Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Uchyceni diamantove folie...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Uchyceni diamantove folie... Příspěvek č. 1

Zdravim panove,
mam tady jeden trapacky a naprosto jednoduchy :-) Nekamenujte, nemuzu za to, ze jsem to jeste nedelal :-D

Proste potrebuju vedet jak se da uchytit ta diamantova folie do homeboxu... Nemel jsem ji jeste v rukou, tak netusim jak to maji vymysleno... Tak bych potreboval vedet cim a o co se to v boxu upevnuje.

Diky za info! Growu zdar!

Old Post 12-09-2010 v 07:55 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Tak to nevím, ale zkusil bych spínací špendlíky (sychrhaisky)

Old Post 12-09-2010 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Já bych ti doporučil oboustranou lepící pásku, je taková jak kdyby gumová takže je celkem odolná vůči vlhku a teplu a potom když ji chceš odstranit tak nezanechává žádné fleky ani stopy po lepidle. Já jsem to tak dělal a doted nebyl žádný problém. Stačí oblepit obvod té folie a dát ještě třeba jeden pruh doprostřed aby nebyla prověšená a mělo by to být OK, ale myslím že existují i levnější varianty.

Old Post 12-09-2010 v 09:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 4

Tak tyhle lepici pasky muzu mit zadarmo, takze no problem... Myslel jsem si prave, ze to bude asi nejlepe resit takto, ale radeji jsem se zeptal, zda nekdo nema nejaky optimalnejsi system :-)

No pockam zda se tady jeste neobevi nejaky napad jinak zvolim tu pasku, no...

Kazdopadne diky panove!

Old Post 12-09-2010 v 10:30 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 5

taky jsem to resil oboustrannou paskou....

killlsmoker

Old Post 12-09-2010 v 15:23 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 6


ja pouzivam vyhradne hlinikovu pasku urcenu na montaz vzduchotechniky. Drzi vyborne, pracuje sa s nou skvele a aj dobre tesni. Stoji 5kc/m. Foliu nepotrebujes mat od podlahy az po strop, staci od miesta kde tienidlo bude na najvyssom stupni. Klasicky som zlepil vzdy spoje folia/folia alebo folia/drevo. Ide o to, pokial mas z dreva skrinu, aby sa vlhkost ani voda nedostala k drevu. Preto je dobre vsetky spoje, skary a rohy zaizolovat. Neviem aku mas vysku, ale ja som vo svojej 120cm vysokej skrini obsmahol jednym kusom folie cele vnutoro po obvode (3m folia o sirke 120cm), uchytil paskou najprv zhora, folia pekne natiahol a poprilepoval aj po rohoch a vsetkych hranach. V spoednej casti mi diamantovka prechadza do gumenej bazenkovej folie. pridavam aspon jednu foto pre predstavu s rannej faze stavby skrinke

Old Post 12-09-2010 v 18:40 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 7

Diky za prvotridni vyklad! :-) Asi to udelam stejne, prave i tu takovou hlinikovou pasku mam doma... A ja mam normalne Homebox White 100x100x200. Obednal jsem 10m x 130cm asi za 1500.- myslim, ze dobra cena a oblepim to s tim cele az po strop :-D Kdyz uz to je obednane... Nenapadlo me v tu chvili, ze postaci jen do vysky lampy, ale co uz :-)

Diky moc za informace!

Old Post 12-09-2010 v 19:21 PM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 8

do homeboxu je už zbytečný lepit nějakou folii, má to vnitřek připravenej na pěstování..jenom si to komplikuješ

blade

Old Post 13-09-2010 v 05:31 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 9

Myslis? No tak zase bych nerekl, ze to je zbytecne a zustane to bez nejakeho efektu... Alespon teda co jsem ja nekde cetl. Je fakt, ze je pripravenej, ale tak mohlo by to byt proste lepsi :-) Delam to ciste jen z duvodu zvyseni efektivity slunce a urcite to trosku pomuze, coz?

Old Post 13-09-2010 v 06:51 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 10

investice a usili nestoji za to nepatrne zvyseni odrazivosti, ver tomu

ale pro me za me klidne si to udelej

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 13-09-2010 v 10:07 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

Ja bych rekl ze treba do lightboxu, kterej prosvita ta diamantovka smysl ma. Jinak sem ji uchytil pomoci spinaku - takovej plastovej prouzek co ma na jedny strane ocko a na druhy zoubky, diky kterym to jde utahnout ale uz se to nepovoli

live fast, die young

Old Post 13-09-2010 v 10:17 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8344780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív