Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Ventilátor TD 350/125 SILENT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Ventilátor TD 350/125 SILENT Příspěvek č. 1

Aloha ...
Nemá tu někdo z vás zkušenosti s tímto větrákem...?
Připadá mi totiž pro naše potřeby absolutně best... ,je to totiž při výkonu až 350m3/h extra tichý ,jen neco kolem 20db a bere si jen 30w.
Takže dohromady docela mazec ,no ne...?¨
Teda až na cenu... 5 459 Kč s DPH ,ale v porovnání s podobným Ufem který žere asi 65w se to časem určitě vyplatí ,co myslíte...?
Předem dekuji za vaše příspěvky.
Pěstu zdar... GM3

http://www.ventilatory-shop.cz/vent...palau-1869.html

Old Post 04-08-2010 v 19:56 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 2

Tak ten ventilátor vypadá hodně slibně ale ta cena... no nejispíš umněrná kvalitám . mivajtesa

Old Post 11-08-2010 v 18:21 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hh umerna kvalitam Jen si ve vyvoji pohrali s lopatkami pro vetsi zaber! za tu cenu bych si radsi koupil ulitu s besnejsim vykonem ikdyz vetsi odber ale nepojede furt

Old Post 11-08-2010 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Priestess
Nový Člen

Karma uživatele Priestess - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Ten větrák je opravdu kvalitka a extrémě tichý, jen kup opravdu original...je špička na trhu(v daný kategorii)a tak je hodně napodobenin, sice levnějších, na první pohled vypadaj skoro stejně, ale ten motor, hluk, životnost a tak...no chapeš...už to není ono...

Old Post 12-08-2010 v 00:40 AM
Priestess je offline   Profil uživatele Priestess   Find more posts by Priestess   Foto galerie člena Priestess   Click here to Send Priestess a Private Message   Add Priestess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 5

Radu ventilatoru SILENT jsem zatim nevidel v provozu - je to jejich novinka = cena pujde casem trochu dolu. Pro pestovani mi prijde SILENT az moc hi-tech ( a drahej ). Z te same vyroby vsak mohu doporucit klasicke TD. TD 360/125 ma sice 33dB ve 3m, ale to je hodnota namerena bez pouziti potrubi. Po pridani par metru sona se hladina hluku znatelne snizi....
Jakykoliv TD je velkej rozdil oproti levnejsi kopii TT,jak ve spolehlivosti, kvalite zpracovani i urovni hluku, takze vsem vrele doporucuju, za ty prachy to stoji. TD SILENT uz je asi pro trochu jinou prijmovou vrstvu

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 14-08-2010 v 11:21 AM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

Moc díky za komentáře...
rozhodl jsem se že si ho koupím ,ta cena je sice trochu crayzy ,ale potřebuju si doma zařídit 100%ně STELTH pěstírnu.
Mám starou skrin z masivu 120x60x170 v 25m2 ložnici a chci dosáhnout toho abych ani pul metru od skříně neslyšel vubec nic...
a zároven uchladil 250/400w MH/HPS.
no a ty peníze za ten větrák mám za první sklizen mnohonásobně zpátky... takže to v podstatě zas tak drahý není...

Old Post 14-08-2010 v 18:11 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 7

Hele taky jsem na něj koukal, ale je to fakt rána.. Mně spíš zaujal duct in-line.. To jen tak na okraj.. Teď trochu OT, ale jak chceš s 250=300W a 400=450W nebo kolik (i s předřadníkem) udělat TAJNOU pěstírnu?

Old Post 20-08-2010 v 09:06 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 8

Proč myslíš že bych to nemoh udělat...?
ten odběr není nijak vystopovatelnej a když to pojede max. 2krát za rok tak si myslím ze by to neměl být problém...
Jde mi spíš o to aby když ke mě někdo přijde domů,(HLAVNĚ MÁTI) tak aby niC nebylo vidět a slyšet...

Old Post 20-08-2010 v 11:47 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 9

Bydlíš sám nebo u rodičů?

Old Post 22-08-2010 v 17:24 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 10

Sám, ale tak jednou až dvakrát do měsíce se máti u mě staví...

Old Post 22-08-2010 v 17:55 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 11

No, tak to máš v poho.. To je možná ten hlavní faktor, že bydlíš sám.. To bude v tom případě samo v poho.. Místo normálních světel v kuchyni a tak dáš zářivky a jen do boxu HPS a budeš svítit jen v noci, tak to bude super.. GL E

Old Post 23-08-2010 v 09:56 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 12

vzdycky to vetsinou nejakej zvuk dela vetsinou to vibruje a na to se pouziva dynamat, potom uz to byva bezhlucny uplne

Old Post 06-09-2010 v 22:25 PM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 13

cau nem nekdo zkusenosti stimhle ? Ventilátor VKM 200-1000m3/h

Old Post 08-09-2010 v 21:48 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimi
Nový Člen

Karma uživatele jimi - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 1  

ventilátor td 350/125 Příspěvek č. 14

Názdarek,nenašel by se někdo kdo by koupil ventilátor TD350/125,flexi potrubí 2m,sací ventil,koleno plechové,2ks spojek žaluziová mřížka vše nové,nepoužité,vše za 3000kč

Old Post 25-12-2010 v 12:06 PM
jimi je offline   Profil uživatele jimi   Find more posts by jimi   Foto galerie člena jimi   Click here to Send jimi a Private Message   Add jimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 15

jelikož jsem se stal majitelem tohohle vetraku a jak mi bylo řečeno, triakova regulace vytvari ne zrovna prijemnou zvukovou kulisu, tak bych se vas rad zeptal - nejlepe majitelu, za kolik se da nejlevneji poridit transformatorovy regulator, resp. proc je ta vec tak draha?!ani tak mi nejde o zregulovani hluku, ale zejmena pruktoku, protoze i pri nizsi rychlosti to vane 280m3 a mne by stacilo i min...

Old Post 01-01-2011 v 21:02 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od growmajk3
Moc díky za komentáře...
rozhodl jsem se že si ho koupím ,ta cena je sice trochu crayzy ,ale potřebuju si doma zařídit 100%ně STELTH pěstírnu.
Mám starou skrin z masivu 120x60x170 v 25m2 ložnici a chci dosáhnout toho abych ani pul metru od skříně neslyšel vubec nic...
a zároven uchladil 250/400w MH/HPS.
no a ty peníze za ten větrák mám za první sklizen mnohonásobně zpátky... takže to v podstatě zas tak drahý není...


Pristi kolo pojedu uplne stejny podminky jako ty mozna trochu mensi pokoj a hned vedle skrine spim. Rucka 270m3 kteryho tam mam jeste s 1m sonoflexu dela hluk hodne solidni kterej kdyz nezavru dvere jde slyset na druhy strane bytu.

Po prvnich par mesicich nonstop provozu bych byl kĺidne ochotnej tu petku obetovat. Proto me strasne zajima co o nem po odzkouseni napises.

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 02-01-2011 v 13:23 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-04-2009 - ventilator tt 125s - 9 odpovědí
19-11-2007 - Ventilátor TD 350 vs TT 125s, prosím o radu. - 13 odpovědí
01-03-2007 - ventilator TD-350/125 - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8952930 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív