Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 17

cau,diky vam za rychlou odpoved
Mam to v kyblu (20 litru myslim) a druhou kytku mam normalne v hline a ta to nema,tak to zkusim presadit...uz asi 4 tejdny to dela.prehnojenim to neni,protoze kdyz to zacalo,tak sem ji hnojil jen polovicni davkou...

Old Post 06-08-2010 v 15:40 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lady91cz
Nový Člen

Karma uživatele Lady91cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 1  

k Příspěvek č. 18

k

Old Post 08-08-2010 v 13:58 PM
Lady91cz je offline   Profil uživatele Lady91cz   Find more posts by Lady91cz   Foto galerie člena Lady91cz   Click here to Send Lady91cz a Private Message   Add Lady91cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samek
Nový Člen

Karma uživatele samek - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 6  

krutenie listov Příspěvek č. 19

zdravim groweri, mam taky problem s listami, neviem ci je to prehnojenim, ale kytky mam len tyzden tak neviem co s tym,skuste poradit ak viete

http://2i.cz/61106b4192

Old Post 10-08-2010 v 16:32 PM
samek je offline   Profil uživatele samek   Find more posts by samek   Foto galerie člena samek   Click here to Send samek a Private Message   Add samek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele samek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samek
Nový Člen

Karma uživatele samek - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 20


caute, mam problem s listami neviete poradit, mam ich len tyzdenv boxe, tak neviem co s tym, myslim ze je to prehnojenie,ale niesom si isty

Old Post 10-08-2010 v 16:36 PM
samek je offline   Profil uživatele samek   Find more posts by samek   Foto galerie člena samek   Click here to Send samek a Private Message   Add samek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele samek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21



Mam taky docela problem s kytkama..


Uz od zacatku se sem tam objevil nejakej poskvrnenej list, ale fakt malo kdy, takze to bylo dost zanedbatelny,
pak jsem likvidoval msice kery toho trosku sezraly, pak se mi tam zacaly srat housenky, ty toho taky trochu snedly a kdyz jsem vyhral i boj nad housenkama, tak to bylo tejden naprosto v klidu a pak to zaclo...


viz 1foto: takhle vypada hodne listu,,, (vetsine jich je jeste zdravejch)



VIz 2foto :takhle dopadla vetsina spodnich vetvi , kterejm ze zacatku jen zesvetlaly vrsky a takhle to dopadlo ,, dnes jsem tehlech vetvi skosil asi 10(byly to jen spodky takze jsem o moc neprisel) ale na kazdy kytce zbylo jeste tak 50 zdravejch a mam strach ze to prijde i na ne..

mam to v hline:kompost + kupovanej substrat, hnojim jenom algou(ted uz davam bloom) a koprivama+npk s guanem..
a sem tam malinko root juice.
Urco jsem to neprehnojil, davam toho polovinu o proti predepsanemu davkovani,


tak prosim nekdo poradte , co to je , a jak proti tomu bojovat... predem dik

Naposledy upravil plast1ck 13-08-2010 v 11:57 AM

Old Post 13-08-2010 v 11:38 AM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22



takhle to zacina

Old Post 13-08-2010 v 12:01 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 23

Máš stálou teplotu? vypadá to, jako šok z výkyvu teploty....

Old Post 13-08-2010 v 13:37 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 24

PROSÍM RADU!!!!
PH půdy - přes 7
PH zálivky - 4
stále neklesá PH půdy a listy dále žloutnou...

Co s tím?? zálivku reguluju citrónkou a octem...

OHROŽUJE TOHLE ŽLOUTNUTÍ I PALIČKY? NEBO SE NEDOSTATEK DUSÍKU NEVZTAHUJE NA PALICE?... DÍKY MOC ZA RADU

Old Post 13-08-2010 v 15:30 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 25

je to venku,, takze se teplota samozrejme meni,,, ale pestoval jsem i prez chladnejsi leta a bylo to ok

Old Post 13-08-2010 v 15:46 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 26



Zdravím, mám docela velký problém s listy a nevím čím to může být. Kytička je na balkoně,pravidelně zalévaná a už začíná nakvétat.Už ale docela dlouhou dobu se mi dělají fleky na listech,nejdříve malý flek a druhý den je list skoro celý suchý (viz photo). Kytka je hnojena plagronem alga bloom,myslel jsem že je to přehnojením - kytka několikrát prolita vodou,listy několikrát otrhány a po třech týdnech vypadá zase takto.... Předem děkuji za odpověď,budu ochoten na podzim zaslat i nějaký ten "děkovní dopis"

Old Post 13-08-2010 v 18:15 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

deficit nebo škůdce? Příspěvek č. 27


zdravim growery, pomůže mi někdo odhlalit chybu?

soukromý tip je buď škůdce nebo deficit nějakého prvku.
Je to spíše na velkých vrchních listech kytek.

Konkrétní list je z ww z 48dne/bloomu pod 600w. Kamarád povídal že by to mohlo být i přeSvícením.Ale to se mi nějak nezdá ale stejně jsem pro jistotu o něco málo zvedl lampu ale zatim jsem žádné změny nezpozoroval. PH vcelku stabilní zálivka5,8 z květníku vyteká 6,0-6,2. Co se týče hnojení, zalívám 2xtýdně jednou hnojky(plagron) podruhé enzymy.

díky všem zúčasněním M

Old Post 16-08-2010 v 09:27 AM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28


obr2

Old Post 16-08-2010 v 13:28 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od storm1249
Zdravím, mám docela velký problém s listy a nevím čím to může být. Kytička je na balkoně,pravidelně zalévaná a už začíná nakvétat.Už ale docela dlouhou dobu se mi dělají fleky na listech,nejdříve malý flek a druhý den je list skoro celý suchý (viz photo). Kytka je hnojena plagronem alga bloom,myslel jsem že je to přehnojením - kytka několikrát prolita vodou,listy několikrát otrhány a po třech týdnech vypadá zase takto.... Předem děkuji za odpověď,budu ochoten na podzim zaslat i nějaký ten "děkovní dopis"


zdar

ja bych rekl ze to je nedostatek vapniku - zkontroluj si PH a uvidis.

at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 16-08-2010 v 13:45 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 30

nejaky rady??? nebo si nikdo netroufne?

Old Post 17-08-2010 v 01:02 AM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PieMan
Nový Člen

Karma uživatele PieMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 31



Zdravim, mohl by mi někdo prosím pomoct? mam dvě kytky na balkone a asi před třemi tydny cca v době kdy přešli do květu mi začli žloutnout spodní-prostřední listy a jelikož jsem si myslel že se kytka potřebovala zbavit listů tak jsem tomu nedával velkou pozornost ale listů je čím dál tím mín a žloutnutí nepřestává tak se bojím aby mi na tý kytce vůbec něco zbylo! na menší kytce už se to zastavilo ale na tý větší z které jsou fotky to pořád pokračuje! jinak nejdřív ten lístek zežloutne potom uplně vyschne a upadne! nevíte čím by to mohlo být? budu rád za každou odpověď a rád vyzkouším každý nápad! předem dík

"Víš, Bárte, žena je... jako
lednice: výška metr osmdesát...
váha sto kilo... ne, počkej!
Vlastně žena je jako pivo! Hezky
voní, hezky vypadá, šel bys proti
vlastní matce, abys ho dostal,
nemůžeš se zastavit, hned chceš
další!"

Old Post 17-08-2010 v 15:33 PM
PieMan je offline   Profil uživatele PieMan   Find more posts by PieMan   Foto galerie člena PieMan   Click here to Send PieMan a Private Message   Add PieMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od PieMan
Zdravim, mohl by mi někdo prosím pomoct? mam dvě kytky na balkone a asi před třemi tydny cca v době kdy přešli do květu mi začli žloutnout spodní-prostřední listy a jelikož jsem si myslel že se kytka potřebovala zbavit listů tak jsem tomu nedával velkou pozornost ale listů je čím dál tím mín a žloutnutí nepřestává tak se bojím aby mi na tý kytce vůbec něco zbylo! na menší kytce už se to zastavilo ale na tý větší z které jsou fotky to pořád pokračuje! jinak nejdřív ten lístek zežloutne potom uplně vyschne a upadne! nevíte čím by to mohlo být? budu rád za každou odpověď a rád vyzkouším každý nápad! předem dík


Nemas to prelity???

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 17-08-2010 v 16:30 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5142810 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív