Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1.grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

1.grow Příspěvek č. 1

Ahoj,tak po letošní býdné outdoor sklizni sem se rozhodla,že se zeptám otce a maminy jestli si muzu poridit grow box a pěstit doma. Po menší diskuzi a propočtech spotřeby a způsobu jak to budu rodičům platit,sme dospěli k závěru,že si to teda na vánoce můžu koupit. Hurá . Tímto se chci zeptat jestli mi to poroste s touto sestavou. Bohužel vetší grow doma nemůžu mít.--------
BOX:Homebox Mini 30x30x60
SVĚTLO:to bych potrebovala poradit,muzu mit max 125W a nejlip jen 1 na rust i kvet. Poradte mi kdystak,dekuji.
VZDUCH:nejake ty vetraky z PC
Predem dekuji vsem i za jedno dobré slovíčko. Nikdy jsem indoor nesadila a nijak se o to nezajímala,ale letošní out me presvedcil o indooru. Tak zatim a díky jeste jednou!!!

Old Post 17-10-2010 v 12:03 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Na 30*30 ti ta 125W stačí s přehledem,, uvažuješ o úsporkách,,? Můžeš koupit obojetnou růst i květ, ale asi bych doporučil samostatnou růstovou a pak květovou,, a větráčky z PC jsou taky v pohodě,,,..

Old Post 17-10-2010 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3

Myslím že 125W RED bude bohatě stačit.. kvůli těm pár dnům růstu se modré spekrum ani snad nevyplatí kupovat..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 17-10-2010 v 12:23 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

nevim jak je dlouha ta usporka ale mam takove tuseni ze budes mit problem ji tam narvat, ze je o neco delsi..... ale to vazne tipuju mam doma 250W usporku...... nechtela bys tam treba narvat 150W sodik? spotrebou to bude mirne vyse, ale myslim ze by ti to vyslo lepe. mozna bys mohla usetrit i na tom HB, pac to jsou drahe veci a neco tak maleho bys mohla nechat udelat pres znamost za polovicni cenu ze dreva nebo tak neco.

Naposledy upravil 17-10-2010 v 12:38 PM

Old Post 17-10-2010 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
nevim jak je dlouha ta usporka ale mam takove tuseni ze budes mit problem ji tam narvat, ze je o neco delsi..... ale to vazne tipuju mam doma 250W usporku.......


No to máš vlastně pravdu,, má dokonce přes 30,, jedině jí tam mít nějak z rohu do rohu, ale co pak zase stínidlo atd,,,,

Old Post 17-10-2010 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 6

125W má 38cm i s paticí...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 17-10-2010 v 13:08 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 7

Takže leda větší box, nebo si nechat udělat něco o málo větší (na míru) ze dřeva.. sodík do takovéto skříňky nevim,nevim...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 17-10-2010 v 13:14 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 8

Tak po přečtení komentů sem se rozhodla ze se zajdu na starý baráček po babičce podívat po nějaké té skříni. Určitě to bude lepší jak s prostorem tak i finančně. Dekuji všem za odpovědi. S tou žárovkou to ješte promyslim podle skříně samozřejmě. Du dát páva a hledat skříň. s výsledkem se ozvu a budu velmi ráda kdyš mi stim mim prvnim in pomůžete. Peace

Old Post 17-10-2010 v 13:38 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 9

V growlandu měli ten homebox mini a v něm 70w sodík.Ale vevnitř byly jenom kaktusy.

Old Post 17-10-2010 v 13:56 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 10

Nooo našla sem slušnou skřinku musím ji jít ještě změřit a kdyštak foto pridam. Zatim

Old Post 17-10-2010 v 14:42 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

jo 70 sodik by taky sel ale 150 je 150 . Ten pri lepsim odvetrani by sel. Neco kolem 200m3/h a je to. Napada me za levno ventas z digestore ale je trochu hlucnejsi. Na tu 70 by ty pc vetracky stacily. Ale jestli chces aspon chvili kurit svuj vzorek tak ta 150 je jasna volba. Misto draheho homeboxu koupis lepsi ventas a klidne se u toho i vyspis

Old Post 17-10-2010 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 12


Tak mam tady nakres skřínky co sem našla. Je docela v poho ne? Foto nemam jen nakres,a osobne si myslim ze 150W usporka by mela stacit na 3-4 kytky planuju samokvetouci jestli budou penize a nebo nejake rezi od znamych,ale na to je cas. Díky za jakekoly rady. Peace Jo a neumim moc kreslit,kreslila sem to v malování

Old Post 17-10-2010 v 15:35 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

ej 150w je sodik a ne usporka. Reknu ti to takhle: mel jsem vzdycky sodik. Hecnul jsem se a do matkarny koupil 250w usporku. Po mesici jsem menil za sodik! Ta usporka se mi vubec nelibi a vsem doporucuju sodik. Dost lidi mi dava za pravdu. Volba je na tobe! Ikdyz bys potrebovala lepsi vetrani ale vysledkem se ti to vrati! Za usetreny peniz z homeboxu kup nejaky tichy ventas a mas klid

Old Post 17-10-2010 v 16:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 14

Na tyhle rozměry by ti měla stačit 200W - 250W úsporka, výška nic extra ale i tak by tam max. 150W sodík šel nejspíše taky, ten sodík bude oněco lepší, ale pokud množství nijak nehrotíš, tak úsporka by měla postačovat (menší spotřeba + netřeba tak výkonný odtah..)Záleží kolik jsi ochotná dotoho investovat.. A určitě tam dej víc jak tři kytky, ideálně tak čtyři až osum kousků..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 17-10-2010 v 20:22 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 15

Zdravim Carcoolko, oprawdu záleží na tom, kolik seš do toho schopná obětovat peněz a hlavně, kde to budeš mít, skrz případný hluk z ventilátoru..Jestli to bude v jiné místnosti, kde spíš, tak bych volil sodík, když v pokoji, volil bych úsporku, ale záleží jen na tobě..Já mám sodík v pokoji, kde spim, pc větrák se stará o přítah novýho vzduchu a jinak je vše vedený do pachovýho filtru, takže skoro jako kdyby tam ta skřín nebyla a celý to hučí jako starej počítač, takže mi to nevadí.. Sodík je sodík, výsledek je pak úplně jinde..:-)
Vrátil bych se k příspěvku gremlina101.. Zarazilo mě, kolik ti doporučuje kytek..3 jsou málo, ale 8 rozhodně moc..! Dej tam 4..! Kytičky budou mít víc místa na růst a lepší 4 normální než osm chcípáčků..:-) Budu sledovat..Grow up!

Grow up..!

Old Post 18-10-2010 v 12:38 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 16

Ahoooj,díky za odpovědi. Řeknu to takhle,sem vůbec ráda že mi mamina s tatikem dovolí grow doma . Tatík mi řekl že sodík v žádném případě nechce. Tak mi zbila jen jedna možnost a to úsporka. No uvažuji nad touhle http://www.growshop.cz/katalog/deta...novane-spektrum kamarad na tom jel nedavno 1.kolo nejakeho bileho trpaslika(odruda) a vpohode sklizen pekne palicky sice mensi,ale on to vubec neohybal. Stačila by do te mojí skřínky? Díky!!! Peace

Old Post 18-10-2010 v 13:06 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2010 - 400w 1. grow - 3 odpovědí
15-08-2010 - Grow 2 - 6 odpovědí
16-03-2005 - GrowLog - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5155140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív