Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červi ve stonku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Červi ve stonku Příspěvek č. 1


Zdravim,
hledal jsem ruzne, psal jsem i do jineho tematu a par dni se nikdo neozval tak zakladam tema...

Mame problem s temahla cervama, je zavrtanej ve stonku a postupne ho vyzira, nasli jsme uz vic mist a mnozi se a vubec netusim jak na ne... v okoli nejsme jedini kdo s nimi ma problem, prosim o radu...

Old Post 17-08-2010 v 19:37 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 2

Nevím přesně, co je to za červa, ale tady bych asi poradil odvar z tabáku, injekční stříkačku, jehlu a injikovat to do stonku.

Nikotin na rostliny nepůsobí, takže by se s kytkou nic stát nemělo.

Old Post 17-08-2010 v 20:40 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: Červi ve stonku Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Bulb
Zdravim,
hledal jsem ruzne, psal jsem i do jineho tematu a par dni se nikdo neozval tak zakladam tema...

Mame problem s temahla cervama, je zavrtanej ve stonku a postupne ho vyzira, nasli jsme uz vic mist a mnozi se a vubec netusim jak na ne... v okoli nejsme jedini kdo s nimi ma problem, prosim o radu...


...ahoj Bulb - tohle jsou pravdepodobne larvy krytonosce...funguje proti tomu postrik TALSTARem...

Old Post 17-08-2010 v 22:24 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 4

Dik za radu, talstar mam doma tak to hned striknu a dam vedet jak to dopadlo...

Old Post 18-08-2010 v 09:19 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steefflleer
Nový Člen

Karma uživatele Steefflleer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

chtěl jsem se zeptat... jsem z moravy kousek od znojma, a tady to má snad každý na kytkách ale ůplně každý.. je to normální a postřik mám brát jako prevenci?? a jak dlouho trvá než se těch červů zbávím?? kytička mi už jde do palic a neví si stím rady :/ :/ postříkal sem to tím TALSTAREM a jen čekám )

Old Post 19-08-2010 v 14:39 PM
Steefflleer je offline   Profil uživatele Steefflleer   Find more posts by Steefflleer   Foto galerie člena Steefflleer   Click here to Send Steefflleer a Private Message   Add Steefflleer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CwincZ
Stálý Člen

Karma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 6



Mám asi ten stejný problém !

Old Post 19-08-2010 v 15:51 PM
CwincZ je offline   Profil uživatele CwincZ   Find more posts by CwincZ   Foto galerie člena CwincZ   Click here to Send CwincZ a Private Message   Add CwincZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CwincZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 7

cau kluci a tomam taky na ytkach kdyzrozriznu ty apuchle mysta tk je tam ta kua co to vyržíra co stim lkra budem delat?
vubec nevim co s tim?

Old Post 20-08-2010 v 21:32 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 8


zdarec groweri takze sem koupil postrik proti tem cervum postrikal sem komplet celou rostlinu a sem zvedavy co se bude dit tady u nas na jizni morave to ma taky kazdy.sou to prej potvory co vyžiraji ovoce ale letos ovoce u nas skoro zadne neni tak ty svine zerou nase krasne plody....timhle sem to postrikal...prikladam foto

Old Post 21-08-2010 v 13:49 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CwincZ
Stálý Člen

Karma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 9

Tak pak informuj jak to dopadlo

Old Post 21-08-2010 v 14:27 PM
CwincZ je offline   Profil uživatele CwincZ   Find more posts by CwincZ   Foto galerie člena CwincZ   Click here to Send CwincZ a Private Message   Add CwincZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CwincZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 10

jj v tydnu zkontroluju a dam vedet ale stejne mne znepokojuje to mnozstvi prozranych stonku myslim ze to pude srat...zajimalo by mne jak to řesi ostatni?piste sem mysli ze je to aktualni problem vsech

Old Post 21-08-2010 v 14:43 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 11

re bulb..zatim jste jedini kdo s nema ma problemy,rekl bych ze to spis jeste nevi ze to maji.najednou je to vsude

Old Post 22-08-2010 v 12:16 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 12


jen pro ilustraci co mě ty kurvy zžírají,...

Old Post 22-08-2010 v 14:22 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Zdraví Příspěvek č. 13

Zdravím taky jsem od Znojma a mam stejný problém. na netu jsem našel že je to zavíječ kukuřičný nebo nějaka podobná mr*ka . koupil jsem na to postřik Karate. daval jsem to dost ze spodu listu kde se lihnou larvi . zkousel jsem i na mista kde maji otvory do stonku ..ale nevim jestli to bude k necemu dobry. Vetvičky na uz velke rostline neuvadaji.. na mensich kytkach vadnou a proziraji se az do spic cim branijou k rustu novich vetvi... (hned zastipavam) rosltina pak muze rychleji vyhodit novi listky. snad jsem poradil .... tak at nam rostou

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 22-08-2010 v 21:01 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Zdravim! taky jsem od znojma a na kytkach mam taky zviratko ktery dela diry do stonku - pekne me sere, ale zatim nikde zadny cervik nespozorovnam a kytky na kterych ty diry jsou vypadaji krom toho docela dobre - nevim jestli to vubec resit ptze nekterry palicky jsou sice trosku spinave od toho jak se neco zavrtava pobliz nich do stonku ale to splachne dest a kytkam to nejak extra nevadi(nevadnou,zadny spomaleni rustu)...nejsem jen naivni a neobevi se mi cervici na palicich pozdeji nez vam?...

Old Post 23-08-2010 v 09:24 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 15

4erva neuvidiš dokud nejakou vetvicku nbo listek neutrhnes a nerozdelas... je uvnitr.. nekteri cervi az jsou vetsi tak lezou az do spice a pak uvadne . kamos mi rikal ze jeden rok to mel i v ususenych palicich ty cervi.. ale nemusijou to bejt zrovna tady ten druh...

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 23-08-2010 v 09:28 AM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

ty kraaaavo ... ted jsem byl na inspekci za kytkama - tak a moje holky jsou cestnym majitelem techhle cerviku ... ze to nic nedela je asi (byla) spis moje naivita ... hakze devcata, kluci chce to teda co nejdriv informovat kterej postrik ty potvory vyridi ...ten cervik nema zadnej respekt a zaslouzi si smrt!!!

Old Post 23-08-2010 v 09:47 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3757110 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív