Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow, 600w, Hashberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pepik23
Nový Člen

Karma uživatele pepik23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 17

namokřit,dobrý nápad,děkuji.......

Old Post 27-08-2010 v 13:18 PM
pepik23 je offline   Profil uživatele pepik23   Find more posts by pepik23   Foto galerie člena pepik23   Click here to Send pepik23 a Private Message   Add pepik23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepik23
Nový Člen

Karma uživatele pepik23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Palec nahoru Příspěvek č. 18

Padavan G
ahoj.díval jsem se na Tvé příspěvky-jseš dobrej...blahopřeji....

Old Post 27-08-2010 v 13:21 PM
pepik23 je offline   Profil uživatele pepik23   Find more posts by pepik23   Foto galerie člena pepik23   Click here to Send pepik23 a Private Message   Add pepik23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od pepik23
Padavan G
ahoj.díval jsem se na Tvé příspěvky-jseš dobrej...blahopřeji....

Dobrej nevim,
ten poslední grow kterej sem taj zveřejnil byl špatnej...ale všechno špatný je k něčemu dobrý...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 27-08-2010 v 13:24 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 20

panove diky za radu,vypada to ze se dva z tech vrcholku opravdu chyti,ale ten treti jsem ji oddelal. Ale i tak...
kytiz uz jsou naohybane dost si myslim, tak uz je necham asi jenom vyrust.Uvidime,kdyby ne,tak predem urcite namokrim
fotoz asi pozejtri
ale i tak s tim namokrenim
jeste jednou dik

Old Post 27-08-2010 v 19:37 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

12.den 18/6 Příspěvek č. 21






Kytiz se navzdor memu zacatecnickemu hnojeni drzi. Nejednou jsem je popalil, ale bojuji statecne. Zjistuju, ze zalivka 1.1 ec je prozatim stale dostacujici..

Zacinam pomalu uz uvazovat o prepnuti,posudte sami podle fotek kolik by jeste na rust snesli.

1.celek
2.pahylek
3. srostla ulomena vrcholovka
4. srostla ulomena vrcholovka 2
5. nejvyssi ma 20cm

Zacinam taky uvazovat, jestli jim uz nezacat svitit sestikilem,prece jenom zelene a pater pribyva a nejakemu protrhavani listu se chci vyhnout

peace

Old Post 30-08-2010 v 00:09 AM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koooki
Stálý Člen

Karma uživatele koooki - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 22

Čus vypadá to dobře,ale být tebou tak tam dám to šestikilo rovnou a ještě to nechám narůst,a až pak bych přep na květ...máš je celkem malé.. jinak k+

Old Post 30-08-2010 v 04:47 AM
koooki je offline   Profil uživatele koooki   Find more posts by koooki   Foto galerie člena koooki   Click here to Send koooki a Private Message   Add koooki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 23

dam asi teda na tebe, jeste jsem to risknul a zkusil je znova tema mojima olsovyma rukama naohybat a nejaky cas jim jeste dam.
To sestikilo tam kdyztak zkusim prdnout zitra..Snad..
Fotoz zitra..snad

Jo a po namokreni se ohyba fakt 100x lip.thx

Old Post 30-08-2010 v 21:10 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

14.den 18/6 Příspěvek č. 24






Zdravím pánove a dámy,

holky moje,ačkoli vypadají na první pohled krásně, projevily nespokojenost s něčím novým. A tím novým nemyslím nic jiného než plíseň.
Nechci sice malovat čerta na zeď,ale tohoto se bojíme snad všishni.
Objevil jsem par listu,které jsem myslel, že vykazují klasické známky přehnojení, ale po blizším prozkoumání bylo vidět něco jiného.
Přikládam samozřejmě fota a PROSÍM Vás zkušené growery, zda jste se s tímto už někdy setkali o radu.
Sám jsem udělal pouze to, že jsem napadené listí odstranil a kytky důkladně postříkal kuprikolem.
Dále jsem nahodil 600w výbojku a začal pořádně vířit vzduch ve skříni na úkor vlhkosti.
Zálivku jim dávam klasicky po 12 hod.(čistý kokos, 1/3 květináče keramzit +zbytek dosypaný kokosem)



1-3 foto---napadene listy
4-5 foto---po nastřiku kuprikolem...nevím jestli hnědé kraje na fotce jsou taky napadeny,nebo jen spalené..???




Ještě EDIT

jenom co jsem to dopsal, jsem pro jistotu protrhal vsechny podezrele listy
Dnesni zalivka bude jenom voda s peroxidem 2ml/L

vstupni hodnoty:
EC: 0,61
PH: 5,9

výstupní hodnoty:
EC: 1,55
PH: 6,9



zasaleno asi trocha bylo,ale to PH? Připisuji to nevyvařenému keramzitu na spodku kvetinacu..??

Maj gat, uvidime co se stane:P

Naposledy upravil svickar 01-09-2010 v 23:45 PM

Old Post 01-09-2010 v 21:06 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 25

zdravím tě,

hele stim kuprikolem.Jel jsem prvni grow a to člověk když vidi špatnej list a straší Ja ten kuprikol aplikoval 2x v jednom týdnu a v docela vysokém dávkování, ale nijak se mě nezdálo že by to zabralo. Akorad to zasere holčeny. Na postrik se vyprdni, zda to maš na par spodních listech jako jsem mel ja, otrhej je abys zamezil šíření a je po problému. Sem tam potkaš ňákej napadenej list zase otrhnes a je... Moc bych si s tim hlavu nelamal.

ať to roste...

K+ letí at se daří

Old Post 03-09-2010 v 08:36 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 26

...a já bych se v růstu Kuprikolu vůbec nebál, spíš naopak....Hashberry je dost náchylná na plíseň sama o sobě...Raději se toho zbavit v růstu než to řešit v květu....K+

Old Post 03-09-2010 v 09:35 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 27

netvrdím, že není dobrý ho použít... ale mě nepomohl.. aplikoval jsem ho
v kvetu a to neni moc dobrý a stejne bez výsledku........ a v květu ofuk odtah non stop vlhkost na min. a snad to sklidíš bez problémů....

Old Post 03-09-2010 v 10:05 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 28

panove diky za ohlas,dneska jsem je strikl kuprikolem podruhe,ale taky v tom nevidim moc efekt.

lukasbertone
jak rikas,semtam list...utrhnu... ale i tak me to sere...ale pro priste budu chytrejsi a budu vlhkost drzet na uzde
vecer kdyztak hodim nejake foto

peace
moc dik za K

Old Post 03-09-2010 v 12:29 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

16.den 18/6 Příspěvek č. 29






Změna k lepsimu se nekona, ale diky mim vcasnym zasahum se to ani nijak rapidne nezhorsuje. Kazdopadne holky pekne schudly a samozrejme se to projevilo i na rychlosti jejich rustu.
Jestli to tak pujde dokola,tak za chvili jim nenecham ani list

Nejradeji bych uz prepl na kvet a mel to rychle za sebou,ale kdyz vidim, jak se to objevuje kazdy den neco ,tak si nedovedu predstavit ze se doziji dalsich dvou mesicu.

Nejvetsi kyti uz ma 27 cm,nejmensi asi 22.
Vzhledem ke stresu,kterym jsou ted vystavene bych je nechtel nijak ohybat ani zastipovat,taze nevom co ted.
Pochybuju ze se mi podari plisen uplne vymitit,ale odepsat je taky nechci.
Tak co delat? Prepnout ci neprepnout?

EC1.2
PH 5.8

vlhkost den 47
noc 60

niz to asi nepude,pac takhle vlhko mam proste v byte..

1.foto
Vali tam na ne primo pritah vzduchu z alu flexy a od vybojky odtah nonstop + ofuk pc vetrackem

2.foto
takove byly, nez jsem je ted zase oskubal

3.-4goto
nacate listy,byt jen naznakem, jsem odstranil

5.foto
nejvysi kočena

Old Post 03-09-2010 v 21:16 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruggi
Stálý Člen

Karma uživatele bruggi - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 30

Podle mne mají málo hořčíku, popis na to sedí.

Old Post 04-09-2010 v 07:44 AM
bruggi je offline   Profil uživatele bruggi   Find more posts by bruggi   Foto galerie člena bruggi   Click here to Send bruggi a Private Message   Add bruggi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od bruggi
Podle mne mají málo hořčíku, popis na to sedí.


To si nemyslim,ty listy vypadaji trochu jinak,ta svetlost je takova do zluta vic a na krajich listu jsou pak v pokrocilejsim stadiu takove cerne cosi :/


Dnes delam lecebnou kuru...spat budou ve sprse(vystrikane savem proti plisnim)postrikal jsem je previcurem + jim ho dam na noc i do zalivky.

Skrin vystrikam savem a provedu mensi upgrade. Vecer dodam foto zmen a uvidime, zda to v pristich dnech pomuze. Dnes rano totiz byl zase dalsi velky krasny list,ktery vcera vypadal relativne zdrave do pulky sezrany.


zatim

Naposledy upravil svickar 04-09-2010 v 12:13 PM

Old Post 04-09-2010 v 11:56 AM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Pohodička 17.den 18/6 Příspěvek č. 32






Jsem presvedcen o tom, ze puvodcem vseho toho byla drevotriska,kterou jsem mel jako podklad pod plastovou vanu. Vana sama o sobe taky zacala plesnivet,v miste silikonoveho spoje( Nejspis jsem to nechal malo zaschnout a po prvni zalivce se tam usadila vlhkost)

Jak uz jsem psal, na noc dostali postrik previcurem a previcur i do zalivky. Tato potom mela EC 1,3 a PH upraveno na 5,7
Z kytek vytekalo EC 1,3 ale PH zase 6,9. Nevim jestli to resit,nebo na to srat :/

Ja jsem mezitim vyndal vse ze skrine a dobre 4x vystrikal savem.

Kazdopadne ted po probuzeni vypadaji holky zdraveji nez jsem cekal.
Zadne nove napadene listy se neobjevily.

Co se tyce nedostatku horciku!!Je to nejspis pravda,ale nebyl to primarni problem,kazdopadne diky za radu,aspon vim ze muzu prihnojit

uvidime co dal, tak zatim peace

Old Post 04-09-2010 v 19:39 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
16-02-2012 - 2. grow, 400W, DarkRoom - 191 odpovědí
26-03-2020 - 1. Grow 600w - 220 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9734400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív