Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 3. kolo 200w Envirolite (4x Belladonna)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Hlína 3. kolo 200w Envirolite (4x Belladonna) Příspěvek č. 1


Nazdárek lidičky! Jsem zpět a se mnou další grow.
A teď nějaké info:

Světlo : 200w Plug and Grow
Pěstební médium: Hlína (Grow mix od Plagronu)
Velikost skříně: 100 x 50 x 50 cm / V x Š x H
Odtah: VKO125
Ofuk: 2 x Pc větráček + další Pc větráček je na zemi ofukující světlo.
Hnojky: Komplet od Plagronu
Velikost květníků: 6,5l
Flowers: 4x Belladonna (moc zajímavej model, dlouho jsem toužil si ho zkusit)

Teplota ve skříni: rozmezí 25,5 - 28°C/den, 16- 18°C noc

A samozřejmě zvlhčovačka na růst!



Kytí maj teďka 2 den od přesazení a sqele se vzpamatovali. Uvidíme jak se jim povede dalej. Tak držte pěsti a Growu zdar.

Old Post 14-10-2010 v 13:33 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 2


Opět updatuji svoje počínání.
Včera jsem poprvé uplatnil metodu FIM, tak uvidíme co se z toho vyklube. :-) viz. obrázek.
Teplota stabilní 26-27°C
Vlhkost se zdá také dobrá.

Old Post 18-10-2010 v 12:15 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 3


Kytky krásně větví sami o sobě.
BTW. omlouvám se za kvalitu fotek, je to z telefonu.

Old Post 18-10-2010 v 12:16 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yakuro
Stálý Člen

Karma uživatele Yakuro - 90% PěstitelskáKarma uživatele Yakuro - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 121 

Příspěvek č. 4

Ahoj mas to moc pekny jen bych mozna malicko pridal na dusiku kyti vypadaj ze sou dost svetly..

Old Post 18-10-2010 v 12:20 PM
Yakuro je offline   Profil uživatele Yakuro   Find more posts by Yakuro   Foto galerie člena Yakuro   Click here to Send Yakuro a Private Message   Add Yakuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Yakuro
Ahoj mas to moc pekny jen bych mozna malicko pridal na dusiku kyti vypadaj ze sou dost svetly..


Díky moc. Vypadá to tak no. Zřejmě ten growmix není předhnojený dostatečně. Minule jsem měl Bat Mix a problém nebyl. Začnu jim dávat Alga Grow od Plagronu. Snad se vybarví.

Old Post 18-10-2010 v 13:52 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 6

a lampu bych dal co nejníž vipadaj vitáhle jinak držim palce..

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 18-10-2010 v 15:57 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

11.day on 18/6 Příspěvek č. 7


Tak menší update s fotkami.
Kytí se maj výborně, ohýbám je jak se dá.
Dostávají 4ml alga grow + 1ml Enzymů / 1l vody a zdá se že jim moc chutná.
CCa za 6 dní chci přepínat, jelikož bych chtěl už mít silvestrovskou nadílku. Tak akorát mi to vyjde, pokud počítám správně.
Growu zdar.

Old Post 24-10-2010 v 10:44 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 8


Zde ještě jedna fotka:
Detail větvení jedné mojí bonsaiky

Old Post 24-10-2010 v 10:47 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gravedigger
Stálý Člen

Karma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% PěstitelskáKarma uživatele gravedigger - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 543 

Příspěvek č. 9

Zřejmě ten growmix není předhnojený dostatečně.

Pic já taky jedu poprvé v growmixu předtím lightmix od biobizz a po malejch problémech na začátku malá vlhkost mám 20den 18/6 nehnojil sem zatim ani jednou a kytky krásně zelený....jo a teplota v noci u malejch rezanu u korenu by nemela klesnout pod 20C.
Jinak ty kytky valej pěkně

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=398609

Old Post 24-10-2010 v 18:08 PM
gravedigger je offline   Profil uživatele gravedigger   Find more posts by gravedigger   Foto galerie člena gravedigger   Click here to Send gravedigger a Private Message   Add gravedigger to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gravedigger! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od gravedigger
Zřejmě ten growmix není předhnojený dostatečně.

Pic já taky jedu poprvé v growmixu předtím lightmix od biobizz a po malejch problémech na začátku malá vlhkost mám 20den 18/6 nehnojil sem zatim ani jednou a kytky krásně zelený....jo a teplota v noci u malejch rezanu u korenu by nemela klesnout pod 20C.
Jinak ty kytky valej pěkně

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=398609


Čus
No asi určitě není! Minulý kolo jsem měl Bat Mix a s tim sem byl hodně spokojenej. Je teda pravda, že si na něj musely zvykat dýl ty klony ale potom- Nemohl jsem si vynachválit, žádný svilušky, žádný skvrny na listech, kořeny bílý jak samet, no prostě super. Řekl bych, že ten grow mix bude podobnej, začal jsem to teď normálně hnojit a holky vypadaj výborně, rostou fakt ode dne jako vítr. Ale já zas nejsem zastánce nějakýho hroznýho přehnojování. Ve finální chuti je to pak strašně poznat.

Old Post 25-10-2010 v 00:20 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 11

no ono na rustu tomu muže sypat co chceš ale growmix má na nových pytlech psaný EC1.8 co je docela dost i na řezy...dávaj to ale určitě bych jim tam necpal hnoje.pokud světlaj muže to být pHčkem nebo prostě se to jen zdá z fotek...

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 25-10-2010 v 00:29 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od WERD
no ono na rustu tomu muže sypat co chceš ale growmix má na nových pytlech psaný EC1.8 co je docela dost i na řezy...dávaj to ale určitě bych jim tam necpal hnoje.pokud světlaj muže to být pHčkem nebo prostě se to jen zdá z fotek...


Je to jenom z fotek, zkusím udělat nějakou fotku ve tmě až budu přepínat.

Old Post 25-10-2010 v 12:13 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

4 day 12/12 Příspěvek č. 13


Reup 4 dny po přepnutí.
Kytky krásně vyplňují prostor a mění se před očima.

Teplota cca 25°C /den, 18°C /noc
Krmení: Plagron Terra Bloom 5ml/litr, Enzymes 1ml/litr

Předpokládaná sklizeň: Štědrý večer

Old Post 31-10-2010 v 10:48 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 14

Ale já zas nejsem zastánce nějakýho hroznýho přehnojování. Ve finální chuti je to pak strašně poznat..... ked pouzivas algu tak by si musel velmi velmi solit aby si prehnojil navyse pouzivas enzymi a aj kebyze solis jak blazon nepouzivas enzymi vzdy to vies zachranit kvalitnym preplachom... prehnojeny weed podla mna neexistuje nepreplachnuty hej ...inak teraz sledujem ze na kvet hnojis terra tou sa da pekne zasolit kebyze pouzivas algu aj na kvet tak by si to mal asi lepsie ono v podstate k tej alge su tie enzymi ani neni nevyhnutne ale tak urcite pomozu

Old Post 01-11-2010 v 23:37 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od McHrib
Ale já zas nejsem zastánce nějakýho hroznýho přehnojování. Ve finální chuti je to pak strašně poznat..... ked pouzivas algu tak by si musel velmi velmi solit aby si prehnojil navyse pouzivas enzymi a aj kebyze solis jak blazon nepouzivas enzymi vzdy to vies zachranit kvalitnym preplachom... prehnojeny weed podla mna neexistuje nepreplachnuty hej ...inak teraz sledujem ze na kvet hnojis terra tou sa da pekne zasolit kebyze pouzivas algu aj na kvet tak by si to mal asi lepsie ono v podstate k tej alge su tie enzymi ani neni nevyhnutne ale tak urcite pomozu


Čest hřibe, stala se chybička. Psal jsem, že jsem hnojil v růstu Algou, ale mám komplet TERRA. Takže to se omlouvám. Jinak enzymy teď leju jenom ze začátku abych to trochu pročistil a teĎ začnu lít jenom Bloom a PKčko. Díky za koment!

Old Post 02-11-2010 v 09:58 AM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 16

hmm no pri terre by som enzymi pouzival nonstop z kazdou zalievkou lebo sa ti moze stat ze aj ked budes dlho flushovat tak zem bude tak zasolena ze tam tu hnojku budes citit

Old Post 02-11-2010 v 18:47 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2010 - 2.kolo 200w Envirolite (2x Chronic, 2x SSH) - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1572900 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív