Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 95 96 97 98
Autor
Téma 
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1537

citace:
Původní příspěvek od Zahradkar
Myslím že asi půjdou do tmy na DVA dny at se krásně osypou a pak kosa co myslíte???

Tak nějak, ale přijdou mi takové polomrtvé...

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 30-10-2012 v 15:43 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1538

citace:
Původní příspěvek od Nicker

Tak nějak, ale přijdou mi takové polomrtvé...

to je tím že už jsem je nezalil, kvůli pozítřejší kose

mám ji zalít? Myslím že ne

Old Post 30-10-2012 v 21:00 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1539

citace:
Původní příspěvek od Zahradkar

to je tím že už jsem je nezalil, kvůli pozítřejší kose

mám ji zalít? Myslím že ne

Já ti nevím... Vypadají tak všelijak a vůbec nevidím cukřík... Ideální by bylo mrknout na trichomy... Kdyžtak pujč od bábi lupu a brýle a pohraj si s tím

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 30-10-2012 v 21:46 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1540

Ten "cukřík" tam není, protože jsem je hodně přenášel dneska, a dost mi toho zůstalo na rukách... Než jsem je začal nosit tak byly uplně osypané...:-) Každopádně jsou hozený ve tmě a už je tam nechám dva dny... pak bude konec :-) Kdyžtak sem hodím foto jak se osypali po dvou dnech ve tmě.
PS: podle mě už jsou dost zrálé, protože zhnědly během 4dnů a už jsou hnědé opravdu dost, na těch fotkách to nejde vidět jak moc jsou hnědé, nerad bych STONY :-D

Old Post 30-10-2012 v 21:56 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1541

najednou mi ze dne na den par větví uschlo....nechavam dozrat doma v mistnosti....čím to je ?? mam je už sklidit ??

Old Post 02-11-2012 v 15:23 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1542

citace:
Původní příspěvek od Psycholog
najednou mi ze dne na den par větví uschlo....nechavam dozrat doma v mistnosti....čím to je ?? mam je už sklidit ??

Málo světla, řekl bych...

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 02-11-2012 v 17:31 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1543

No nechcu dělat chitráka ale světlem to nebude ty seschlé větve.
Nepoškodil jsi náhodu nějak kořeny?
Foto by taky napovědělo!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 03-11-2012 v 08:35 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 1544

cau. Muj orange bud a jeho vrsky uz na 37dnu nevykazuji zadny rust tudis zadne nove blizny, vrsek je uz nabobtnaly a vsechny blizny jsou uz hnede (suche) - zadny naznak novych. Stalo se to nekomu?

cca 5 - 10cm pod vrcholkama jeste zraji bile blizny, ale vrsky jsou proste "ready" stalo se to uz nekomu?

400w soda
hnojky komplet Plagron
teplota 26/ 17st

je to koníček

Old Post 10-11-2012 v 07:38 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1545

Popis sedí na pořádnou dávku stresu ale těžko říct z čeho to víš sám nejlépe co s kitkama provádíš!
Ale nahoď fota a nějaké popisky PH zálivka-PH výtok a to samé EC
jo a taky jestli pěstíš s klonů nebo semen.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 10-11-2012 v 09:10 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 1546

stres zadny neprodelali, mam je v spolu s jinym modelem a u nej je vse OK.

3x OB
2x Sensi star

z toho dve OB vykazuji viz vyse.

PH - voda ze studne cca 6.8
EC nemerim
mam je v pudnim substratu (substrat na vysev s perlitem - 5tym rokem to same)

je to koníček

Old Post 10-11-2012 v 09:32 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 1547


stres zadny neprodelali, mam je v spolu s jinym modelem a u nej je vse OK.

3x OB
2x Sensi star

z toho dve OB vykazuji viz vyse.

PH - voda ze studne cca 6.8
EC nemerim
mam je v pudnim substratu (substrat na vysev s perlitem - 5tym rokem to same)

je to koníček

Old Post 10-11-2012 v 09:37 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 1548


cela zahradka:

je to koníček

Old Post 10-11-2012 v 09:38 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1549

No PH máš šíleně vysoké na květ je ideál 5,8PH při růstu okolo 6,2.
Na fotech to vypadá obojí na sklizeň ten předek ještě snad týden,ale úplně přesně to budeš vědět když se koukneš pod lupou nebo mikroskopem na trichomy pokud jsou průhledné mají kitky ještě čas
pokud jsou mléčně až jantarově nahnědlé kosit!

Ale stal se mi podobný případ jako tobě,už jsem to chtěl kosit že to nemá cenu jenže jsem si řekl nechám to ještě chvíli ať nestresuji a trichomy se zatáhnou,po dvou dnech mi na kitkách vyrašily nové bílé blizny a daly se znova do růstu květů,takže koukni na trichomy a uvidíš co dál blizny ti nic neřeknou!

A máš to řezy nebo semenáče?

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 10-11-2012 v 11:19 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 1550

vsechno rezy, Ta nazloutla vzadu je velka OB a ta jeste min tyden, pred ni jsou po stranach SS a ty min 10 dni aby byly aspon na 8 tydnech. Vpredu po krajich jsou prave ty spatne OB, vrsky jsou pase. Je to vic jak 5dni co se nehejbou. Na fotkach to jde spatne videt - fotak je nejakej rozhasenej...

Prave jsem cekal na to co pises, ale nove blizny se neobjevuji.

A PH - je to normalni PH co je ve vodovodu, nebo kdekoli jinde venku. Nikdy jsem PH neupravoval... a nikdy problem nebyl.
Kazdopadne to spis vidim na spatne rezy - jsou vlastni a postoupnost rezu je takova divoka - maji vic jak rok..

viz: http://grower.cz/forum/showthread.p...646#post1057646

v prvnim prispevku na te strance mam popsano jak rezy udrzuju ..

je to koníček

Old Post 10-11-2012 v 11:31 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1551

Hmm tak že by geneticky šli do háje taky možné.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 10-11-2012 v 12:46 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakoule
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakoule - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 60  

L.S.D Příspěvek č. 1552

Tak mi na ni mrkněte,řez l.s.d,denně ji ukládám do garáže a to počasí kromě dneška bude stát asi za h..no.Mám ji ještě nechat a třeba použít ripen? a kdy? dík

Old Post 13-11-2012 v 19:59 PM
zelenakoule je offline   Profil uživatele zelenakoule   Find more posts by zelenakoule   Foto galerie člena zelenakoule   Click here to Send zelenakoule a Private Message   Add zelenakoule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 95 96 97 98  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8867580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív