Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow, 600w, Hashberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

20 den 18/6 Příspěvek č. 33






Kytiz uz se u me opaluji 20 dni,
z toho posledni tyden bojujeme s plisni tudiz vubec nerostem.
Jedine zlepseni jsem zaznamenal pouze po pouziti pripravku Previcur, avsak pouze takove, ze plisen se prestala sirit bleskovym tempem. To, jestli kyti budou nejakym zpusobem dal fungovat uz zalezi asi jen na Bohu.

S otrhavanim listu uz jsem prestal,protoze efekt to nemelo veskery zadny. I po probrani a protrhani vseho napadeneho se behem 24h plisen objevila znovu uplne na jinych mistech. Nevim co uz dal, jak jsem psal vyse, pouze Previcur dokazal zamezit sireni. Aplikoval jsem ho jak formou zalivky,tak postrikem 3 dny po sobe. Ja vim, je to asi tezka soda pro kytky,ale jsem opravdu uz zoufaly.

Vlhkost byla po objeveni plisne stahnuta na 25-50%, dnes poprve jsem jim pustil trochu zvlhcovacky. Vzduch ve skrini uz samozrejme menim nonstop.

Kytiz davam sanci asi jeste do konce tydne a pripadne zacnu asi znova nacisto. Ackoli je Hashberry krasny model,byl to z me strany spise omyl a prehmat, pac jsem si predstavoval puvodne spise sativoidni model pro lepsi vyplneni skrine. Mno jeste uvidime, kytky miluju nadevse a budu se je snazit udrzet jak to jen pujde


Prikladam nejake foto maximalne stresovanych kytek, az se za to trocha stydim

Old Post 07-09-2010 v 13:11 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 34

Já jsem to ohýbal bez kolínek a to bylo nejlepší, ohneš si to jak potřebuješ a celkem nezáleží na tloušťce větve. To poslední kolínko 90°, co ti ohne špičky k lampě je zbytečný, kytka se o to postará sama a bude to pro ni mnohem lepší. Taky jsou přelitý a přehnojený.

Old Post 07-09-2010 v 19:56 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od fiste
Já jsem to ohýbal bez kolínek a to bylo nejlepší, ohneš si to jak potřebuješ a celkem nezáleží na tloušťce větve. To poslední kolínko 90°, co ti ohne špičky k lampě je zbytečný, kytka se o to postará sama a bude to pro ni mnohem lepší. Taky jsou přelitý a přehnojený.


mas pravdu!!Toztahnuti je urcite lepsi, ale jeste nez jsem se docetl o tomto zpusobu ohybani,tak uz jsem kolinek nakoupil 200.Tak jsem je chtel aspon vyzkouset:P

A k tomu preliti a prehnojeni

Zezacatku jsem to s hnojkama asi opravdu prehnal, nicmene ted si myslim ze jim dal zabrat hlavne ten previcur v zalivce 2 dny po sobe.
A co se tyce preliti, necham si rad poradit! Vsude tady ctu, jak se kokos neda prelit,tudiz ho zelevam 2x denne na 30% odpadu. Otazkou je, co ten rockwool? Zda se mi, ze drzi v sobe o dost vic vody nez kokos. Mozna je chyba, ze to zalivam do stredu na rockwool. Ale stejne to zalevam velkym mnozstvim vody najednou,takze se to rozlije po celem kvetinaci.

Naposledy upravil svickar 08-09-2010 v 09:21 AM

Old Post 07-09-2010 v 20:51 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaatarinaa
Nový Člen

Karma uživatele Kaatarinaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 36

ahoj lidi
hledala jsem jine tema ohledně zlomenin ale nenašla...
bavite se o zlomenych vrcholkach ve fazí rustu...
mně ide o zlomení větví ve květu pod vahou palic- vitr atd....
osvědcilo se nam natřit takovou větev v mistě zlomení včelim voskem- Štěpařský vosk...
a kolem do kola zahytit lepici paskou :O mozna den větev byla trošku ovadla ale pak se tvařila spokojeně a o urodu jsme ne přyšli... vyzkoušeno opakovaně ( je pravda že jsme ne měli tenkrat vychytanou podporu..)

XXX KATARINA

Old Post 06-05-2015 v 11:22 AM
Kaatarinaa je offline   Profil uživatele Kaatarinaa   Find more posts by Kaatarinaa   Foto galerie člena Kaatarinaa   Click here to Send Kaatarinaa a Private Message   Add Kaatarinaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 37

jo hele ta drevotriska nebo vlastne jakekoliv drevo vubec do stanu nepatri (nehcpau blazny co tady stavi boxy z osb desek) zbav se toho a poradne hlavne vydezinfikuj celej stan opravdu dukladne, nejlepe asi savo proti plisni pokud nemas primo desinfekce a otrit poradne vsechny steny i podlahu a strop a mista kolem pritahu a odtahu.... taky by ti mohlo pomocti dat aktivni pritah pokud nemas a pridat jeden nebo dva ofuky.... kazdopadne takhle na zacatku uz mit plisen je docela pruser, snad se s tim poperes nebo holt zajed pro nove rezy pokud kuprikol nepomuze... mozna by jsi mohl zkusit pythium
btw. pises ze by jsi rad zaplnil hodne prostor, no nevim jestli se ti to povede jenom s 5ti kytkama, podle me by ti tam klidne sedla v pohode atami vilma

Old Post 06-05-2015 v 17:16 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
jo hele ta drevotriska nebo vlastne jakekoliv drevo vubec do stanu nepatri (nehcpau blazny co tady stavi boxy z osb desek) zbav se toho a poradne hlavne vydezinfikuj celej stan opravdu dukladne, nejlepe asi savo proti plisni pokud nemas primo desinfekce a otrit poradne vsechny steny i podlahu a strop a mista kolem pritahu a odtahu.... taky by ti mohlo pomocti dat aktivni pritah pokud nemas a pridat jeden nebo dva ofuky.... kazdopadne takhle na zacatku uz mit plisen je docela pruser, snad se s tim poperes nebo holt zajed pro nove rezy pokud kuprikol nepomuze... mozna by jsi mohl zkusit pythium
btw. pises ze by jsi rad zaplnil hodne prostor, no nevim jestli se ti to povede jenom s 5ti kytkama, podle me by ti tam klidne sedla v pohode atami vilma


asi jsi nikdy neměl dřevěný box a nebo aspoň z části, že? ... jinak bys tady tohle nepsal...nikdo netvrdí, že je dřevo ideál, ale když se to dobře udělá, tak není problém ani v nejmenším... sám jedu už 8 kolo v boxu z osb a věř mi, že je to úplně v pohodě... napřed by to chtělo nějakou osobní zkušenost a teprve potom tady plkat negativní názory...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 06-05-2015 v 17:38 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 39

jednoznačný řešení tady by bylo, přestat řešit tu plíseň. Za prvý, je to celý blbost...jediný, kde by se mohla objevit je v květnících, neboj studoval jsem ochranu rostlin a žádný plíseň co je na dřevě nemůže přímo napadnout rostlinu, jedině kořeny. Druhá možnost by bylo padlí, ale to by byl zatraceně marnej a předem i prohranej boj pro tebe. Co začni řešit je to přelívání, samozřejmě kokos jde přelít--je tam sice víc kyslíku než v půdě, ale zálivka se provádí opravdu jen když to začne nahoře osychat a stejně je to brzo. Nejjistější je vzít květináč do ruky a povážit ho, je to i ve FAQu. Preventivně bys mohl krátkodobě zvýšit o půl stupně pH, tím bys vyhnal mikózy od kořenů, ale sucho je určitě vyžene taky, zvlášť když pěstujeme plevel. Tak držim pěsti!

Old Post 06-05-2015 v 20:12 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od fedousek


asi jsi nikdy neměl dřevěný box a nebo aspoň z části, že? ... jinak bys tady tohle nepsal...nikdo netvrdí, že je dřevo ideál, ale když se to dobře udělá, tak není problém ani v nejmenším... sám jedu už 8 kolo v boxu z osb a věř mi, že je to úplně v pohodě... napřed by to chtělo nějakou osobní zkušenost a teprve potom tady plkat negativní názory...


praveze jsem drevenej box mel, prvni kolo v pohode ale samozrejme vlivem vlhka to drevo natahlo vodu a ta v tom dreve zacala delat bordel, drevo ztrouchnivelo a dalsi kolo se mi obevila plisen (necekane)....
btw. zelenymuz: tvoje rada vubec tu plisen neresit je opravdu super jednoduchy reseni... a nechapu kde si vzal ze plisen kdyz se objevi na dreve tak se nemuze objevit na kytce, to je prosimte uplna picovina tak hlavne ze mas diplom z vejsky

Old Post 07-05-2015 v 15:16 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej


praveze jsem drevenej box mel, prvni kolo v pohode ale samozrejme vlivem vlhka to drevo natahlo vodu a ta v tom dreve zacala delat bordel, drevo ztrouchnivelo a dalsi kolo se mi obevila plisen (necekane)....
btw. zelenymuz: tvoje rada vubec tu plisen neresit je opravdu super jednoduchy reseni... a nechapu kde si vzal ze plisen kdyz se objevi na dreve tak se nemuze objevit na kytce, to je prosimte uplna picovina tak hlavne ze mas diplom z vejsky


Ne nadarmo se rika, ze vzducharina, at uz je to odtah, pritah, ofuk, atd., je 30% uspechu... Je to pravda a samozrejme to neplati jen pro kytky, ale i pro box a nebo mistnost a celkove prostory, kde clovek pestuje :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 07-05-2015 v 17:44 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
16-02-2012 - 2. grow, 400W, DarkRoom - 191 odpovědí
26-03-2020 - 1. Grow 600w - 220 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8974820 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív