Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Pomoc s vybráním odrůdy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Pomoc s vybráním odrůdy Příspěvek č. 1

Ahoj, potřeboval bych poradit s vybráním té správné odrůdy.. Jsem začátečník, pěstuji teprve po 2, takže nějakou nenáročnou odrůdu, outdoor, tak max do 1200 Kč. Kytka by byla nejlepší k zakoupení v growstaru ( www.growstar.cz) .. Tak jestli by byl někdo tak ochotný a podíval se tam po něčem, co by něco přibližně odpovídalo popisu.

Předem děkuji, Pio .

Old Post 21-03-2012 v 19:25 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 2

Zatím mám 2 odrůdy, u té 1. si nejsem jistý, ale 2. jsem měl minulý rok, bohužel semínka hermáči, ale dopěstoval jsem to..
Bohužel ten Super skunk nejsou feminizovaná semínka...


http://growstar.cz/?i=510/seminka-s...feminized184

http://growstar.cz/?i=514/seminka-s...r-skunk-r183

Naposledy upravil Pio 21-03-2012 v 20:04 PM

Old Post 21-03-2012 v 19:41 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 3

Sensi Seeds dela i feminizovanou verzi super skunku

http://sensiseeds.com/feminized-see...skunk-feminised

moc mi nejde do hlavy proc to musi byt z toho shopu a kdyz uz to z nej musi byt
tak se s nima domluv at ti ho objednaji. Urcite ti radi vyhovi uz jen kvuli kseftu

A urcite bych sel do super skunku minuly rok vcelku exceloval. Chvalitebny kour, vune, chut i vynos.
Vyborna odolnost proti plisnim (ve srovnani se Sensi Shiva Skunkem a Royal Queen seeds NL, Ice)

Oo

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 21-03-2012 v 20:46 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 4

Dobře, tak díky.. Z toho growstaru by to bylo ideální proto, že je i v mém městě Skusím se tam teda poptat..
Děkuju....

Old Post 21-03-2012 v 20:48 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Pio
ale 2. jsem měl minulý rok, bohužel semínka hermáči, ale dopěstoval jsem to..


Byly hermo protože jsi je pravděpodobně stresoval (změna periody světlo/tma, přenášení, výkyvy teplot, nestabilní Ph atd.) - v tomto threadu se dočteš více -> Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??...

Old Post 21-03-2012 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 6

Aha, děkuju.. Kouknu na to..
Jinak nepěstuje se skunk jen doma, jako indoor?
Je to vůbec možné , pěstovat skunky venku?

Old Post 22-03-2012 v 16:28 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 7



citace:
Původní příspěvek od Pio
Aha, děkuju.. Kouknu na to..
Jinak nepěstuje se skunk jen doma, jako indoor?
Je to vůbec možné , pěstovat skunky venku?


Takhle popsal skunk (čti ''skank'') člen/MOD Krychle :
citace:
Pokud se nepletu, tak skunk je odruda charakteristicka svym zapachem(proto to jmeno) a high a za skunky se daji povazovat jen ty odrudy, ktere maji alespon jednoho z rodicu skunkovou odrudu....vetsinou se poznaji tak, ze maji slovo skunk ve jmene..Skunk#1 a jeho krizenci, Skunk Special, Super Skunk, Ultra Skunk, Skunk Red Hair, atd...


Hledej v sekci Odrůdy a Šlechtění, threadu Ako si vybrať odrodu, Grower Encyklopedii odrůd, modely, které dozrávají nejpozději na konci října, optimálně konec září/začátek října - 1/2 října...

Old Post 22-03-2012 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 8

Opět Děkuji, odpuste mi prosím tyto debilní otázky, ale jsem jaksi nemožný člověk, jak jste si zřejmě všimli...

Old Post 22-03-2012 v 17:45 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2008 - Sportovní odrůda - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4600860 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív