Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Návrat z dovolený - ŠOK
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Návrat z dovolený - ŠOK Příspěvek č. 1



Dnes jsem se vrátil ze 14-ti denní dovči a při pohledu na kytky jsem byl šokovanej!!

ph půdy - kolem 7 ( zálivka cca 5 ) - nejde srazit dolů ph

Přikládám fotky palic, nevím co je to...snad ne plíseň..

Jinak kytky jsou dost zežloutlý, ale tahle jedna je jaksi jinak, a vypadá to vážně...poradíte mi, než přidu o úrodu?

Old Post 31-08-2010 v 13:33 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2



Jinak 2 kytky se ohly skoro až k zemi pod váhou palic, ale mám za to, že by měl být stonek víc zdřevnatělej, tohle je jak pendrek...
přikládám ještě foto problému..

Old Post 31-08-2010 v 13:41 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 3

čus řekl by jsem, že je máš mimo jiný pěkně napadený sviluškama, teda aspoň podle tech teček na listech... pořádně to prohlídni aspoň lupou !!!
A asi nějakej ten nedostatek máš taky květináčky jak prd. Já co mám venku tak mám kytky cca 45-50cm v 11l nádobách...

Old Post 31-08-2010 v 13:56 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Zdarec a jak velké máš ty květniky?měl jsem stejny problem ph bylo v normě tak sem to kýti přesadil tentokrat do vetšich pytlů a vše se do 5ti dnů zlepšilo.

Old Post 31-08-2010 v 14:00 PM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 5

ahoj...takhle staré kytky přesazovat?? přežijou to??

souvisí s tím i slábnutí síly stonku?

Old Post 31-08-2010 v 18:55 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 6

zdarec, niceho se neboj. vykopej diry vysyp substratem nebo kompostem a do toho presat kyticku z kvetinace. niceho se neboj

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 31-08-2010 v 18:59 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

Ahoj, rekl bych ze to bude jednak prilis vysoky Ph, tak i svilusky a mozna i trasnenky..Urcite bych to osetril nejakou chemkou, idealne v tom ty kytky pred presazenim vyprat, krome korenu. V poledni dobe se mi osvedcil Vermitec, ten je jak na trasnenky, tak i na svilusky. Docela dobre pusobil i Spruzit, kterej neni takova agresivni chemka..Presazeni do zeme by jim taky melo prospet.
Kdyz ti tak na to koukam, tak bych k rostlinam zapichal jeste nejaky tycky na privazani, jinak riskujes, ze se ti nektery vetve zlomi.

live fast, die young

Old Post 31-08-2010 v 21:39 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 8

Vysoký ph mám, ale prostě nelze srazit...zálivka má o 2 stupně nižší hodnotu, a přesto to nejde srazit.... já do země sázet nemůžu - nemám kde, takže budu muset pořídit nějaký velký kýble a prcnout to tam...

Jinak hnojim teď kristalonem jahoda a wuxalem, takže nevidim důvod, proč by měli mít něčeho nedostatek.. Zřejmě je to způsobený phčkem..

Takže když kytky už nemaj kam cpát kořeny, projevuje se to takhle podobně? To mě štve...vůbec z toho nemám radost, už od začátku mám s mejma holkama problémy, doufám, že nezajdou..

Old Post 31-08-2010 v 23:06 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Ne ne kořenama to nebude -taky nejsem zastáncem velkých květináčů(to už mohu rovnou sázet ven do zahrady ) a rostou mi metrové i víc keře v 5litrech ! a bez problémů - jen to chce kvalitní základ (v mém případě preferuji domácí kompost co doma za bio odpad vyprodukujem a prohodíme hlínou tak po cca 4 měsících máme kvalitní kompost ideální pro ganju) a zálivka hnojek jde více méně cestou opět přírodní na růst-kravince,koňák,kuřince atd.(až na květ trochu chema)
možná by stálo za to projít diskuzi o nemocech listů teba se dopátráš řešení tam.

Old Post 01-09-2010 v 07:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 10

Zdareec,

tak kdyz nemuzes sazet do volne zeme pradim ti asi nejlevnejsi zpusoub. kup si 20l pytel substratu. Pytel usrtihnu nahore setrepej a do te hliny zasad kytku ve spod propichej dirky a do 3 dnu mas kyticky zase krasne a plne zivota

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 01-09-2010 v 08:11 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Nevim já bych osobně PH venku tolik neřešil stejně na to naprší a to neovlivníš pokud nemáš kytky pod střechou... jinak já PH venku neupravuju jenom u indooru a žádnej problém s kytičkama nemam krásně si valej květ. Spíš to opravdu přesaď a znič ty parazity.. toť má rada souhlasím s kolegou ´´ThunderFuck!´´... Já mam kytky v 40L Květníkách a este by to chtělo přesadit..

Old Post 01-09-2010 v 11:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 12

No je to na balkone.....

tak jsem dneska udělal Spruzit lázeň a jednu kytku vymáchal... tak uvidíme...
bohuzel se mi zlomila jedna vetev.. Můžu to normálně vyhulit za pár dní?? já jen abych se neotrávil...

Old Post 01-09-2010 v 14:48 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 13

Tak jak to to dopadlo?gorgano

Old Post 02-09-2010 v 06:55 AM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 14

Jo vpohodě... teď jsem koukal a všude na listech jsou mrtvolky svilušek a spousta vajíček...snad to eliminovalo všechny no....

nicméně jsem měl v plánu dnes stříknout i další kytky, ale ať koukám jak koukám, po sviluškách ani stopy, a to jsou od sebe půl metru... asi jim ty další moc nechutnaj nebo nevím Tak ještě počkám, protože si myslím, že je lepší ostatní nestříkat, když to není nutný...

Jinak ještě mám problém s tou stabilitou...ty kytky jsou prostě jak gumový, nevím jestli je to vahou palic, nebo špatným prostředím ( malý květníky)... logičtější se mi zdá to s těma květníkama, jestliže se už kořeny nemaj kam táhnout, oslabuje to stonky nemám pravdu?

Old Post 02-09-2010 v 17:18 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

nevim jestli to oslabuje stonky ... nezdá se mi že by byly ty moje nějaký slabý ... a kořeny jsou skrs na skrs.... 8)

Old Post 02-09-2010 v 19:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

Ja být tebou tak to přesadím tak jak píše ThunderFuck! tak sem to udělal taky.Tu kytku nebo kytky to každopádně osveži pokut daš dobry substrat a vic místa na kořeny.

Old Post 02-09-2010 v 20:27 PM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6035740 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív