Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » (Adverse effect of cannabis)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 1

Našel jsem na netu jeden článeček, a docela by mě zajímalo, co si o něm myslíte... Mě se to líbí...


http://www.uszscb.cz/sativa.htm

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 17-11-2002 v 15:58 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Palec nahoru sqele Příspěvek č. 2

Peknej clanek. Vsechna tvrzeni jsou podeprena odkazy na vedecke studie, zadny propagandisticky kecy. Bohuzel, s clanky tohoto typu se v mediich clovek moc nesetka, zvlast kdyz jde o huleni.

chobot

Old Post 17-11-2002 v 16:31 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

víme, víme Příspěvek č. 3

To je sice pěkný, a pravdivý, ale copak to nevíme ?
Copak nevíme, čím plíce krmíme ?
Od malička do nás cpou moudra typu: Nekuřte, chcete-li zůstat zdraví, nebo: alkohol je metla lidstva, ale...
Snad každej "normální" člověk, když do sebe něco cpe, chce přece vědět co, zajímá se o to a tudíš s největší pravděpodobností ví, co riskuje.
To znamená, že článek, kterej nám byl předhozenej nemá informovat nás huliče, ale má fungovat jako nenápadná propaganda proti našemu zelenýmu miláčkovi, a to pro lidi, kteří o tom nic nevědí, tedy asi nehulí. No, a těm to zase může bejt úplně jedno, nebo ne ?

rod

Old Post 17-11-2002 v 18:46 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Upozornění Jo dobrej clanek Příspěvek č. 4

No clanek to je dobrej , ale stejne to vsichni vedi a jestli ne tak by si ho meli precist !
Jinak na kolik otazek jste si odpovedeli ano ??

Old Post 17-11-2002 v 19:47 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 5

Ani se neptej, ale ten článek mi přijde opravdu pravdivý.... občas bohužel... ale co, je fajn to vědět (měl bych si užívat, dokud to jde)

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 17-11-2002 v 19:56 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 6

Mno, tak podle té statistiky mi to vychází, že jsem "muž s malým vzděláním..."

Old Post 18-11-2002 v 16:26 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 7

Autor sa fakt snaží byť objektívny, pretože pripúšťa, že prakticky žiadne štúdie nepotvrdzujú nebezpečie konzumácie mariše v porovnaní s tabakom a alkoholom. Ale nemôžem si pomôcť, trčí z toho zúfalá snaha nájsť nejaké výrazné nebezpečenstvo na podporu súčasnej protimariškovej legislatívy a furt sa mu to nedarí

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 18-11-2002 v 21:58 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janice24
Stálý Člen

Karma uživatele Janice24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 8

rekla bych ze je to pravdivy,ale podle jejich otazek nejsem zavisla mam 1-2 ano, ale spis je to tim, ze proste kdyz je co hulit,huli se, kdyz neni, zamrzi to,ale preziju to (i kdyz se speqem by to bylo lepsi:-))
sice zapominam, ale zatim je to jeste zabavny, az budu zapominat dulezity veci...to uz asi bude jina a kdybych nahodou mela deti, tak je nechci mit postizeny, takze si ten necelej rok budu muset holt odeprit huleni, cigara a dalsi nezdravy veci....
kdyby si ten clanek precetli moji rodice a vedeli ze hulim, tak uz si myslej ze jsem zrala na kriminal, ale jinak je to ok

Old Post 19-11-2002 v 15:41 PM
Janice24 je offline   Profil uživatele Janice24   Find more posts by Janice24   Foto galerie člena Janice24   Click here to Send Janice24 a Private Message   Add Janice24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5041080 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív