Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Efx
Nový Člen

Karma uživatele Efx - 89% PěstitelskáKarma uživatele Efx - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Sweet
Co myslíte?Žádnou techniku na zkoumání zakalení trychomů nemám..a foťák není nic moc..jsou vysazený kolem 15. května..P.S.: historicky po 1. se sem na grower pokusim dát fotku..tak mi držte palce

Edit: taak povedlo se

Těžko říct nejsou moc vidět chloupky jak sou hnědý. Nechal bych to, ale asi tak týden nebo 2. Každopádně bacha na plíseň při tomhle hnusným počasí.

Můj out: U slepic 2008

Old Post 17-09-2008 v 11:54 AM
Efx je offline   Profil uživatele Efx   Find more posts by Efx   Foto galerie člena Efx   Click here to Send Efx a Private Message   Add Efx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stres3d
Nový Člen

Karma uživatele stres3d - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 66


co myslite toto? zacalo to kvest tusim kolem konce cervence

Old Post 17-09-2008 v 11:57 AM
stres3d je offline   Profil uživatele stres3d   Find more posts by stres3d   Foto galerie člena stres3d   Click here to Send stres3d a Private Message   Add stres3d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stres3d
Nový Člen

Karma uživatele stres3d - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 67


pak dasli kyti ale ta nakvetla o neco dyl nechal bych ji tak tyden protoze pocasi nic moc

Old Post 17-09-2008 v 11:59 AM
stres3d je offline   Profil uživatele stres3d   Find more posts by stres3d   Foto galerie člena stres3d   Click here to Send stres3d a Private Message   Add stres3d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efx
Nový Člen

Karma uživatele Efx - 89% PěstitelskáKarma uživatele Efx - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od stres3d
pak dasli kyti ale ta nakvetla o neco dyl nechal bych ji tak tyden protoze pocasi nic moc

Pokud ti nezačne plíseň klidně ji ještě 14 dnů nech. Příští týden by už by snad mělo být lepší počasí.

Můj out: U slepic 2008

Old Post 17-09-2008 v 12:10 PM
Efx je offline   Profil uživatele Efx   Find more posts by Efx   Foto galerie člena Efx   Click here to Send Efx a Private Message   Add Efx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 69


čus..ještě jsem se chtěl zeptat jestli v tomhle počasí kytky pořád rostou...na kytkách jsou ty palice docela řidký a bojim se,že se to už moc nezmění když skoro vůbec nesvítí slunce a teplota je kolem 14°C..

Edit: ješte jsem připojil fotku,kde jsem se pokusil o makro..je to sice trochu mázlý ale něco se z toho snad poznat dá...kdyby mi někdo řekl jak dlouho je mám nechat,byl bych mu moc vděčnej..

Viva la Visine!

Naposledy upravil Sweet 17-09-2008 v 13:30 PM

Old Post 17-09-2008 v 13:24 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krpecs
Nový Člen

Karma uživatele Krpecs - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 70

Mam dotaz ja pestuji na balkone v kyblu a to pocasi mi nejak nedla dobre nedela dobre ani kytce takze se ptam jestly schovam kytku do cerno cerne tmy a budu ji zalevat nabujou mi kvety ?

Krpec

Old Post 17-09-2008 v 13:30 PM
Krpecs je offline   Profil uživatele Krpecs   Find more posts by Krpecs   Foto galerie člena Krpecs   Click here to Send Krpecs a Private Message   Add Krpecs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kref
Nový Člen

Karma uživatele kref - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 71

custe! sem zacatecnik a potreboval bych vedel kdy bych mel tohle sklidit..ja sem pocital tak tyden, dva..navic kdyz je ted taka priserna kosa a pocasi celkove stoji za prd,prosim poradtte:
http://img222.imageshack.us/my.php?...s6007433ab7.jpg
http://img216.imageshack.us/my.php?...s6007432ks1.jpg

Old Post 17-09-2008 v 18:08 PM
kref je offline   Profil uživatele kref   Find more posts by kref   Foto galerie člena kref   Click here to Send kref a Private Message   Add kref to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 72

tomu můžeš dát i mnhem víc... já bych to nechal tak do půlky října... pokud vyjde počasí

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 17-09-2008 v 18:32 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikiroker
Stálý Člen

Karma uživatele Mikiroker - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 73

kdyz je takove pocasi a zima , mam kitku ve sklenikuma jeste tak 3 tydny pret koncem, a nevim co mam delat jetli sklidit nebo nechat kvuli tomu pocasi mam strach ze nestihne dokvest ! muzete poradit ?

Old Post 17-09-2008 v 19:18 PM
Mikiroker je offline   Profil uživatele Mikiroker   Find more posts by Mikiroker   Foto galerie člena Mikiroker   Click here to Send Mikiroker a Private Message   Add Mikiroker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opica
Nový Člen

Karma uživatele opica - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 74


Ahojte, na kdy vidíte sklizeň tohoto Passion #1 od Dutch Passion? Dodavatel uvádí, že kvete 6-9 týdnů. Včera skončil šestý týden ...
Jakou má vypadat pryskyřice před ideálním časem sklizně?
Díky za radu.

Old Post 17-09-2008 v 19:35 PM
opica je offline   Profil uživatele opica   Find more posts by opica   Foto galerie člena opica   Click here to Send opica a Private Message   Add opica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od Mikiroker
kdyz je takove pocasi a zima , mam ki tku ve sklenikuma jeste tak 3 tydny pret koncem, a nevim co mam delat jetli sklidit nebo nechat kvuli tomu pocasi mam strach ze nestihne dokvest ! muzete poradit ?


kvůli počasí??
hele v klidu ji tam nech, ve skleníku je jí líp než kdekoliv jinde, nefouká tam studený vítr etc......
Pokud ti teplota nepůjde pod -5 stuňů, jsi vysmátej. Spíš hlídej plíseň, v chladnu a vlhku jaké tam je se jí daří nejlíp.

peace

!

Po pár letech zpět.

Old Post 17-09-2008 v 20:16 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

Nech je tam do jara..to bude pak síííla nebo jsi je uz mel davno pokosit nech to ma grady..ted uz to nebude ono

Old Post 17-09-2008 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Sweet
čus..ještě jsem se chtěl zeptat jestli v tomhle počasí kytky pořád rostou...na kytkách jsou ty palice docela řidký a bojim se,že se to už moc nezmění když skoro vůbec nesvítí slunce a teplota je kolem 14°C..

Edit: ješte jsem připojil fotku,kde jsem se pokusil o makro..je to sice trochu mázlý ale něco se z toho snad poznat dá...kdyby mi někdo řekl jak dlouho je mám nechat,byl bych mu moc vděčnej..
TO UŽ MÁŠ DOST ZRALÝ. NA TVYM MÍSTĚ BYCH SKLÍZEL. POČKEJ NA JINÝ NÁZORY, ALE MYSLIM ŽE UŽ JE HOTOVO

Old Post 18-09-2008 v 10:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 78

zdravím všechny! taky bych se tady rád poptal jakdlouho tomu ejště dáváte na sklizeň?? thanx

Old Post 18-09-2008 v 22:10 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 79


sakra

Old Post 18-09-2008 v 22:12 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 80

už je tam... sme se překlikl..

Old Post 18-09-2008 v 22:14 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8787640 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív