Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cannafest Prague 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od eso1111



Tak to já sem se tam v prosinci chystal,takže mě to bodlo i kámarádový,páč máme každý 2 poukazy,tak ještě berem 2lidi a bude 20 kusů doma. 200eur ušetřených.

Jo pěkně si ji chytil zespodu 8) .paráda

Tak to tiše závidím

Jo a dík za pochvalu prcinky priste se zastavim at je to ostrejsi

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 22-11-2010 v 12:30 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 66

zavítal sem. Co na mě čekalo, letáky, growshopy, seedbanky, letáky, větráky, zase letáky, pak nějaký předražený diody, řezačka hulení pro rákosníky a zase ty letáky. Zatočil sem si kolem štěstí, vyplnil pár dotazníků, koupil konopnou čokošku, chvíli poslouchal vyjetou čarodejnici u konopy.cz, dostal přednášku o nejlepším kokosu na planetě Zemi, kouknul na pěkný hostesky a vypad ven. Chytré hromadné přednášky sem vynechal, abych měl večer náladu na jedno..
chyběla mi tam trochu undergroundová atmoška, no uvidíme příště..

PS: čokoláda z konopných semen stála za prd a zhulenou zmrzlinu sem si ani, vidě ksichty olizovačů, nedal

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 22-11-2010 v 16:51 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 67

Taky sem byl kouknout. Zajímalo mě jak to bude vypadat! Jak říká Hodinář, samý letáky a zase letáky. Ale některý hostesky fakt bomba kočičky. Taky jsem tam něco podpodepisoval, vyfás semeno od Dinafemseeds, nějakej zapalovač, samolepku, pytlík guana ... šlo to. Věřim, že to časem dostane tu správnou atmosféru

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 22-11-2010 v 16:55 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 68

Od takový akce nemůžeš čekat žádnou undergroundovou atmosféru. Zvlášť, když je to veletrh zaměřenej na to, co nejvíc prodat. Navíc za takový situace jaká okolo konopí u nás dneska panuje.

Co mě zvlášť potěšilo, je že sem si přivezl kalendář na novej rok s názvem "Ženy 2011 a jejich grow-how" plnej krásnejch konopnejch aktů. Dokonce sem si ho musel, na rozdíl od spousty minerálních hnojiv, který stejně nepoužiju, koupit.
Jinak se taky moc těším na jaro a na chovance Spiritual Punku (Northern Lights X Mazar) od Samsara seeds.

Nejvíc mě asi dostaly produkty u stánku Advanced Nutrients. Na to sem čuměl jak puk. Tímhle hnojit, to musí bejt hydro jak blázen.

Medici určitě taky zaregistrovali stánek s produktem Hulasolution. Hodně zajímavá věcička.

Naposledy upravil tooth 23-11-2010 v 17:18 PM

Old Post 22-11-2010 v 18:32 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 69

Nic extra to tam nebylo, toť můj názor.. Byl jsem tam až v neděli, čekal jsem tam víc lidí, asi bylo plno ty dva dny před tim a na neděli jse tam už asi moc lidem nechtělo, nebo nevim.. Jinak nic zajímavýho.. vše co už jsem 100× viděl v growshopu popř. na netu, nic co by zaujalo.. až na tu kulovitou střihačku listů, tu jsem viděl poprví, ale ani cenu tam raději neměli.. jinak letáky a zase letáky.. na takovémto veletrhu bych čekal opravdové novinky, láhve s hnojivy si můžu prohlídnout kdekoliv jinde.. asi jsem čekal něco jiného.. Ty dárky ke koupi taky o ničem.. nakoupil jsem cca za 400kč v jednom stánku papírky a další drobnosti a týpek mi dal 3 nedozrálá micro semínka..docela jsem koukal co mi to vůbec dává.. Jinak lidi jsem tam hulit neviděl, ale u každého pátého stánku jsem cítil skunkové odéry jako prase.. Když jsem se šel schladit ven, bylo tam nehorázný vedro, tak jsme si s kámošem smotli brčko a že ho sžehnem než se vrátíme zpět...no a tak 20m od nás dva bengálci, vůbec jsme si jich nevšimli, ale oni moc dobře viděli co tam kujem, takže hnedle co jsme to zapálili, tak na nás vlítli, každý jsme stihli tak dva prásky a jinak celé brko jsem v tom šoku rozmáč o lavici, zrovna z toho nejlepšího co jsme ten den u sebe měli, což docela nasralo.. vyjebali nás a my valili zpět dom, dovnitř jsme se už ani nevraceli..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 24-11-2010 v 17:37 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
vyjebali nás a my valili zpět dom, dovnitř jsme se už ani nevraceli..

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 24-11-2010 v 18:23 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benycute
Stálý Člen

Karma uživatele benycute - 96% PěstitelskáKarma uživatele benycute - 96% PěstitelskáKarma uživatele benycute - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 71

Musim rict ze Cannabizz mel mnohem lepsi atmosferu a jeste se musim zastat ty zmrzliny pac byla fakt dobra!!!!

1st grow LED BOX
OUTDOOR2010

Old Post 24-11-2010 v 18:49 PM
benycute je offline   Profil uživatele benycute   Find more posts by benycute   Foto galerie člena benycute   Click here to Send benycute a Private Message   Add benycute to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 72

...v tom Karline to bylo lepsi - min sterilni, pratelstejsi a tak...

Old Post 24-11-2010 v 19:29 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 73

Na Canafestu mi vadily tzv. nenažranci, chodily od stánku ke stánku a brali vše, co tam bylo, letáky, katalogy, plakáty filtry atd. Vrchol všeho jsem viděl u stánku (teď si nemohu vzpomenout na název), kde za registraci nabízely 10l pytel hlíny (taková v bílém pytly s červeným nápisem) a když už nic neměli, tak tam týpek v modrých maskáčích nabíral veškerou hlínu z reklamních akvárek kelímkem od piva a házel si ji do igelitový tašky a míchal tam všechnu hlínu, kokos a bůchvíco ještě dohromady.
Holandani se jen smály a kroutily hlavou

Tak tohle teda ne

A jinak jsem si skvěle pokecal u Biobizzu a dostal BioGrow a FishMix

Naposledy upravil desertwolf 24-11-2010 v 23:16 PM

Old Post 24-11-2010 v 22:51 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 74

s prateli jsme dorazili na veletrh kolem poledne a vydrzeli v podstate az do vecera.....pekne jsme si to uzili....sic je pravda, ze jista uvolnenost mi tam oproti cannabizzu chybela, ale za to bylo vic vystavujicich.....

@gremlin101: holt kazdy ma jine predstavy, pozadavky a vkus...nastesti :-)

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 25-11-2010 v 11:47 AM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koloušek
Stálý Člen

Karma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% PěstitelskáKarma uživatele Koloušek - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 75

Taky přispěuju svou troškou. Byl jsem v pátek a nemůžu si tuhle akci vynachválit. Nějaký semínka, sample hnojky a stimulátory, nespočet papírků a filtrů. Co mě zaujalo byla směs z asi 6 druhů bylinek, která nahrozovala tabák v jointech. Něco takového jsem hledal dlouho. Jinak letáků bylo nepočítaně. Nakonec parádní pokec s De Verdamperem a jeho vaporizerem, který mě přesvědčil o nutnosti něco takovýho mít doma.
Prostě bylo to perfektní a nevim co jste čekali jinýho:-)
Jo a nesmim zapomenout na hostesky, byly fakt krásný...
To Carcoolka: Super fotka. Tyhle dvě číči se tam jsem tam taky viděl, tak díky moc za pohled "zdola":-)

Tým, že človek sleduje svoj osobný záujem, obhajuje záujem spoločnosti účinnejšie, ako keby sa o to v skutočnosti usiloval. Nikdy som nevidel, že by vzišlo veľa dobrého od ľudí, ktorí sú oddaní činnostiam zameraným na verejné blaho…
Velmi zajímavý dokument> Zajatci bíleho boha

Můj první indoor, pro radost, 400W

Old Post 25-11-2010 v 12:39 PM
Koloušek je offline   Profil uživatele Koloušek   Find more posts by Koloušek   Foto galerie člena Koloušek   Click here to Send Koloušek a Private Message   Add Koloušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od Koloušek

To Carcoolka: Super fotka. Tyhle dvě číči se tam jsem tam taky viděl, tak díky moc za pohled "zdola":-)

Jé dík mám rád podvozky

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 25-11-2010 v 16:03 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Hyde


Jen dávej bacha když se příště zastavíš, aby to nebylo "ostřejší"

Jo jo to je fakt

UČÍM SE

první hrátky v in

venek 2010

Old Post 25-11-2010 v 18:13 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 78

Pro ty kteří dostali na Cannafestu od banky Dinafem odrůdu Critical + sem dávám odkaz na dred o ní.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=53508
Díky

Old Post 30-11-2010 v 20:59 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 79


CannaBizz se mi líbil víc...lepší atmosféra...odnesl jsem si 3 semínka a spoustu více méně zajímavého čtiva...každopádně doufám že zase za rok bude příležitost navštívit podobnou akci...

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 03-12-2010 v 21:32 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2019 - Cannafest 2019 - 8 odpovědí
15-09-2019 - Cannafest 2018 - 36 odpovědí
01-10-2018 - Cannafest 2017 - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3435200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív