Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 93 94 95 96 97 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1505

citace:
Původní příspěvek od Nicker
Ještě tvoří... za dva týdny by měl být podíl THC nejvyšší...


Tak to je špaténka, kvůli počasí musím v pátek sklízet

Old Post 23-10-2012 v 06:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1506

Kolik by jste jí ještě dali dnů?? je v květu na počátku 8.týdne (WW)

Naposledy upravil Zahradkar 30-10-2012 v 20:57 PM

Old Post 24-10-2012 v 09:25 AM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1507

tady je druha fotka

Naposledy upravil Zahradkar 30-10-2012 v 20:58 PM

Old Post 24-10-2012 v 09:30 AM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1508

tady je třetí fotka

Naposledy upravil Zahradkar 30-10-2012 v 20:58 PM

Old Post 24-10-2012 v 09:36 AM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1509

Osmého týdne čeho to počítáš nad i z růstem ne!
Jinak podle fota vypadá šiška tak na 30-35 den květ!
Takže času má ještě dostatek!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 24-10-2012 v 09:51 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 1510

2 Zahradkar: Kámo máš spoooooustu času ....Jo a je to už teď krásně pocukrovaný ;-)

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 24-10-2012 v 10:21 AM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1511

V září začalo pomalu a jistě kvést, pak zpomalila, protože se zhoršilo počasí. Spodek má oholený, tak doufám že to půjde do těch šišek :-) Jediné co mě trápí je, že mi žloutnou listy viz muj thread:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Old Post 24-10-2012 v 13:55 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1512

citace:
Původní příspěvek od Zahradkar
V září začalo pomalu a jistě kvést, pak zpomalila, protože se zhoršilo počasí. Spodek má oholený, tak doufám že to půjde do těch šišek :-) Jediné co mě trápí je, že mi žloutnou listy viz muj thread:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Je jim zima

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 24-10-2012 v 14:14 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1513

Má smysl nechávat kytku další týden venku? Zvládne noční teploty -2 až -6°C jak předpovídají?
Twilight je afgánec tak odolný snad bude... U Purple#1 jsem nikdy problém s plísní neměl, ale taky jsem nikdy nesklízel tak pozdě

Old Post 24-10-2012 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1514

Šoupni je za okno,nebo pod provizorní lampu do místnosti kde dokvetou.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 24-10-2012 v 17:00 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 1515

Jak řiká koogi , asi bych to píchnul za okno a počkal , protože v těchhle teplotách bys si to asi netroufnul nechat... Hodně zdaru !!!

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 24-10-2012 v 17:11 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 1516

Teda jde hlavně o to jestli jí máš v květináči nebo v zemi ...to je jasný

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 24-10-2012 v 17:13 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 1517

No pokud jsem si všiml dobře máš to v květináči,tak neváhej a šoupmi je za okno,nebo k někomu do boxu vyplatí se to!Ty rostliny mají ještě pár týdnů čas!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 24-10-2012 v 19:34 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 1518

myslíte teda že bude lepší dat kytky ted už domu do mistnosti do tepla k malymu střešnimu oknu než je nechavat venku o občas je dat na noc do garaže ?? a ma to jesěte velkej smysl je nechavat..neni lepší sklidit ? viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...741#post1055741

Old Post 24-10-2012 v 21:35 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1519

Mám obě kytky v zemi.

Old Post 25-10-2012 v 05:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakoule
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakoule - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 1520

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Šoupni je za okno,nebo pod provizorní lampu do místnosti kde dokvetou.
Mám podobný problém,jakou provizorní lampu na to dojetí doporučíte?

Old Post 25-10-2012 v 09:23 AM
zelenakoule je offline   Profil uživatele zelenakoule   Find more posts by zelenakoule   Foto galerie člena zelenakoule   Click here to Send zelenakoule a Private Message   Add zelenakoule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 93 94 95 96 97 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7005250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív