Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dlouho to trvá vám..?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Pohodička Příspěvek č. 1

Jak dlouho vám trvá než se zhulíte třeba z ganži, haše nebo čarazku?
A jak dlouho vám trvají stavy?

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 10-11-2002 v 20:59 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 2

podle aktualni nalady a podle toho kdy me plice naposledy prohnal kour. Jinak nejlepsi high podle me je po hasi a plastiku...(


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 10-11-2002 v 23:09 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 3

No tak u me vede mliko - po jednom vyvedenym jsem byla out regurelne 24 hodin! Jinak jsem v Australii ochutnala jeden spesl modylek, kdy jsem po dvou prdicich hucela asi sest hodin jak pilinaky a byly to fakt dobry stavy:-)

Old Post 11-11-2002 v 03:06 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

nonstop Příspěvek č. 4

Asi záleží na danym modelu. Ty silný ale nemusej bejt zákonitě dlouhý, je to irelevantní otázka.
Zn. hul furt a nebudou tě takový věci zahímat.

rod

Old Post 17-11-2002 v 18:58 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 5

No já hulím ze skleněnky (taková malá skleněná jakoby dýmka na dva až tři prdy) a nastupuje mi to prakticky hned. Eště jsem vymyslel takový postup jak do sebe dostat co nejvíc na poprvé, takže slušný. A trvá mit to několik hodin.

nemo

Old Post 19-11-2002 v 03:28 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoker oleg
Nový Člen

Karma uživatele smoker oleg - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6

Letos sem si zvyknul na dobré mordy ale nemám problém se zhulit skoro okamžitě. Když je to dobrej vzorek, tak se pořád zhulim rychle a bezpečně.

Old Post 19-11-2002 v 10:06 AM
smoker oleg je offline   Profil uživatele smoker oleg   Find more posts by smoker oleg   Foto galerie člena smoker oleg   Click here to Send smoker oleg a Private Message   Add smoker oleg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 7

At hulim ze skla, nebo si dam normalniho speka, tak mi to najizdi skoro hned. Myslim ze to neni zpusobeno modelem, ale jedna se spise o placebo efekt. Co vy na to?

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 19-11-2002 v 11:52 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

huuuu Příspěvek č. 8

Prvni efekt obykle citim tak do pul minuty od prvniho praska, ale brutalnejsi stavy se obvykle dostavi az tak po 10ti minutach. Qalitne hucim tak 1-1.5 hodiny (teda za predpokladu, ze v prubehu nedam dalsi speky ), pak uz to pomalu ustupuje. Delka zmastenosti silne zavisi na tom jak dlouho sem pred tim nehulil.

chobot

Old Post 19-11-2002 v 12:23 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 9

Maj rekord je džoijnt (pěkně velká mrkev 100% čistota) f 13 lidech.... (každej tak 3 perdy :-))

Navalilo to asi za minutku a stupňovalo se to tak půl hoďky, celkem pak 5 hodin šrumec jako prase, 2 hoďky takovej normál dojezd, slušný ne???

A co plastik lidi??? (hlavně suchej drink!!!)
To je mazec!!!! Mě začal po 1 (!!!!!) prdu najíždět až po 20 minutách a najížděl tak hoďku (!!!) a stav f piči tak 4 hoďky :-)

Old Post 19-11-2002 v 13:50 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 10

Na mě to najíždí taky skoro okamžitě. První mikrovlnu účínků cítim během dvou - tří vteřin. Nikdy jsem však nebyl zmaštěnej dýl jak 3 hodky. A to jsem už vyzkoušel spoustu modelů.
Teda abych byl přesnější - byl jsem teda ještě pořádně vypatlanej, ale rauš jako takovej byl už dávno pryč.

Old Post 27-11-2002 v 22:06 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

skunk Příspěvek č. 11

Tri prdy ze skunku a koncim. Stavy nedavajicne trvaji asi 5 hodin. Vetsinou ani do skoly nedojdu. Brutal

vriter@cz

Old Post 19-12-2002 v 09:59 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-09-2002 - Jak dlouhá? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2081770 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív