Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W - opět v provozu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Dnes jsem objevil lesní studánku s nádherně křišťálovou vodou,ph 6,0
Ec bohužel nevim,nemáte někdo zkušenosti s těmito lesnímy prameny??
Chtěl bych jí použít na flushing,jen do ní přidam final solution.

Old Post 12-10-2010 v 20:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

noto prave zjistis podle toho ec jestli bude vhodná a nebude mit v sobě hodně minerálů ..

Old Post 13-10-2010 v 10:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 35

máš to pěkný.. křištálovou studánku jo to zníí dobře:-) ta by mohlo holkám těch 14dníí šmakovat.. než upravenáá.. čus

1.InDoR, 8x Libra, 2x600W

Old Post 14-10-2010 v 08:57 AM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Tákže,všem dnejdříve děkuji za karmy a pochvaly.
A teď k věci,dnes proběhl druhý proplach vodou z lesní studánky+final solution.Proplach provádím obden a to tak že ke každé kytce naleju 3l,zbytek necham protéct do kýble(samozřejmě vyleju do hajzlu).

To aero1: Nějak tak jsem to myslel že to bude ec metr bohužel nemam(chystam se pořídit) tak jsem to risknul i bez něj.
Vypadá to že jim to prospívá.

Teď zbývá už jen týden proplachovat a hotovo.
Na poslední týden jsem nastavil periodu 10/14 (světlo/tma)
Další fotky budou možná dnes,ale spíš zítra.

Old Post 17-10-2010 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Dnes dílo dokonáno
Sklizeno 7 kytek - 5x Danny boy a 2x Space queen.
3x Sacra frasca a 1x Ed rzenthal ještě dozrávají.

Toto kolo hodnotím vesměs kladně,po všech útrapách (drastickej převoz,chybné nastavení spínacích hodin,svilušky a ještě v květu odešel předřadník takže jsem byl dva dny po tmě) jsem rád že jsem to dotáhl do konce.

7 kytek už se suší,během chvíle dodam foto a může se tipovat,nebude toho asi moc,ale jsem zvědavej na vaše tipy

Old Post 21-10-2010 v 10:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38



2. skoro celý pohled
1. +ještě něco málo za rohem
Jen pro představu ty dvě palice na prvních dvou větví mají 40 a 36 cm.

Old Post 21-10-2010 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

A je usušeno..
Danny boy,5 kytek - 116g
Space qeen,3 kytky - 68g
Sacra frasca,3mrzáci - 37g
Celkem 221g
Smokereport: Danny boy je chuťovka,tohle mě baví kouřit,chuť po banánech a třešních,jemný a skadký,žádný škraboch.Po pár potáhnutích už vim že nebudu sedět a musí se jít něco dělat..
Space queen: Ubalit si brko tohohle modelu je celkem nadlidskej výkon,stříhal jsem to nůžkama po chvilce jsem to vzdal a vyhrabal radši drtičku.Aroma sušiny je dost silné.Po zapálení mě ale překvapila zajímavá vůně,moc nevim k čemu to přirovnat,možná trochu nahnilé ovoce.Opět lehký kouř,zato účinek velice těžký,posadil mě na dobrou hodinu do křesla a další hodinu jsem byl rád že jsem došel k lednici a zpět.Doporučil bych k filmu(uplně jedno k jakému)
Takže takhle na mě tyto dva modely působily,Sacra frascu jsem zatim netestoval.
Zapoměl jsem dodat že kytky jsem musel sklidit dřív kvůli předělávání elektriky v domě.
Ještě časem dodam foto sušiny.
Tipů se moc nesešlo Ale tak na 1.místě: frfnicek
na 2.místě: Samulele

Oběma výhercům gratuluji a posílám k+

Old Post 28-10-2010 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Tak jsem se rozhodl že si do konce roku vypěstuji ještě trochu zeleniny,nevim jestli to stihnu,spíš ne,ale už to jede.
Hnojky opět AH-Grow,bloom,micro+všechny ty doplňky a plagron phytamin.
Květináče 4,5l - Plagron cocos+perlit,na dně vrstva keramzitu cca 3cm.

Box jsem trochu upravil,přidal další odtah 160m3(pro jistotu)celkem tedy 320m3. Zvětšil přítahy,přidal silnější odtah do cooltube.
Dal jsem na toto kolo i novou výbojku,koupil jsem opět tu samou 400w philips son-t pia plus,jsem s ní spokojen.

Pod výbojkou se hřeje 14 kousků 7x nebula a 7x chronik od místního člena.Ještě jednou děkuji..

Teplota ve dne 27-28° v noci 20-21°
Vlhkost ve dne 60-70% v noci max 82%
Teplota zálivky 24° Ph-6,0 Ec nevim,metr jsem už objednal,ale ještě nedorazil.
Toť zatim vše..

Old Post 05-11-2010 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41





8.den 18/6
Zálivka pouze odstátá voda+malá dávka grow a root stimulátor.

Old Post 05-11-2010 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42


Ještě foto jen tak pro představu mých odtahů..
Ten zadní odtah s alu flexem je nově přidělán-160m3.
Prostřední odtah cooltube-45m3.
V předu je opět odtah 160m3.
Vše je vyvedeno do komína=žádný smrad.

Old Post 05-11-2010 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Tak bohužel s bolestí v srdci oznamuji že mi pošlo všech 14 kytek a tento grow je tím pádem na konci..
Nevím čím to mohlo být,ale postupně vše uvadlo.Vše jsem dělal jako vždy nic víc nic míň,kokos stejnej,hnojky taky,vodu používam také stejnou jediné co bylo navíc je agroperlit a phytamin,to nemohlo ublížit.Ale tohle se muže stát snad jen zálivkou ne? nebo zkrátka vodou,když začne najednou vše uvadat a celkem dost rychle.Navíc jsem neměl teď tolik času se jim věnovat a tak to tedy dopadlo.
No nic,to se nepovedlo,uzavíram to a snad někdy příště..

Old Post 21-11-2010 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 44

:-( tak to nasere :-(

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 22-11-2010 v 11:02 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 45

mozna si dojel na EC nebo ho uz mas cim merit ?

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 22-11-2010 v 11:15 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od DooMer
mozna si dojel na EC nebo ho uz mas cim merit ?


To mě taky napadlo,jelikož zatim Ec bohužel neměřim.. Ale vodu i hnojky používam stejné jako před tím i poměr,takže by to Ec mělo taký být stejné,leda že by se mi změnilo ve studni. Ale o tom se mužu jen dohadovat,musim na příští kolo Ec metr už pořídit(už jsem ho skoro měl ale musel jsem pak objednávku zrušit,to byla chyba).

Old Post 22-11-2010 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 47

ono kazda kytka papa jinak , takze co stacilo minule dneska bylo malo, muze to byt tim ale treba i necim uplne jinym

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 22-11-2010 v 12:53 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2011 - 400W - ICE v kokosu - 62 odpovědí
14-01-2007 - 400W - Love potion - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1193010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív