sativy, na což jsem zvědavej (jsem spíš na keříky, než na několikametrové "klacky" )
Tato kytička má zajímavou historii, byla vysazena, ve stejný den jako semínka Super skunků, z kterých jsou teď matky, takže tuším že ještě v roce 2009. Normálně se rozjela, ale asi po 14 dnech začala stagnovat. Pak už nevypadala, že to dá, ale nechtěl jsem ji vyhodit, tak sem ji měl v Matkárně jen tak ze srandy, že mám kytku kterej sou třeba 4 měsíce a má 5 cm. Ale jak matky rostly, tak jsem potřeboval místo v matkárně,tak jsem ji asi před měsícem vyhodil ven v tom kýbli a světe div se, ona to po cca 14 dnech venku zase rozjela, jako by se nic nedělo Takže této kytce je kolem půl roku !!!


Závěrem dnešní aktualizace bych chtěl poprosit pěstitele co mají zkušenosti se Sensi stárem a Jamajskou perlou , jestli by mi neposkytli nějaké bližší info o těchto strainech.

Díky ,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 16-05-2010 v 10:14 AM

Old Post 16-05-2010 v 09:53 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

doprdele, karma lidi karma. a když už to ohodnotíte prostřednictvím karmy, nechápu proč to sem ještě píšete.

btw. myslim že to autora i docela štve... hlásím a nechávám smazat

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 20-05-2010 v 20:59 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 4

pekny odrudy taky letos jedu mazara a sensi star poprve tak budu sledovat a srovnavat GL D.

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 22-05-2010 v 18:27 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

koulaři :( Příspěvek č. 5

Tak a máme zde drobný up, bohužel zatím bez fotografií, pač sem lama a zapoměl jsem si na tréninku foťák

Jamaica asi nevydejchala svou půlroční vegetační fázy při velikosti sotva 5 cm a Zhermila z toho !!!
Fakt mě to sere, protože jsem měl jen tři semínka a vylezlo only jedno a i přez fakt, že bylo feminizované, tak teď ta děvka (spíš pasák) vystrčila koule ...

Aby nebylo zmaru málo, tak to vypadá že i toto pheno Superskunku bude mužského pohlaví. Pořád to ze skušebních řezů z pod zářivky není 100% poznat, ale mám takovej divnej pocit mno...
No nic doufám, že aspoň ta druhá matka Superskunku budu holka.

O víkendu bych měl doplnit, respektivě vyměnit ten Superskunk za tentýž model, ale z té druhé matky, takže už snad za holku. A příští týden by měli přibýt snad i nějaké autoflowering jedinci, na které jsem poměrně dost zvědavý...
Taky se mi tam vyskytnul pablb slimák, kterej se pustil do Superskunku a do Sensi stáru, tak doufám že ho tam hajzlíka načapu.
Toď rychlé zhodnocení situace.
Víc napoví až fotky, které budou buď zítra, nebo v sobotu.

Tak se mějte a smějte,

Rastič

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 27-05-2010 v 09:57 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 6






Tak tu máme aktualizaci se slibovanými fotkama...

Jak jsem psal už minule, tak z důvodů nežádoucího pohlaví opustil sestavu Super skunk a Jamaica Pearl. Bohužel i druhá matka (otec) SS bude nejspíš kluk, takže tato genetika letos nebude.
Jinak Present putoval z kýble přímo do země a Mazar taky změnil přechodné bydliště za trvalé a sice z 10 litroého kýble do cca 35 litrového, kde bude až do důchodu..

Nicméně sqadru azuru doplnil jeden Sensi star a jeden Present a nějaké automatiky ze semene od jednoho z místních kultivátorů, takže díky Ti.

Nechal jsem naklíčit 11 semen a 6 jich vyklíčilo. Jedno se mi podařilo ztratit, když jsem šel sázet a zakopl jsem a ono vyskočilo kamsi z tácku.. A z těch 5 kousků vylezli nad zem 4, takže pravděpodobně automatů budu cca za 2-3 týdny dávat další várku. A tentokrát to na doporučení skusím dát rovnou o země..


K fotkám:

1 - Mazar je nezastřihnutej , pouze trénovanej kolínkama..




2 - Present a Sensi star - Sensi je ten větší. Ani jedna kytka není zaštíplá..




3 a 4- Present - tato qvětina je jednou štíplá a dále "mučena " LST metodou pomocí kolínek, stejně jak mazar. V minulém outu se mi Supercrooping velice osvědčil, proto jsou momentálně kytky širší, než vyšší




5 - autofloweringové rošťandy, kterým jsou nejčerstvějším přírůstkem...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 14-06-2010 v 20:44 PM

Old Post 14-06-2010 v 16:02 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 7

zvlastni ze tvuj mazar vypada jinak nez ten muj tak si nejsem jistej odrudou dyztak kouikni do myyho theradu

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 14-06-2010 v 16:11 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 8

Doomer : no ten tvůj Mazar mi přijde nějakej moc do sativy podle těch listů ...
Buďto je to jiné feno, anebo jinej model
Víš přesný původ tvých klonů? (nemyslím že je máš od kámoše atd...)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-06-2010 v 18:24 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 9

Hoj, příště bych Ti doporučil dát ty automaty rovnou do hlíny, vyleze ti jich víc a nebudeš je brzdit přesazováním. Koukám, že květníky máš docela velké, což je dobře Nech si dařit.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 14-06-2010 v 18:25 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 10

Čau Medvěde,
JJ, ty qvětníky jsem volil naschvál takovéto velikosti,abych je právě už nemusel brzdit dalším přesazováním...
Jinak teď si to chci spíš tak trochu osahat a trochu je dostat do ruky a další semínka už možná zkusím v takové dřevěné bedně obdobných rozměrů, jako je tvůj 60l malťák přímo do země, bez přednaklíčení...

Jinak dík za přání úspěchu .o)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-06-2010 v 18:44 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 11






Přínáším nějaké noviny.
Tak bohužel i druhá matka Superskunku je 100% otec, takže na prvních dvou fotkách můžete vidět poslední jeho fotky před proměnou v kvalitní zahradní humus

Jinak už se mi pravděpodpobně ustálila posádka letošního outoru...
A sice to je :

4 Automaty popojeli asi 1-2 cm, takže tam není moc co fotit... (tady možná přibudou další...)
2 x Mazar - jeden v tom 35l kýblu, na kterým byl dělán Supercruping a jeden čerstvej v 10l kýbly. Toho možná pojedu na centrální šíšu. Takový drobný postřeh, že strašně rychněj už teď...
2 x Present - jeden je v zemi taktéž prodělal supercruping a druhý menší o5 v 10 l kýblu.
2 x Sensi star - obě v 10l kýblech, tu starší jedu na centrální šíšu, tu menší novou skusím zaštípnout a roztahat, ať vidím rozdíl ve výnosnosti a vůbec, jak si s tím tento model poradí...

Jinak možná jeden z těch 10l kýblů od každé odrůdy bude putovat na balkón (jižní strana, celej den slunko) aby se vyhnul případným nenechavým prstům zdejších čórkařů, i když bych si přál, aby mě braly obloukem

Toď vše, tady jsou nějaký foto:

foto 1- 2: otec Superskunku (hrozně špatná bilance. Semínka reguler od Sensi seeds. Vloni jsem dal naklíčit dvě na uot = dva samci. Letos jsem dal zbylí tři pecky, že si udělám matku a za tří vylezli dvě a o5 samci

foto 3 : nejčerstvější přírůstky (vlevo mazar, vpravo sensi star)


foto 4: novější Present


foto 5 - Sensi star , tudle kočku pojedu 100% na hlavní šišku, stavba kytky k tomu úplně vybízí...

Jinak většina kytizzz byla ošetřena vanishem proti slimákům, takže jejich okousané listy jsou pouze vzpomínkou na časy minulé.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 19-06-2010 v 07:39 AM

Old Post 19-06-2010 v 07:21 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 12



No a poslední dva kusy..

1 - Present




2 - Mazar, tato kytka mi dělá asi největší radost ze všech, tak nějak dle mého gusta (jsem spíš na indiky)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 19-06-2010 v 07:41 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OneFree Man
Nový Člen

Karma uživatele OneFree Man - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 13

zdar RASPASTO,
tak tvoje počiny jsou mi velice sympatický,podobně pěstuju léta.
Používám 15l bílé kýble na balkonové pěstění.
Stačí to bohatě,můžeš být v klidu,zvlášť když si pohraješ se zeminou.
Rostlinám se daří letos dobře,právě to vlhko,hodně vláhy,rostliny mají rády.Ze Slunce umí přijímat i přes mraky.Nesmí je spláchnout povodeň,to už taky bylo.Tady na Moravě je té vody dost..
Vaniš nepoužívám,zabíjí i jiné živočichy.Na slimáky používám překážky vystřihnuté z petlahví-Pěstuju bio,tak se vyhýbám násilí.
Můžu ti poslat nějaké fotos.
Tak zdar tobě i tvé zahrádce.

Old Post 20-06-2010 v 21:28 PM
OneFree Man je offline   Profil uživatele OneFree Man   Find more posts by OneFree Man   Foto galerie člena OneFree Man   Click here to Send OneFree Man a Private Message   Add OneFree Man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Obecné Příspěvek č. 14



Zdravím Vás přátelé pěstitelé...

Mám tady pro Vás dvě fotečky, co jsem cvaknul předevčírem. Na Presentu bylo vidět, že je nějakej nedokrmenej, tak jsem ho zalil dva dny po sobě se zálivkou s hnojivy a hezky se mu vrátila barva a celkem vyrostl, taktéž mazárek hezky popojel, takže jsem z toho vyvodil důsledky a budu asi muset začit víc zalívat s hnojivy, protože ta kombinace kokosu a kompostu, bude asi dost hladová na živiny, nebo je tam prostě jen víc kokosu, než kompostu. Má chyba ...

Jinak holky dostávají čas od času postřik Phytaminem a taky jsem aplikoval bio deefence od B´Cuzz, což by měl být prostředek proti škůdcům (oběvil jsem pár svilušek). Akorát mě sere, že předěláváme a kytky jsou pořád dost zaprášený a po těch postřicích na listech zůstává, takové nehezké "špinavé" skvrny, ale doufám, že je to pouze estetická záležitost a že to kytizzz nějak negativně neovlivňuje...

jinak automatům se moc růst nechce, ale doufám, že se proberou a začnou valit. Přece jen mít vlastní kouřeníčko už ke konci prázdnin by bylo sympatické, pokud to teda nebudou páni kluci, na což mám bohužel dost štěstí...

fotoi 1 - present
foto 2 - mazar

Tak se mějte, smějte, raďte a ptejte se, nebo jak chcete

Pic,
Rastič

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 29-06-2010 v 08:51 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

new pictures Příspěvek č. 15






vezmu to jen stručně a v rychlosti (myslím že větší intenzita uploudu není v růstu potřebná...)

První dvě fotečky jsou ze zahrady a zbytek je z balkónku...
Na zahradě si lebedí 4 kusy a na balkóně další 2 + automaty (kterým se u mě asi nijak vyjímečně neaří, protože jsou na své stáří dost malé a už jdou do qvětu

Jinak holky jsou skoro každou zálivku krmeny B´Cuzzz Coco A+B a B´Cuzz XL a čas od času jim dám Enzymy, pouze když nemám čas, nebo chuť, tak je proleju vodou ze studny..


Foto č.1 - Mazar





Foto č.2 - v pozadí present no. 1 (zaštíplý), vpředu vlevo present no.2 (nezaštíplý) a vpravo je Sensi star (taktéž nezaštíplá)





Foto č.3 - Automaty






Foto č.4 - detail začínajícího qvětu u atomatů..






Foto č. 5 - vlevo Mazar a v pravo Sensi (obě zaštíplé)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-07-2010 v 07:39 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 16

Zdravícko,

koukam ze autoodrudy od medveda se pekne rozsirili

jak je mas velke a stare???pises zacinajici kvet u tohoto modelu je to nekd emezi 24-30 dnem zivota. take me napadlo zalozit thread Medovi automatiky v sekci odrudy a slechteni a tam by kazdy kdo ma od nej semena napsal male info jak pestoval jak dlouho muto rosto/kvetlo cim hnojil jak byli velke a kolik sklidil

jinak je mas uz hooodne velke na 30 ty den zivota

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 14-07-2010 v 08:39 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3955510 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív