Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červi ve stonku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 33

yep ... to jsem zapomel napsat - voni si cervici navrtaji nekde diru a lezou kam se jim chce - tzn u par haluzi jsem si vsimnul ze lezli az do vrchni sisky a ta potom byla takova rozbita s tim ze je na vyhozeni...coz je opruz jako svine...jinak na tom Karate nepisou dokdy se muze pouzit pred konzumaci,, coz je rozporuplny - na jednu stranu uporozneni ze je to fakt nebezpecna latka, na druhou stranu se to da pouzivat skoro na vsechnu zeleninu ... fuu ... a pak si vyber ...
To2xmi: vzhledem ke zhruba stejnym podminkam s tebou urcite budu konzultovat casem ty Wdowy paac nedelam nic proti plisnim atd ...a myslim ze u tehle pozdnich kytek a neprizni pocasi to mozna bude aktualni stejne jako tihle cervici pitomi

Old Post 23-08-2010 v 15:54 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 34

kluci mam to 2 dny postrikane tim svinstvem a jedu to tedka znova striknout a dam hned vedet.

Old Post 23-08-2010 v 17:24 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 35

takze sem po dvou dnech postrikal a hlavne to vypada jeste hur no nevim co z toho bude...asi nic

Naposledy upravil hydromann 23-08-2010 v 20:09 PM

Old Post 23-08-2010 v 17:53 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 36

Caute ... u me postrik neproveden paac od vcerejska samozrejme permanentne prsi ... to je drama
hydroman: cao a cim si to bral?Karate? v jaky koncentraci?a strikal jsi jen listy bo proste komplet celou kytku ze nezustalo mistecko suchy?povidej, prehanej ... ...

Old Post 24-08-2010 v 10:09 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydromann
Stálý Člen

Karma uživatele hydromann - 83% PěstitelskáKarma uživatele hydromann - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 37

irdzi jmenuje se to decis mega hodil sem na prvni stranku foto.postrikal sem to komplet celeze nezustalo nic sucheho.jednou v sobotu jednou vcera.v navodu je 0,2 ml na litr.budu to strikat dokud nezdechne kytka nebo ti zmrdi,vcera sem to kontroloval a ty zmrdi jsou vevnitr furt zivi,neznam nikoho kdo nema v kytkach tyhle mrchy.postrik sem koupil normal vinarske potzreby,.je to k hubení zivocisnych skudcu..

Old Post 24-08-2010 v 15:41 PM
hydromann je offline   Profil uživatele hydromann   Find more posts by hydromann   Foto galerie člena hydromann   Click here to Send hydromann a Private Message   Add hydromann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 38

Ja to vcera nakonec odpoledne postrikal taky s tim ze jsem postrikal vetsinu kytek skoro uplne a jednu co tyden kvete - u te pouze jednu palici ktera je prozrana - nebylo uplne idealni pocasi na postrik (slunicko a vecer prselo)...pouzilo se teda Karate v mnozstvi cca 0,8 na litr(spotreboval jsem cca pul litru)...uvidim co to bude delat a vecer mozna postrikam jeste poctiveji...Taky mam jednu velkou sisku ktera to odnesla a asi udelam i fotodokumentaci problemu - jsem zvedavej jak moc to ty svine umej vyhrotit - jakoze jestli zustanou pokud preziji jenom v nakazenych vetvich nebo se rozhodnou znicit celou kytku ...fuuu...sileny

Old Post 25-08-2010 v 06:52 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steefflleer
Nový Člen

Karma uživatele Steefflleer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 39

před 10 dni jsem to stříkl tím talstarem a pořád nic :/ :/ dostávají se čím dál blíže k vrcholovkám a ty mi už uvadají :/:/...... byl sem se ptát na ně normálka v zahradnictví a ten týpek mi řek že se postřik používá ještě před tím než ty červy tam jsou asi to chce jiný postřik nb já už vážně nevím jsou to svině :/

Old Post 25-08-2010 v 09:50 AM
Steefflleer je offline   Profil uživatele Steefflleer   Find more posts by Steefflleer   Foto galerie člena Steefflleer   Click here to Send Steefflleer a Private Message   Add Steefflleer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steefflleer
Nový Člen

Karma uživatele Steefflleer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 40

už se mi dělají palice na kytičkách... a tam kde je tenký stonek tak jsou vrchní palice kaput... a kde je stonek tlustý tak pohoda,ale dopadne to stejně si myslím že to požere celé :/ stonek vyžere palice upadají... do dvou dnů dodám foto...

Old Post 25-08-2010 v 10:02 AM
Steefflleer je offline   Profil uživatele Steefflleer   Find more posts by Steefflleer   Foto galerie člena Steefflleer   Click here to Send Steefflleer a Private Message   Add Steefflleer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 41

tywle ... ja byl na prohlidce a vcera postrikany kytky - dneska tam najdu toho motyla jak si vesele leze po stonku a klade...jojo jedina moznost jak je vyhnat bud sehnat absolutni jed bo tu kytku uplne priotravit at je tak toxicka ze si ti cervici proste nesmlsnou

Old Post 25-08-2010 v 10:31 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENNI
Nový Člen

Karma uživatele BENNI - 51% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 42

Je to zavíječ kukuřičný (zde je moje fotogalerie ) a zde je popis toho brouka.

Prej je na to postřik TELSTAR, ale zase od jinýho pěstitele jsem slyšel, že není účinný, takže jsem dneska vyzkoušel jiný postřik (začíná na R, ale přesnej název teď nevím), takže písnu až budu vědět, zda pomohlo a jak se ten postřik jmenuje... koupil jsem ho v baumaxu, kde měli 10 ml za 99 a 50 ml za 130 Kč . DOporučil mi to profesionální zahradník.

Jaké máte vy zkoušenosti s touto mrdkou. Já co jsem slyšel od známých a tady na foru, tak je tím postižená celá Jižní Morava (já jsem Znojmo)

BENNI - Primadesign.cz
================
www.benni.cz
www.primadesign.cz

Old Post 25-08-2010 v 12:39 PM
BENNI je offline   Profil uživatele BENNI   Find more posts by BENNI   Foto galerie člena BENNI   Click here to Send BENNI a Private Message   Add BENNI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BENNI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 43

BENNI: tak si cece vzpomen na ten nazev)) ... jinak cim vic se na to zameruji, tim vic tech bestii vidim ... nebo je to vazne tak nehorazne rychly?

Old Post 25-08-2010 v 14:36 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 44

tak ty cervi asi nevyhobis vubec co uz sou ve stonku jedine tak do kazdy dirky striknout ten postrik.. to je jediny co me napadlo ale postrikat to je prevence proti tomu aby ti to napadli jeste vic.. musim jedine strikat a cekat jak moc se to rozleze.. tady tu mrdku podychytit jeste predtim nez naklade vajcka.. nekde jsem cetl ze funguje aji kultura vosicek. ty koupis( zatim jsem nezjistil kde) a ty vosicky prezivaj u kytky a poziraji veskery parazita.. ale na tohle je pozde.. pristi rok prevence proti tomuhle zmrdovi..

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 25-08-2010 v 19:47 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CwincZ
Stálý Člen

Karma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 45

Tak já sem nepoužil žádnej postřik a ani se mi nezdá že by se to nějak rozšiřovalo. Kytce se viditelně daří dobře tak to nechám jak to je teď už s tím stejně nic neudělám ale aspoň vím na co se připravit příští rok !

Ale docela by mě zajímalo jak moc to máte napadený vy ostatní tak něco nafoťe.

Old Post 25-08-2010 v 20:13 PM
CwincZ je offline   Profil uživatele CwincZ   Find more posts by CwincZ   Foto galerie člena CwincZ   Click here to Send CwincZ a Private Message   Add CwincZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CwincZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 46

zejtra jsem hodim nejaky fota.

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 25-08-2010 v 20:23 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENNI
Nový Člen

Karma uživatele BENNI - 51% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 8 

Škůdci Příspěvek č. 47

známej mi teďka říkal , že mu řekli (to je syndrom JPP - jedna paní povídala), že je to vrtálka... NEVĚŘTE TOMU !!!!! vygooglil jsem si to, zkoukl pár webů a není to ono.

JO A NÁZEV TOHO POSTŘIKU JE : RELDAN 40 EC (stačí RELDAN a když to maj v Baumaxu, tak to budou mít v každým krámku pro zahrádkáře)...

jo jenže se objevilo něco nového... a sice... : našel jsem zajímavý web : DATABÁZE PESTICIDNÍCH PROSTŘEDKŮ používaných v ČR , kde najdete mimo jiné i zmíněný Talstar 10 EC (v předchozích příspěvcích možná blbě psané Telstar) i Reldan... nicméně ani u jednoho nefiguruje škůdce zavíječ kukuřičný - což si jistě vyhledáte...
takže je potřeba stanovit PRIORITY :
1) 100% označit škůdce problému (není jich více - nemoci s podobnými příznaky?)
2) domluvit se na postřiku
3) a to všechno hodně RYCHLE...

samozřejmě dávejte info o zkušenostech s různými postřiky
... uf.... ani sem to nedohulil

dodatek po cigu : zabírá na to i Karate (se ZEON technologií) - což je docela běžný postřik "na vše různé škůdce" pro malé zahrádkáře a je běžně k dostání v Kauflandech apod. - teda to jako podle toho seznamu, nemám Karate vyzkoušené na tohoto škůdce

BENNI - Primadesign.cz
================
www.benni.cz
www.primadesign.cz

Old Post 25-08-2010 v 23:12 PM
BENNI je offline   Profil uživatele BENNI   Find more posts by BENNI   Foto galerie člena BENNI   Click here to Send BENNI a Private Message   Add BENNI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BENNI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENNI
Nový Člen

Karma uživatele BENNI - 51% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 8 

Zdraví Jak omezit vzrůstající škodlivost zavíječe kukuřičného Příspěvek č. 48

Zajímavý PDF , kde se mimo jiné popisuje i proč jsou škůdci letos : přeje jim počasí.... Navíc jak různě slyšíte z médií, změny klimatu, i pavouci z číny se k nám stěhují, potkáte u nás druhy, co tu dřív nebyly.. no za chvilku si kvalitní kouření vypěstují i na severu ČR... ale musíme se připravit na nové škůdce, co k nám přicházejí.... bude veselo. apokalypsa...
hehhe

zde je ten dokument. : přečíst, tabulky přeskakovat, sami poznáte, kdy už to číst nemusíte. je tam popsané i čím stříkat apod.

Jak zatočit s těma zmrdama co nám to žerou

očekáváočekávám divokou diskuzi, neboť přirodu mám rád, pokaváď mi nežere kytky

BENNI - Primadesign.cz
================
www.benni.cz
www.primadesign.cz

Old Post 25-08-2010 v 23:40 PM
BENNI je offline   Profil uživatele BENNI   Find more posts by BENNI   Foto galerie člena BENNI   Click here to Send BENNI a Private Message   Add BENNI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BENNI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1640060 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív